Najlepší bol Kredenc a Forgáč s Juniorom?

Písmo: A- | A+

Keď sú vychytení televízni zabávači sami za seba, chýba im šarm.

Za najväčší "humor" možno v slovenských televíziách považovať prístup k jedlu a pitiu. Opodstatnene poukazujú na vzrastajúci počet nezdravo obéznych a prepitých Slovákov, no obrazovky sú plné romantických záberov s pivom a drahými alkoholmi. A reláciami o varení. Aj na Silvestra.

Ako "zábavné" prejedlo nesmel chýbať kuchár s pätnásťminútovými receptami, ale (aby si zarobili aj iní známi z obrazoviek, hoci nevedno podľa akého dramaturgického kľúča práve oni) v každom prípade zavadzali kuchárovi a súkromne sa, azda "vtipne", no pre diváka nezrozumiteľne, zabávali. "Pozdravuj sestru". "Pozdravím", želali si, nevedno prečo práve tam, inak mimoriadne vtipní švagrovci.

"Skvele" si zosúladili programy RTVS a Markíza. Vystúpenia zrejme jedinej schopnej slovenskej TV zabávačky Adely Banášovej v úlohách kapitánky jedného z tímov v Milujem .Slovensko a moderátorky Chart show sa "vzácne" prekrývali. Aby bol divák čo najzmätenejší, aj účinkujúci milujúci Slovensko akiste poňali vystúpenie pred kamerou predovšetkým ako svoje súkromné silvestrovské "hopsasa" a tí diváci, ktorí sa programom konečne začínajú vzdelávať, museli dávať mimoriadny pozor, aby im v tom bozkávajúci sa, tlieskajúci a pripomienkujúci účinkujúci priveľmi neprekážali. Rovnako ako Banášová, aj Daniel Dangl je osobnosť so vzácnymi nápadmi, a svojim darom zabávať by mali šetriť (podobne Michal Hudák a niektorí ďalší). 

Silvestrovský Kredenc úroveň Partičky napriek vysokej sledovanosti nedosahuje (a nedosiahol). Vzácne sa z priemeru vymkol zaujímavý Michal Kubovčík. Nápad so vstupmi živých vzorov (Puškárová, Švajda a iní) nevyšiel.

Vďaka skúsenej dvojici Forgáč - Zimnýkoval mal (a máva) Aj múdry schybí vysokú sledovanosť. Čoraz mladšie a krajšie diváčky a slovenskému väčšinovému divákovi "smiešne" výrazy typu hrubá klobása, tvrdý párok či vajcia, skrátka všetko od pása dolu, vždy zaručujú úspech.

Skryť Zatvoriť reklamu