ps: potrebujem presadiť! (+ ako na to)

...mávate ten pocit keď vám všetko prerastá cez hlavu? A vy sa cítite ako malý umelý zmätený kvetináč, cez ktorý sa silou mocou pokúšajú dostať korene čo najrýchlejšie von?....ale vy ste príliš malý na to aby ste udržali všetko v sebe a preto potrebujete presadiť a doplniť sa novou čerstvou hlinou a ovlažiť dúškom vody.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Čudné prirovnanie, som si toho vedomá, ale je to ten pocit. Dnes som tiež potrebovala pár vecí presadiť, ale nebolo kde.

Občas sú tu dni, kedy nemáte chuť vychádzať zo svojho úkrytu, chcete sa len pritúliť k paplónu a robiť NIČ. Ale bohužiaľ aj keď si presne v snoch vymeráte ako, kedy a kde budete robiť spomínané "nič" zazvoní budík a vaše NIČ praskne ako balón.

Rocvička, začíname. Upratať z rána 12 izieb je pohádka, taká tá krajšia so šťastným koncom. Hlavne keď vám niekto stúpa na päty. Hovorím si však, že nevadí, na otlaky som zvyknutá. Fučíte o sto šesť aby ste všetko stihli a v polovici vášho pracovného rozpoloženia príde vždy prvá kolegyna a spýta sa: "How are u?" a vy, že: " Im ok" ... lepšie povedané, ani to nestihnete dopovedať a ona vám už medzitým hovorí ako už je skoro hotová a všetko čo urobila je perfektné a vy jej len s unaveným úsmevom gratulujete (teda snažíte sa, lebo vás ešte stále nepustila k slovu). Nakoniec je to zbytočné, ani ste si nevšimli kedy a už jej niet. A spolu s ňou zmizla aj vaša energia. Každý máme takéto dni...a občas ako magnet priťahujeme všetkých, ktorí z nás chcú vysať energiu... :)

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Môj recept?

Budete potrebovať seba, dlážku a spomínané NIČ.

Nájdite si tiché miesto (najlepšie až po pracovnom čase:), ľahnite si na dlážku (neriešte či je špinavá, či máte nové nohavice, alebo nebodaj či vám náhodou ucholak nevlezie do ucha - nie nevlezie, žiadny ucholak s vami momentálne nie je). Len tak ležte - najlepšie na chrbte. Vystretá/ý, bez pohybu, zavrite oči a odpracte všetky somariny z hlavy. Odporúčaná doba min. 10min max dokedy sa vám len dá.

Pssssst!

ps: dajte mi vedieť pocity, dojmy..všetko a možno aj nič :)

pekný deň!

Dominika Dongova

Dominika Dongova

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  412
  •  | 
  • Páči sa:  5x

Darujem ti krídla, a jediné čo si želám, vidieť ťa lietať. #domideeblog Zoznam autorových rubrík:  pre tebalebo láskaenglish poems

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu