Prirodzený nákup

Planéta by sa mala pravidelne prerieďovať. Ako to v minulosti zabezpečovala pravidelne načasovaná vojna, tak by tomu mali dneska slúžiť doslova vražedné zľavy v nákupných centrách. Keď bolo v minulosti na nejakom mieste neúnosne veľa ľudí, tak sa jednoducho vybili. Neviem, prečo to dneska nefunguje, veď vždy sa nájde viac dôvodov na bitky ako je na svete ľudí. Dneska sa to už nehodí vraždiť sa, že vraj je to príliš „nehumánne“, ale ako že nehumánne, keď by sa to týkalo iba ľudí!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Základom všetkého je nákupné centrum, ktoré je už oddávna navrhnuté ako jedno veľké bojisko s kvalitným zásobovaním. Asi som odhalila ďalší trik investorov... Konali by sa napríklad bojové hry o čo ja viem napr. Versaceho papuče alebo by sa otvorilo bojisko v poli fatálnych zliav na obmedzené kusy.

V Amerike už majú celkom dobre nakročené k výsledkom, ale tam majú aj samozrejme veľké nohy. Všetky by to viedlo až k vytvoreniu bojových táborov v krídlach nákupného centra. Oddelenie elastického spodného prádla by malo značnú výhodu v katapultovom bombardovaní, rovnako by som sa obávala aj oddelenia dámskych topánok, ktoré by sa dali hádzať Kamikaze štýlom- priamo z nôh alebo využitím tzv. metania všetkých končatín.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Záchranné komando č.1 ako výsadkári Hip-hoperi s kapucovými padákmi na mikinách by zásobovali obe strany pravidelnými dávkami steroidov vo svojich veľko-kapacitných teplákoch a na ich tenisky by sa využívali ako brodiace člny cez fontánové priehrady.

Nakoniec sa celý obchodný dom zničí, prepadne a zlikviduje, víťazi si odnesú svoje výhry, hrobári mŕtvoly a investori majú o zákazky na ďalšie obchodné centrum, ktoré je už vo výstavbe postarané.

Erika Farkašová

Erika Farkašová

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

som študent FM UKak mate podobne úvahy ako ja, alebo sa chcete podelit o svoj nazor ,tak mi kludne napiste na mail Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu