Náš posledný deň?

Veľa jasnovidcov, náboženských proroctiev a rôzne vedecké teórie predpovedali už koniec sveta, no dovtedy žiadne sa z nich nesplnili. V poslednej dobe 21.12.2012 sa predpovedá posledný deň ľudstva. Môže to byť pravda?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Mayovia nás varovali už pred niekoľkými tisíckami rokov, pretože kalendár ich prastarej kultúry končí práve v tento deň. Okrem toho mnohí veštci najvýznamnejšie Nostradamus a Merlin tiež predvídali už spomínaný deň, keď sa ľudstvo rozlúči pozemskej kariéry. Všetky predpovede sú označené tým istým dátumom: 21.12.2012.

Mayovia presne poznali cykly prírody a dominantné sily vo vesmíre. Ich bezchybný kalendár funguje už stovky miliónov rokov, pozostáva z piatich tzv. ,,Veľkých Cyklov" , teda päťkrát 5125 rokov. Zatiaľ náš svet prežil 4 cykly, teraz sme v 5. cykle a o necelý rok ich kalendár končí...

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Existujú aj také predpoklady, že ten dátum neznamená koniec sveta, ale práve naopak je to začiatok novej éry. Doteraz sú to len fikcie a výmysly, každý sa rozhodne sám či tomu verí alebo nie. Isté je, že raz všetci zomrieme, mali by sme žiť tak, aby v poslednej hodine sme nič neoľutovali.

Gabriela Sallaiová

Gabriela Sallaiová

Bloger 
  • Počet článkov:  1
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Typická váha: Váhy majú veľký zmysel pre krásu, pohodu a harmóniu. Vedia vychutnávať nádheru prírody, zurčanie potôčika, spev vtákov, pôvab pohybu, jasné tóny, živé farby. Nevyhnutne k svojej existencii potrebujú vzťah, či už priateľský alebo partnerský Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Skryť Zatvoriť reklamu