Ak Barrandov nebudete brať vážne, pobavíte sa

Písmo: A- | A+

V Česku majú televíznu raritu! Štyrikrát, päťkrát za popoludnie + večer predstavuje svoje ego narcis Jaromír Soukup, zvestovateľ. Obtrie sa o všetky denné rarity, a ešte ich aj obohatí tu naľavo tu napravo, viacmenej bezvýznamne

podľa toho, aké politicko kamarátske vetry práve dujú. 

Napríklad dnes 13.mája: Hovory Kalousek Soukup exkluzívne na aktuálne politické a spoločenské témy o 20,15. O 21,00 Týždeň podľa Jaromíra Soukupa a o 22.10 Predvolebná Aréna Jaromíra Soukupa.

Verte neverte, on skutočne dokáže hovoriť na akúkoľvek tému dlho a nezaujímavo. Napokon, čím dlhšie hovorí on, tým menej musí platiť externistom. Niečo ako minister financií u nás. Nekonečný príbeh, ako inak? O zdravotníctve, o strihaní ofinky v noci vlastnou dcérkou, o diplomacii, ktorú ovláda ako všetko super, aj s prezidentom Macronom. v pozadí.

Pýtate sa: komu to tí šialenci hovoria? Komu sa prihovárajú? Kto ich počúva a prečo?

Na Slovensku toho nezdravého všetci neprebudení poslanci bez osobností, veď v živote nemali také výplaty za prácu vidieť neviditeľné a nevidieť viditeľné, ale v tom Česku?

Pravdepodobne počas pandémie pozerali aj mladší, ale teraz, keď Babiš tiež robí, čo si myslí, že môže a prezident myslí na svoju nafukovačku s "pádlami" a na slivovičku, asi tvoria veľkú skupinu divákov Barrandova dôchodcovia a dôchodkyne. Pri Soukupovi si zdriemnu alebo aj dobre pospia a vytrvalo čakajú na svojich spevákov a hercov, ako súťažili o najlepší vtip pred tridsiatimi rokmi, z ktorých jeden-dvaja ešte, hoci ťažko, dýchajú. Konečne nemáme bratom Čechom čo závidieť, a už vôbec nie ten výbuch, ktorý určite spôsobili nejakí Sorosovi agenti.

Kto vlastne drží ten Barrandov nad vodou?

Volá sa Jan Musil, otrok svojej práce a génius, zaslúžil by si knihu.

"Ako to dopadlo,? Nebezpečné vzťahy" a najnovšie, ako včera oznámil, staronová "Zoznamka".

Ale o ňom inokedy.

Skryť Zatvoriť reklamu