Nebuďte egoisti, poďte voliť!

Blíži sa piaty marec. Deň, kedy bude môcť každý z nás rozhodnúť, čo bude ďalej s našou krajinou. Ne jej čele stojí Róbert Fico. Človek, ktorý má toľko peňazí, že ani dokonca svojho úbohého života ich nedokáže všetky minúť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (17)

Snáď len vtedy, ak by k vratkám za plyn pridal hodinky za 20 000 eur pre každého. A aj potom by mu zrejme zostalo. Človek opojený mocou a bohatstvom, ktorý stratil aj ten najmenší kontakt s realitou. Je to pochopiteľné. Všetci by sme tak dopadli. Aj my by sme zrejme opakovali donekonečna, že sme učiteľom zodvihli platy takmer o 50%, a že sa im pozeráme priamo do očí. Pýtali by sme sa ich, čo oni spravia pre štát, a dovolili svojim ministrom podávať trestné oznámenia na zdravotné sestričky. Tiež by sme trvdili, že so Širokým nič nemáme, že Kiska je scientológ, že Matovič je tunelár, že tie sifóny za 270 eur bola dobrá kúpa, že o CTčkách sme nič nevedeli, že masér je fakt dobrý masér a tie peniaze si za svoju prácu zaslúži, že miliarda eur na digitalizáciu štátnej správy je málo peňazí a hlavne, že my sme, preboha, žiadnu colu v žiadnom byte na Vazovovej nikdy nepili. Aj napriek nahrávkam a jednoznačnému rozpoznaniu nášho hlasu by sme dookola tvrdili, že to predsa nie sme my.Tvrdili by sme, že 5 žiadateľov o azyl ročne predstavuje obrovské bezpečnostné riziko a obviňovali všetkých moslimov z terorizmu. Tvrdili by sme, že.....

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Už by sme nič iné tvrdiť nemuseli. Jednou nohou by sme boli v parlamente.

Rodinný príslušníci straníkov v Smere, zamestnanci s teplým miestečkom na úrade, predstavitelia prokuratúry a súdnictva na Slovensku, príslušníci Policajného zboru, dôchodcovia s nižším vzdelaním by nás tam dostali ako nič. Mať premiérove istoty na ďalšie 4 roky by bol pre nich určite príjemný výsledok volieb. Aj pán premiér je egoista, aj jeho voliči sú.

Vyzývam všetkých, čo chápu učiteľov a vedia, že to nie je len o zvyšovaní ich platov, ale o zmene celého systému, pretože v ňom skončia naše deti. Vyzývam všetkých, čo vedia, že naše zdravotníctvo je v troskách, že spravodlivosť na Slovensku nie je rovnaká pre všetkých. Vyzývam všetkých, ktorí vidia hospodárenie z verejnými financiami - našimi peniazmi a nesúhlasia s ich rozkrádaním. Každý inteligentný človek predsa musí vedieť, že vlaky nie sú zadarmo. Vyzývam všetkých čo vedia, že premiér klame. Vyzývam všetkých, ktorí nemyslia hlavne na seba a na svoje výhody a svoj prospech. Vybudujme tu konečne krajinu, ktorú budeme mať všetci radi a ktorá nad nami bude držať ochrannú ruku. Nie hľadať naše chyby, dávať pokuty a brať čo je naše.

SkryťVypnúť reklamu

Vyzývam všetkých, poďte voliť a rozhodnite o budúcnosti nás všetkých, nielen o tej svojej.

Filip Vágner

Filip Vágner

Bloger 
  • Počet článkov:  2
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som obyčajný občan. Váš spoluobčan. Píšem to, čo chem, len o tom, čo viem. Môžete to na mňa skúšať, no viac nepoviem. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu