Online bazáre s oblečením nie len pre deti

Mnohí z vás už isto predávali nejakú vec prostredníctvom internetu. Či už šlo o auto, byt, mobilný telefón, obnosené oblečenie a pod. Hlavne mamičky na materskej dovolenke.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Vo voľnom čase surfujú po internete a sú častými návštevníčkami online bazárov s oblečením , kde ponúkajú oblečen ie, z ktorého im už detičky vyrástli alebo naopak chcú nejaké to oblečko pre svoje ratolesti kúpiť. To, že vecičky sú obnosené im príliš nevadí, veď v dnešnej dobe sú ponúkané veci vo veľmi zachovalom stave, značkové a málo nosené. Týmto mamičky ušetria mnoho peňazí za nákup nového oblečenia, keďže z peniažkov, ktoré na materskej dostávajú sa toho príliš veľa dnes kúpiť nedá. Z tohto dôvodu na internete vznikli online bazáre s detským oblečením. Postupne bazárnici zistili, že by mohli vo svojom internetovom bazáre ponúkať aj priestor na oblečenie pre dospelých, po ktorom vzrástol záujem tak ako po detských veciach. S týmto nápadom prišiel aj nápad na predaj nie len vecí obnosených alebo aj vecí nových aj na objednávku pre mamičky „profesionálky“ so živnostenským listom, ktorým padne vhod si privyrobiť nejaké to "éčko" popri materskej. Najväčšie internetové bazáre s oblečením mávajú v celku veľmi slušný mesačný počet návštevníkov hľadajúcich oblečenie, obuv či rôzne módne doplnky pre seba alebo pre svojich blízkych. Oproti nákupom v kamenných či online obchodoch sa dá ušetriť niekoľko desiatok EUR s tým, že plno vecí je objednávaných zo zahraničných online či kamenných obchodov. Často krát sú v bazároch poúkané veci z USA, ktoré sú kupované prostredníctvom niekoho kto tam žije a posielané „mamičke – podnikateľke“ na Slovensko, pretože americké obchody na Slovensko posielať nechcú. Je to výnosný biznis, pretože slováci nosia radi americké módne značky. Prečo však nakupovať v online bazáre? V rámci EÚ zákazník ušetrí minimálne poštovné (niekedy aj 15 EUR), čo sa pri jednej veci neoplatí kupovať priamo z internetového obchodu v zahraničí a nehovoriac o tom, keď je oblečenie posielané z tretích krajín mimo EÚ, kde konečnému spotrebiteľovi odpadnú povinnosti s platením cla a dph. Pozor však na podvodníkov a nakupujte opatrne a vždy od osvedčených predajcov. Na prvý krát od jedného predajcu neobjednávajte sa príliš veľké sumy. Príjemné nakupovanie.

Filip Dvoran

Filip Dvoran

Bloger 
  • Počet článkov:  1
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Inžinier ekonómie zamestnaný v oblasti stavebníctvaWebmaster web stránok: www.incsetup.com, bazarcek.sk, forwardusmail.com Zoznam autorových rubrík:  Online nákupySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu