Pokladajú nás za zmanipulovaných, keď nám dovolili referendum?

Písmo: A- | A+

Dovolili nám referendum. Francúzi takisto požadovali ľudové hlasovanie k zákonu, ktorým bolo predefinované manželstvo, ale aj napriek obrovskému počtu podpisov, nebolo ľudové hlasovanie vyhlásené. Ako je to možné?  Lavínu médií, ktorá sa u nás spustila proti referendu, si všímajú aj vo Francúzku.

Neúspech referenda, ktorý bude podľa britského časopisu Economist zapríčinený nízkou účasťou voličov, sa stane dôkazom že Slovensko je zrelou demokraciou patriacou do 21. storočia. (http://www.teraz.sk/slovensko/economist-referendum-slovensko/113736-clanok.html)

Ako vidieť, v 21. storočí sa výrazne zmenili pohľady médií a ich vlastníkov na zrelosť demokracie. Zrelou demokraciou nazvali to čo demokraciou už nie je, pretože im práve takýto typ demokracie vyhovuje. A robia všetko preto, aby svoj cieľ dosiahli.

V článku sa tiež uvádza: „V priebehu ostatných dvoch desaťročí sa do budovania občianskej spoločnosti v strednej a východnej Európe investovali miliardy eur, dolárov, libier, korún a iných západných mien... ale dokáže aj to, že rovnako ako vo väčšine vyspelých krajín je aj na Slovensku dominantnou silou súčasnej politiky apatia voličov.“  

Dnes malá skupina arogantných ľudí s pomocou médií a množstvom financií manipuluje veľkou skupinou obyvateľov aj na Slovensku. Cieľ je jednoduchý – znechutiť ľuďom možnosť niečo zmeniť a potom už len ťahať za nitky pri usmerňovaní apatických ovečiek. Ako môžeme vidieť, tento koncept vo väčšine krajín naozaj funguje.

Preto nám dovolili referendum, myslia si totiž, že už väčšina ľudí u nás je zmanipulovaná a na referendum nepôjde. Úplne nami pohŕdajú. Je to výsmech.

Čiastočne sa im to aj darí, niektorí ľudia agresívne reagujú čo i len pri počutí slovíčka referendum. Ľudia na Slovensku si ale túto manipuláciu už uvedomujú. Tiež zisťujú, že homosexuáli sú len nástrojom na dosiahnutie „vyšších“ cieľov. Slovensko povstáva k svojmu historickému okamihu. Je to nanajvýš potrebné.

Život detí a rodín na Slovensku sa po 7. februári 2015 môže výrazne zmeniť k horšiemu. Aktuálne na Slovensku, podobne ako to je už v zahraničí zrealizované, sa pod rúškom ochrany detí pripravuje novela Zákona o rodine. Ide v nej o legitimizovanie juvenilnej justície na úkor práv rodičov pod zástierkou boja proti týraniu detí a zavedenie štátom násilného odoberania detí ich vlastným rodičom na základe vymyslených a nepravdivých obvinení.

Juvenilná justícia, jej úlohou je doslova kradnúť deti rodičom. Podľa štatistických údajov v roku 2009 bolo vo Francúzku odobratých 110 tisíc detí, v Nemecku to bolo za rok 70 tisíc, v Nórsku, kde žije len 1 mil. detí už odobrali 200 tisíc z nich, čo je každé 5. dieťa. Tieto údaje vo svete neustále narastajú. (http://www.stopautogenocide.sk, http://niesomdoma.eu/2015/01/25-000-deti-v-norsku-sa-moze-kazdy-rok-bat-ze-uz-nikdy-neuvidi-svojich-rodicov/)

Môžeme tomu zabrániť iba úspešným referendom.

Odporcovia referenda ľstivo vyhlasujú, že referendum o rodine je zbytočné, hoci vedia, aká je pravda. Prosím zamyslime sa. Ak by naozaj toto referendum bolo zbytočné, neviedla by sa proti nemu tak obrovská a finančne náročná antikampaň a cenzúra, dokonca ešte aj vo verejnoprávnej televízii a rozhlase spojená s opakovaným porušovaním občianskych práv a slobôd.

Úspešné referendum síce „iba kozervuje“ súčasný legislatívny stav na 3 roky, no treba sa na to pozerať aj z toho pohľadu, že žiadna vládnuca politická strana si nedovolí ísť proti takejto mase ľudí pri následnom zmenení zákona po uplynutí 3 rokov. V prípade záujmu o zmenu tohto právneho stavu bude potrebné opätovne vyhlásiť referendum týkajúce sa týchto otázok, inak by išli proti obrovskému davu voličov, respektíve už pravdepodobne svojich ex-voličov.

Rodová ideológia je škodlivá pre deti, potvrdila to viac ako 300 členná skupina odborníkov vo svojom vyhlásení, pozri Vyjadrenie a výzva lekárov, psychológov a iných odborníkov ku vplyvu rodovej ideológie na duševné zdravie detí. (www.rodovescitlivovanie.sk)

Prosím, nebuďme ľahostajní. Svojou účasťou na referende nemôže nikto nič pokaziť. Ak stále nevieš či sa zúčastniť referenda, skús sa zamyslieť nad všetkými Francúzmi, čo takúto možnosť ani nemali a teraz ich milióny protestujú v uliciach proti súčasnému stavu ich legislatívy.

Uvedomme si prosím, že hŕstka ľudí s pomocou mediálnej propagandy a cenzúry chce na Slovensku urobiť prevrat a obmedziť ľuďom slobodu. Myslíte si, že keď rodičia žijú v strachu, že im kedykoľvek môžu zobrať ich deti, že to je ešte sloboda?

Skryť Zatvoriť reklamu