Medzi nami...

Pamätáš sa? Nedávno si to čítal. A ja som ti vtedy povedala, že pre nás je na niečo také ešte príliš skoro. My ešte spolu nie sme päť rokov. No ja som ti vtedy sľúbila, že ak sa niečo také stane, určite ti to urobím aj ja.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)
Obrázok blogu

 

No teraz to možno bude znieť ako klišé, ako niečo, čo tu už toľko krát bolo.

No nikdy to nemôže byť klišé, ak sa jedná o nás dvoch, a vôbec, ak sa jedná o kohokoľvek, kto prežíva niečo takéto skvelé ako my dvaja. Lebo každý z nás je jedinečný. A mne sa tvoja jedinečnosť páči.


Nie je to dlhý čas, čo sme „spolu“ veď len pár razy sme sa nazvali MY.


No v skutočnosti sú to hodiny a hodiny spoznávania sa, aj keď sme zatiaľ len v tomto krásnom štádiu.


A ty možno ani len netušíš že ja aj z dvoch týždňov dokážem urobiť krásnu spomienku v podobe tohto odvážneho vyznania. Spomienku, ktorá bude pokračovať naživo.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou


Neviem či si ešte pamätáš prvý večer, ale ja som sa tak veľmi túžila s tebou stretnúť, že mi v tom nezabránila ani únava po dlhej ceste. A možno ti to ešte ani teraz často nehovorím, ale bol si neskutočne sexi (tak už je to von) :-)

V ten večer som o sebe prezradila tak veľa, že som som bola presvedčená o tom, že sa už so mnou ani nestretneš. A tá cinkulárka... :-)


Neviem čo bolo ďalší a ešte ďalší večer – teda nepamätám si to tak celkom presne – ale viem, že to boli dlhé hodiny rozprávania a spoznávania sa. Pamätám si, ako von úžasne snežilo (tak ako aj dnes) a ja som do snehu vydupkala svoje meno (dúfam, že ho máš ešte stále v mobile) a cítila som sa ako malé decko :-) Ale bolo mi naozaj skvele.

SkryťVypnúť reklamu


A pamätám si tie naše rozlúčky, každý otočený do opačnej strany a potom nekonečné ospravedlňovačky cez sms :-)

Asi nám naozaj trvalo, kým sme pochopili svoje myšlienkové pochody, svoje zmýšľanie navzájom a tiež svoj humor. Lebo ten máme naozaj poriadne odlišný.


Viem, že nemáš rád dlhé príbehy a tuším aj sentimentálne, lebo tie nikdy nedočítaš do konca, preto by som to mala nejako ukončiť....


...Momentálne nás čaká ťažké obdobie, a visí nad nami damoklov meč v podobe štúdia, ktoré nás čaká. Áno, ja viem, niečo sme si už o tom povedali a preto sa bojím ešte viac, no ja dúfam, že všetko to, čo nás ešte určite čaká budeme zvládať už len spolu.

SkryťVypnúť reklamu


Denisa Frianová

Denisa Frianová

Bloger 
  • Počet článkov:  35
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Optimisticky depresívna... Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradenéStarám sa do vás, no a čo?!

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu