Béla a Rado politické prostitútky? Pre prostitútky je to urážka

5.3.2016 som vošiel do volebnej miestnosti hrdo a s presvedčením, že dobro vyhrá nad zlom. Volil som SaS.Moji priatelia, ktorí išli voliť MOST a SIEŤ, vstupovali do volebných miestnosti s rovnakým pocitom. Volili svojich zástupcov

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Verím tomu, že celá táto fraška bola dohodnutá. Prochádzka bol kúpený biely kôň a MOST sa chce len nabaliť, keďže vie, že v politike im odzvonil umieráčiť. Ak to budú čítať zástupcovia uvedených strán a nebude sa im páčiť, nech ma pokojne žalujú.

Po tomto všetkom som si položil otázku. Bolo by skutočné dobré, aby taký Prochádzka a Bugár a aj Danko boli v jednej koalícií s SaS. Odpovedal som si, nie. Nie sú o nič lepší ako SMER. Preto som rád, že včas ukázali svoje pravé zjazvené tváre.

Ako ďalej teda? Aké je riešenie? Som za to, aby sa schválila odvolateľnosť poslanca. Nie čakať ďalšie 4 roky na to, že sa tam už nedostane. Veľká škoda, že toto nefunguje. Politici by nemohli takto odrbávať ľudí. A ak by to spravili, nasledoval by krátky proces. Keďže odvolateľnosť poslanca je na Slovensku utópia, jediné čo nám zostáva je, občianska neposlušnosť, protest, demonštrácia a maximálny a nepretržitý tlak na to, aby takáto vláda korupčného zlepenca nevydržala. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Boh nás chráň a pomáhaj nám.

Emil Sútor

Emil Sútor

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Občan za dverami ale s kukatkom smerom dnu Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu