Fica je koniec, nech žije budúcnosť!

Nemyslel som, ale možno predsa len príde budúcnosť aj k nám, do kráľovstva nebezpečných premiérov a ešte hlúpejších prezidentov. Do zeme zvrchovaného slovenského, tak trochu aj maďarského, českého, cigánskeho, nemeckého a rusínskeho ľudu, čo nie vždy presne vie, od kiaľ smradľavý vietor fúka a svoje ňufáky často a riskantne natáča blbým Smerom.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Fico a.s. síce stále v jasnom vedení, kríva však viac ako včera a dúfam menej ako zajtra. Necelý týždeň a môžeme z tých socialistických karikatúr bez chrbtvých kostí, spraviť nepotrebný rádioaktívny odpad. Uskladniť a nikdy viac nepustiť von medzi slušných ľudí. Odskúšaní, preverení, nabalení, nepotrební a nechcení hulváti poslaní do večných lovíšť skrachovaných politikov.

Všetko je to v našich ešte stále slobodných a hádam aj zodpovedných rukách. Veľa krát s nami politici umývali nimi zasvinené podlahy a ešte sa z nás pritom smiali. Nie vždy sme mali dosť rozumu a odvahy, aby sme im naznačili, že sa nám hnusia a chceme zmenu. Zopár krát sme však ukázali, že nie sme národ baraní a máme hlavy na svojom mieste. V 89 uzimené a nadšené zhromaždenia vyštrngali boľševikov a priniesli slobodu a nádej, a keď nám ju o pár rokov boxerista z Elektry skúšal zobrať, vykopli sme aj jeho.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Osem rokov bol od nich pokoj, nie dokonalý ale bol. Veľa dobrého, ale aj trocha zlého sa stalo, najhoršie sa však vrátilo. Igelitky sa znova stali módnym hitom a arogancia najúčelnejším a výnosným prezlečením. Podvodné rodinkárstvo a sprivatizovaný štátny apartát sa neľútostne vysmievajú každému premýšľajúcemu obyvateľovi našej malej krajiny a davajú mu najavo, že ich zaslintané vypasené rypáky od korýt, neodtrhne nikto len tak ľahko.

Určite to nebude ľahký a rovný boj, ale dokázali sme to predtým a verím, že to dokážeme znova. O pár dní jednoducho celý ten skorumpovaný Augiášov chliev zhrnieme preč z našej cesty do budúcnosti a škaredé spomienky necháme zapadať prachom. Prachom zabudnutia, ale aj poučenia, ktoré nám už nikdy nedovolí umožniť, podobným demagogickým kreatúram riadiť chod a smerovanie Slovenska. Pomôžte aj vy, v sobotu zbúrať zapredaný prasačí chliev a postaviť nám nové, férovejšie, hodnotnejšie a hlavne transparentnejšie bývanie s podstatne krajším výhľadom. Nech si všetci môžeme spolu zakričať: Fica je koniec, nech žije budúcnosť!

Rudo Hvizdos

Rudo Hvizdos

Bloger 
  • Počet článkov:  35
  •  | 
  • Páči sa:  0x

..infidel, co ma rad slobodu, racionalnost a zmysel pre humor.. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu