Najlepší kúzelnícky trik na svete!

Prezradím Vám jeden skvelý kúzelnícky trik. Parádne sa na tom človek pobaví a najmä, zaujme divákov. Tento trik sa zvykne prevádzať pri špeciálnych príležitostiach, kedy je potrebné, aby sa divák nadchol a následne urobil to, čo mu kúzelník povie. Poďme teda priamo ku ingredienciám....

Písmo: A- | A+


Na tento trik budeme potrebovať:

1 ks kúzelníka, ktorý prostredníctvom plagátov a bilboardov oznámi verejnosti, že všetko dokáže. Absolútne všetko! Bezprostredne po vzbudení záujmu verejnosti si zaobstará:

Niekoľko ks politických strán, najlepšie celú koalíciu. Hromadný efekt pôsobí na diváka vierohodne a nenapadne ho podozrievať Vás z trikov. Taktiež potrebujeme pre kúzelníka špeciálne oblečenie, ladiace s farbou zaobstaraných ks politických strán. Ďalej:

1 ks miestnosti na tlačovku, 1, prípadne viac ks aktuálneho ministra čohokoľvek, počet problémov (aj vymyslených) zodpovedajúci počtu ministra, niekoľko ks novinárov ochotných o tom napísať. Najskôr musíme počet problémov nafúknuť, aby sa zdali byť priveľké v pomere k miestnosti na tlačovku. Potom necháme ministra povedať pár čarovných formuliek, pričom nesmie vynechať meno kúzelníka. Na záver musí zaznieť čarovná formulka „Budeme to riešiť“ a potom to celé vložiť do novín. Tento trik je potrebné zopakovať s rôznymi variabilnými problémami a ministrami aspoň tri dni po sebe, optimálne pred volebným moratóriom, kedy sú diváci ochotní veriť čomukoľvek. Efekt je krátkodobý, ale potlesk zaručený!!

Marián Dunaj

Marián Dunaj

Bloger 
  • Počet článkov:  10
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Žijeme tak krátky život až mi je to smiešne ako sa staviame do roly toho, ktorý má vo svojom eLVéčku všetky planéty. Niekto je hore a niekto je dolu. Ten dolu je na ceste a potkýna sa o ďalších Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu