<![CDATA[Príspevky používateľa: pxd]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Tue, 22 Oct 2019 12:36:59 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Octopus]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27746085/Alice-Cooper-v-Bratislave--Fiasko-organizatora.html 27746085 Wed, 18 Sep 2019 10:36:13 +0000 <![CDATA[Dobre]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27712267/Preco-som-hrdym-liberalom.html 27712267 Wed, 04 Sep 2019 07:46:29 +0000 <![CDATA[čítaj pozorne]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27564484/V-londynskej-zahrade-nasli-telo-muz-zrejme-vypadol-z-lietadla.html 27564484 Tue, 02 Jul 2019 09:07:58 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27474662/Typy-ludi-vo-firemnych-autobusoch.html 27474662 Tue, 28 May 2019 06:38:40 +0000 <![CDATA[ponuja nie je kompletmá]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27378027/Boj-proti-sexizmu-v-reklame-pokracuje-Sexisticky-kix-spusta-nominacie.html 27378027 Thu, 18 Apr 2019 10:46:30 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26881647/Anketa-Auto-roka-2019-ma-finalistov-Komu-by-ste-dopriali-vitazstvo.html 26881647 Tue, 27 Nov 2018 12:29:14 +0000 <![CDATA[...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26824051/Skryva--starosta-Pribyliny--ekologicku-trestnu-cinnost.html 26824051 Tue, 06 Nov 2018 11:23:48 +0000 <![CDATA[.. a ešte...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26759095/Rodicia--viete-preco-ste-zase-platili-za-ucebnice.html 26759095 Tue, 09 Oct 2018 12:13:25 +0000 <![CDATA[2. veci]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26727353/Skoda-ma-novy-rekord-Z-iducej-Octavie-chytali-letiaci-sip.html 26727353 Wed, 26 Sep 2018 06:01:38 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26703134/Experti-JPMorgan-ocakavaju-dalsiu-krizu-v-roku-2020.html 26703134 Sat, 15 Sep 2018 18:40:28 +0000 <![CDATA[áno]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26689987/Tento-kviz-nie-je-pre-muzov-Zvladnete-najtazsi-kviz-o-farbach.html 26689987 Mon, 10 Sep 2018 12:42:58 +0000 <![CDATA[Idú voľby..]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26689354/Univerzitny-most-v-centre-Nitry-uz-otvorili-povodne-mal-byt-uzavrety-po-cely-vikend.html 26689354 Mon, 10 Sep 2018 09:04:59 +0000 <![CDATA[Napíšem sem pre oboch (3/3)]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26641374/Dubcek-Havel-Demokracia.html 26641374 Tue, 21 Aug 2018 09:35:57 +0000 <![CDATA[Prečo sa tvoria zápchy?]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26641326/Preco-sa-tvoria-zapchy-pred-zjazdom-z-Pristavneho-mosta-na-Einsteinovu-ulicu.html 26641326 Tue, 21 Aug 2018 09:19:21 +0000 <![CDATA[..]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26640901/Dubcek-Havel-Demokracia.html 26640901 Tue, 21 Aug 2018 06:48:16 +0000 <![CDATA[Ano]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26624718/Sposobily-zvadzat-zeny-Kto-chce-hrat-Jamesa-Bonda-musi-splnit-viacero-kriterii.html 26624718 Tue, 14 Aug 2018 08:46:31 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26594835/Dobru-chut-Sezonne-recepty-a-originalny-rokmi-overeny-recept-na-halaszle.html 26594835 Wed, 01 Aug 2018 13:01:15 +0000 <![CDATA[Doprava]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26591085/Dopravny-Plan-Bratislava.html 26591085 Tue, 31 Jul 2018 07:23:02 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26584348/Na-kupalisku-riesili-problem-Niektori-navstevnici-sa-kupali-obleceni.html 26584348 Fri, 27 Jul 2018 10:15:39 +0000 <![CDATA[Otazka]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26582325/Muz-fyzicky-napadol-troch-mladych-ludi-Islo-o-rasovo-motivovany-utok.html 26582325 Thu, 26 Jul 2018 12:50:25 +0000