Za ľudí, dodatočné poďakovanie

Prečo sa pán Kiska nepasoval s "morálnymi velikánmi" (môj blog z 20.júla 2020), teraz sa slušní ľudia znovu boja Fica.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Dúfala som, že tých 13 až 20% percent očakávaných voličov Za ľudí, jej ostane verných. Po tvrdých zásahoch a výmysloch zo strany vtedy premiéra Fica voči Kiskovi v rámci Ficovho prezidentského fiaska (ani v tomto smere nebol sám, ale ostatní adepti nemali primeranú moc ani "našich" ľudí na správnych miestach), som dúfala, že po troch komunistických prezidentoch sa dokázala prebrať aj časť tisícov bývalých členov KSS, udavačov a príslušníkov ŠTB. A "ľud"? aspoň jeho kresťanská časť sa vyľakala, aby Smer nevyhral s vysokým náskokom. Nepochopiteľne sa pridala k úchylnému rozsievačovi spermií, podvodníkovi a klamárovi, čo sa nestáva ani v zaostalejších krajinách. V ďalšom prípade ťažko naletela výtržníkovi a trápnemu šašovi z parlamentu, ktorý si k sebe bez akéhokoľvek výberu vybral znôšku rôznorodých bytostí, čo by jedna o druhú neoprela ani bicykel. Ten tretí z budúcej koalície doteraz činmi nepresvedčil, že sa mu oddá veriť.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Strana Za ľudí, s ktorou som sa stotožnila, aspoň prešla do parlamentu. Domnievala som sa, že ak je tlačená k nadľudskému výkonu, dokáže sa zomknúť, a osobné záujmy pôjdu nabok. Nestalo sa. Pán Kiska z politiky odišiel a všetko sa zmenilo. Strana Za ľudí sa vlastnými chybami stala aj pre verných nedôveryhodnou.

Aj tak sa bývalej strane Za ľudí patrí poďakovať. Bola jediná, čo 3.decembra 2020 nehlasovala v parlamente za zvolenie Maroša Žilinku generálnym prokurátorom.

Elena Antalová

Elena Antalová

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  482
  •  | 
  • Páči sa:  702x

Autorka mnohých, aj ocenených, rozhlas. hier a dramatizácií, poviedok a pásiem, tiež TV a film. projektov. Kedysi redaktorka kultúry. Bývalá členka Rozhlasovej rady. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu