Putin obviňuje Washington.

Vraj sa snaží predlžiť konflikt na Ukrajine, posudzujúc situáciu v prejave na bezpečnostnej konferencii v Moskve.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Od chvíle kedy povedal že Ukrajina neexistuje, vojna neexistuje, je tu vraj konflikt. A vraj sú do neho zapojené USA a Veľká Británia. O zapojení vlastných občanov nehovorí, tí sú odsudzovaní na pokuty a dlhoročné tresty v koncentračných a prevýchovných táboroch, akokoľvek sa dnes honosne nazývajú aby zakryli svoj sadistický účel a politiku, ktorý tento blázon predstavuje svojím občanom.

Vraj predlžujú konflikt. Cynické je to, že ho sám rozpútal a môže ho kedykoľvek ukončiť nepotrebuje vyjednávať o mieri. Už zabudol, ako USA a spojenci predlžovali konflikt v Európe, keď Hitler postupoval k Moskve. Zabudol a je nevďačný a teraz ich chce kritizovať, keď zabíja sám. Dôvody si vymýšľa za pochodu a ponúka agresívne zbrane ako bezpečnosť pre svet.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Vraj „studená vojna“ a ja som sa kedysi potil pri nácviku agresie pod heslom "Proletári všetkých krajín spojte sa!". Chcel som vedieť čo je za "múrom", voňalo to diaľkou cestami, dobrými autami a krásnymi ženami, žuvačkami a Winnetuom zo Západu, hoci to natáčali na juhu v Juhoslávii.

Pokúšal som sa zistiť čo videli spolužiaci na rakúskej televízii, ale dali mi len skopírované pásky Kryla. Aj za to som bol vďačný.

Slobodná Európa sa nedala počúvať, tie rušičky odvádzali hroznú robotu, bol som dezorientovaný.

Putin dnes vieme čo znamená, výstrel rakiet v smere na západ bolo počuť až vo Washingtone. Je to pomýlený vyslúžilý pracovník tajnej služby, ktorý sa stratil v dejepise, národopise a zemepise.  Stal sa masovým vrahom. Washington predstavuje očistu, umývanie.  Teším sa na záverečné oplachovanie, už som si kúpil lístok na predstavenie. Rejžo tvrdí že do jesene to bude zostrihané ako ten povestný anglický trávnik. Ja sa darmo snažím, kultivácia plochy trvá "vraj" sto rokov.

SkryťVypnúť reklamu

 

Miroslav Ferkl

Miroslav Ferkl

Bloger 
  • Počet článkov:  228
  •  | 
  • Páči sa:  418x

Nie je to predsavzatie, je to pokušenie a žiadosti mojich priateľov, aby som konečne začal písať, skúsme! Zaoberám sa nehnuteľnosťami, oceňujem, riešim stavebné problémy, poruchy, dozorujem stavby, sprostredkúvam predaj, nákup, prenájom, poradím-poslúžim-kým doslúžim! Ešte slúžim, článok o dôchodku dosiahol rekordnú čítavosť. Ak by nám za tieto blogy platili, možno by ten dôchodok, bol aj znesiteľnejší.Ospravedlňujem sa za chyby v textoch, ak sa vyskytnú a ja som ich doteraz neopravil. Redakcia je vážna a časovo náročná práca. Ak nenapíšeme svoj názor, neexistujeme. To je pocit, ktorý ma napadol, keď som si prečítal posledný rozhovor pre slovenské média s Fedorom Gálom v "N"ku. Mal by byť v učebniciach. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

727 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu