Ako prežiť Fica

Odvíjajúc sa od predvolebných prieskumov je smutno pravdepodobné, že sa budeme musiet vyrovnať s ešte najmenej jednou vládou diletantov a pseudosocialistov. Arogantní nafúkanci, ktorí ukradnú a pokašlú skoro všetko, čo im príde pod ruky, vedia klamať telom a ich nevinné “ksichty” im stále udržuju slušnú a asi aj slušne osprostenú voličskú základňu. Štyri nasledujúce roky nemusia byť vôbec jednoduché, preto sa pár tipov ako sa cez ne prehrýzť môže vždy hodiť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Najzaručenešie, ale zároveň sizyfovsky ťažké bude skúsiť si Fica obľúbiť a zblbnúť svoju hlavu tým, že to s nami naozaj myslí dobre. Inšpiráciu insitného myslenia môžeme hľadať napríklad na vládnych MDŽ stretnutiach. Tie sú vždy plné usmiatych a oddaných smer hlupáčikov vďačných za každý aj ten najnepodarenejší vtip. Červená ruža za každú pozitívnu myšlienku o vláde, vraj pravdepodobne podobným snahám veľmi pomáha.

Pozitívne asociácie by sa hlavne u žien dali vybudovať na základe nápadnej podobnosti premiérovho mena s istou, povedzme osobnou hračkou na nezbedné chvíle. Vždy keď sa Robertko objaví v telke, treba len zatvoriť oči a vybrať sa preč od smeru sociálana demokracia a zablúdiť smerom individuálne rozkošníckym. Tu treba, ale varovať pred vybudovaním Pavlovho reflexu a následných, pre mnohých nezasvetených, dosť neopodstatnených ženských vzplanuti pri každom premiérovom príhovore.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Muži to budú mať mierne zložitejšie a ak odmietnu emigráciu, zaľúbenie či vybrácie, tak najmä tým úspešnejším a zárobku chtivým odporúčam sponzorovať smerácku volebnú kampaň. Vyzerá to tak, že podbná činnosť okrem fakt chutných zákaziek prináša aj vyhriate miesta napríklad medzi slovenskou "intelektuálnou" elitou na pôde národnej rady. Smer podľa všetkého prešiel na techniku obchodných reťazcov a predáva peniaze a moc formou predvolebného balíčka. Pri tomto riešení sa však treba poponáhlať, pretože mediálne hyieny sa ho pokúšajú zastaviť. Nekompetentní konštruktéri.

Občania bez túžby po magických eurákoch a moci to nebudú mať vôbec jednoduché a to hovorím narovinu. Staré dobré známe nevidím zlo, nepočujem zlo, môže byť vašim jediným východiskom. Jednoducho treba vypnúť mozog, podobne ako to dakázali ľudia vo vládnych stranách. Ak sa vám rozum podarí odstrániť totálne, môže vás to dokonca presláviť, rovnako ako sa to podarilo istej kysuckej Aničke. Menšie nebezpečenstvo sa hádam skrýva iba v schopnosti opätovného naštartovania, pretože ako sme v mohých prípadoch svedkami, nie je to vonkoncom také jednoduché.

Skryť Vypnúť reklamu

Krízový stav si žiada krízové riešenia a preto ak bude mať náš štvorročný absurdistan ďalšie pokračovanie, netreba sa ostýchať ničoho, čo bude schopné zachránit vašu osobnostnú integritu. Čo tak ísť napríklad v júni voliť...

Rudo Hvizdos

Rudo Hvizdos

Bloger 
  • Počet článkov:  35
  •  | 
  • Páči sa:  0x

..infidel, co ma rad slobodu, racionalnost a zmysel pre humor.. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu