O tom, ako veci komplikujeme

Ten moment, tá vzácna chvíľa, po tých rokoch, keď opäť stojíte oproti sebe a ty rozmýšlaš prečo vás osud znova priviedol k sebe ... Stojíte bez slov, dívate sa do očí, cítite tú energiu medzi vami, ktorá sa za ten čas vôbec nestratila.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)
Obrázok blogu

Zrazu prídeš na to, že si naňho ani na sekundu nezabudla, že ho máš stále rovnako rada. Si prekvapená ako môže mať stále takú silu, a že ťa dokázal znova vyviesť z miery. Úplne ťa to pohlcuje.

Cítiš, že aj s ním sa niečo deje. Je z teba nervózny. Keď sa pozrieš do jeho očí, vidíš niečo tak hlboké a silné, čo sa nedá opísať slovami. Možno by ťa chcel objať a ty by si ho možno chcela aj pobozkať. Možno by ti chcel povedať ako ho to všetko veľmi mrzí a ty by si mu možno chcela odpustiť. Lenže v tú chvíľu ako tam stojíte, nedokážete zo seba nič iné dostať len prázdne slová a otázky, na ktoré ani nechcete vedieť odpoveď.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Oproti tebe stojí človek, s ktorým by si možno aj chcela zaspávať a ráno sa zobúdzať. Niekto, kto v tebe vyvoláva také pocity ako nikto iný. Spôsobuje ti zimomriavky a srdce ti pri ňom bije čoraz rýchlejšie...

A ty, ty mu nedokážeš povedať, čo k nemu cítiš. Necháš ho odísť len preto, že niesi dostatočne silná a odvážna. Neveríš si aj napriek tomu, že niekde hlboko vo vnútri vieš, že nech už cíti k inej čokoľvek, teba ľúbiť neprestal. Bojíš sa jeho reakcie lebo už sa viac nechceš sklamať.

Ale stojí ti to za to ? Povedz, čo stratíš ?

Možno keby sme boli k sebe úprimnejší, keby sme dali našu hrdosť bokom, odhodili strach, keby sme sa viac riadili citmi ako rozumom, keby sme neboli zbabelí a tvrdohlaví, keby, keby ...Mohli by byť veci dnes úplne inak.

Tatiana Dologová

Tatiana Dologová

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Rada čarbem myšlienky na papier, cítim sa potom voľnejšia :) Zoznam autorových rubrík:  Svet cez moje okuliareSúkromnéÚvahy

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu