Milý muž, TOTO tvoja žena chce, hoci ti to nepovie..

Vzťahy a manželstva nie sú len ružové okuliare a sexy úsmev. Realita vie občas nepekne zamávať aj s najväčšími profíkmi.

Milý muž, TOTO tvoja žena chce, hoci ti to nepovie..
(Zdroj: pexels/pixabay)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Pred nejakým časom som sa s kamarátkou rozprávala o tom, ako som si všimla, že skoro každý vzťah v našom okolí si prechádza nejakou krízou. A tam vonku je veľa frustrovaných, sklamaných a smutných žien. Tak som sa teda snažila prísť na dôvody. Prečo nám muži tak veľmi a často lezú na nervy, a čim nás dokážu sklamať? To, že im na nervy lezieme aj my, rozoberiem nabudúce. Haha. Dnes teda z pohľadu ženy. Troch žien z môjho okolia.

"Mám pocit, že ho zaujíma všetko ostatné, a všetci, len nie ja."

"Celý deň je v práci a keď príde dokáže stráviť na mobile hodiny. A ja akoby som ani neexistovala."

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

"Odkedy som sa stala mamou neskutočne ma vytáča to, že som na všetko takmer sama a on si zatiaľ žije svoj život."

Tentokrát sa nerozprávame o nevere a iných podpásovkách. Veď sami viete, že je toho určite viac, ale hlavným problémom je skutočná prítomnosť a teda aj pozornosť. Vďaka ktorej sa cítime pochopené, rešpektované, milované a chcené. Nepotrebujeme milióny slov, ale kvalitný čas (bez mobilu v ruke) strávený po boku toho, s kým žijeme pod jednou strechou. Chceme byť vnímané, tak naozaj. O vzťahoch sa toho napísalo a napíše ešte veľa. Avšak najpodstatnejšia vec je stopercentná pozornosť a prítomnosť. Keď precitneme, tak si zrazu všetci uvedomíme a všimneme, koľko sme toho premárnili, či sme si v našej virtuálnej realite nevšimli... Nenechaj, aby si osobu vedľa seba stratil, kým budeš hľadieť na životy druhých na sociálnych sieťach, či sa naháňať za niečím nepodstatným.

SkryťVypnúť reklamu

Môj youtube kanál o vzťahoch: https://www.youtube.com/channel/UCPf3s3v67NaQWJURcMOMh9Q

Dominika Dongova

Dominika Dongova

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  413
  •  | 
  • Páči sa:  31x

Darujem ti krídla, a jediné čo si želám, vidieť ťa lietať. #domideeblog Zoznam autorových rubrík:  pre tebalebo láskaenglish poems

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

284 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

48 článkov
SkryťZatvoriť reklamu