Love Mobiles

Keby sa na ulici spýtate niekoho, že čo si vybaví pri vyslovení slovného spojenia Love mobile, tak je vysoká pravdepodobnosť, že väčšina oslovených by sa snažila vymyslieť niečo s mobilnými telefónmi. Avšak týmto výrazom sa označuje niečo iné, čo s mobilným telefónom nemá nič spoločné.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Týmto výrazom sa totiž označujú pestrofarebné kamióny plné tancujúcich ľudí s hlasnými soundsystémami, ktoré sa starajú o zábavu ľudí na najväčších tanečných parties. Je to v podstate také mobilné pódium, ktoré slúži na premiestňovanie dj-a pomedzi dav ľudí. A z vlastnej skúsenosti musím povedať, že tancovať za pohybujúcim sa pódiom s davom ľudí je omnoho väčší zážitok, ako tancovať niekde v hale prípadne pred statickým pódiom.

We Love Pirates - Streetparade 2010 - dĺžka: 34 m, výkon: 50 000 W, štýl: house, electro

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Čo sa týka Love Mobiles, tak vo všeobecnosti platí, že čím originálnejší, tým lepšie... Lebo ľudia sa okrem toho aká hudba hrá "na palube" (každý má vyhradený svoj štýl) pozerajú aj na to, ako je Love Mobile originálny. A často krát sa to na kamión už ani veľmi nepodobá. Kamión je poskladaný okrem zvukových systémov spolu s množstvom čo najzaujímavejšie oblečených ľudí, aj z veľa svetelných, dymových, vodných a ďalších efektov.

5 Years Beach Love Mobile - SP 2010 - dĺžka: 34 m, výkon: 90 000 W, štýl: house

Je to ťažké opísať atmosféru, aká sa z toho vozidla rozširuje do okolia. Treba to jednoducho zažiť. Je to zážitok na celý život. Asi najreálnejšia možnosť zažiť Love Mobiles naživo je pre Slovákov na augustovej švajčiarskej párty Streetparade (cesta tam vychádza cca 70€ a možno pôjde aj špeciálny vlak z Bratislavy http://www.streetparadetrip.wbl.sk ). Prípadne v septembri na francúzskej Technoparade. Po minulom roku však už nebude možnosť na nemeckej Loveparade a viac rokov už ani na maďarskej Budapest parade.

SkryťVypnúť reklamu

Celebrate The Spirit Of SP - SP 2010 - dĺžka: 30 m, výkon: 70 000 W, štýl: house

V minulosti boli náznaky niečoho podobného aj na Slovensku - Space Parade. Ale vzhľadom na to že to bolo v Prievidzi, tak sa to nerozrástlo do takých zaujímavých rozmerov a akcia už minulý rok nebola zorganizovaná.

The Dutch Invasion - SP 2010 - dĺžka: 34 m, výkon: 160 000 W, štýl: hardstyle

Ján Gašo

Ján Gašo

Bloger 
  • Počet článkov:  67
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som jeden obyčajne neobyčajný človek:)Po mensich nedorozumeniach s adminmi som sa presunul nahttp://www.jangaso.sk/ Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

727 článkov
SkryťZatvoriť reklamu