Chcete sa schuti rozosmiať? Pozrite si upútavku na Panelák!

Písmo: A- | A+

Dve výborné herečky našej prvej scény prisahajú do kameňa vytesanému pánovi Kobielskemu: Kubko, my ťa pomstíme!

Jakub Švehla totiž zahynie (zrejme má dosť domáceho násilia od vysokoškolsky vzdelaných manželiek na úrovni sliepok), lebo prejde do iných seriálov a vykašle sa na Panelák, čo je jasné, lebo nejaký čas vraj už v tých seriáloch hrá.

Ale ešte k tej upútavke. Na cintorín prídu vymejkapované a vyčesané "doktorky" Švehlová a Hofa. Pokým lakomá Švehlová iba zapaľuje kahanec, Hofa s obrovskou kyticou naaranžovaných bielych ruží pristupuje k do mramoru vyškrabanému hlupáčikovi Kubkovi, ktorý sa pravdepodobne dohodol so svojimi vrahmi, aby sa zbavil tých dvoch prapraneterí grófa Draculu, na svojej predčasnej smrti)..Tie dve hyeny v stále slušných telách dám Fialovej a Mórovej hladia onen kameň (iba v upútavkách ich vyrábajú na počkanie) a sľubujú pomstu, zrejme v niekoľkých náručiach staronových a nových milencov.

 A tak pokým prvá časť má názov Hrozný koniec, druhá Zúfalé ženy (zrejme viď upútavka) tretia sľubuje Bajzu vo väzení, štvrtá nás už láka na Priznanie. Nevedno, či sa prizná Bajza alebo chlapci z "leštenia" či nebodaj Francúz Frederick, ktorý sa dozvie, že bude otcom..?

A tak, pokým sa nám v trinásťdielnych "konských pretekoch" predbieha ČT1 a JOJ (Znamenie koňa a Divoké kone) na Markíze buble v Búrlivom víne nevraživosť a láska a naopak, Tajné životy (RTVS) nič nezatajujú (len škoda, že nevznikli o pár rokov skôr). Podľa nadšených divákov víťazí prostoduchá napodobnenina Troškových filmov o slnku, sene a jahodách, pár fackách a, ako inak, erotike, Horná Dolná.

Trochu nádeje dával pán Hřebejk, ktorý prvý raz režíroval detektívny príbeh v trojdielnej minisérii Případ pro exorcistu, ale napriek excelentným výkonom Kláry Melíškovej a jej mužských partnerov zostalo pri nádeji.

Skryť Zatvoriť reklamu