Ficovo registrované partnerstvo

Dostať Fica do televízie v diskusnej relácii tak aby nediskutoval sám so sebou alebo s povinným nahrávačom v prezlečení moderátora malo v jeho minulom vládnom období nulovú šancu. Arogancia nemá rada spoločnosť, najradšej vykrikuje sama.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Má to výhody nekonfrontovanej blbosti, ktorá sa tak ľahšie na pravdu obracia. Krikľavým svedkom daného pravidla je nakoniec aj tých 45 depresívnych percent a škaredo zamračená budúcnosť. Budúcnosť, ktorú nerozjasnilo ani antiprogramové vyhlásenie vlády či členovia vládneho pentanetu.

Pocit beznádeje z nezadržateľne dlhej a dobre zmrznutej polárnej noci, ale paradoxne zachraňuje sám pán premiér svojimi vyberavými “dúhovými” sklonmi. Jeho nová tvár sa naplno prejavila aj na diskusnom poli a nerozlučne sa partnersky zaregistrovala s pánom Figeľom. Ľud priam oslepila a zahriala dúha publicistického pokroku, pán predseda už viac nebol sám.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Naozaj nechápem. Už pred voľbami mi to prišlo viac ako zvláštne, keď som ich videl či počul za jeden víkend diskutovať dva krát o tom istom, len na iných programoch a o týždeň sa zopakovalo presne to isté. Nič proti výberu pána Fica, ale mal by mať na zreteli, že jeho zasnúbený oponent je z hnutia známeho svojimi vyberavými partnerskými názormi.

Kedy už konečne slovenské média dospejú a zistia, že sami politikov potrebujú oveľa menej ako politici potrebujú ich. Keď nechce ísť Fico do TV skutočne aj diskutovať, tak ho skrátka budem ignorovať, kým si to nerozmyslí. Keď sa mu nepáči zloženie relácie tak má jednoducho smolu, mňa sa tiež nikto nepýtal či chcem platiť z mojich daní bláznivé nápady strany smer. Chlapík môže byť rád, že sa má kde vyrozprávať.

SkryťVypnúť reklamu

Dĺžka mediálnej tolerancie voči arogancii, bezpráviu, samoľúbosti a nespravodlivosti bude agóniu v spoločnosti iba predlžovať a nepriamo podporovať. Naozaj sa potrebujeme pozerať na ničím nekonfrontovanú zaranžovanú politickú pretvárku vysmiateho populistického oportunistu v priamom prenose? Nebola by lepšia skutočná sebavedomá žurnalistka, ktorá namiesto seba donúti púšťať do gatí sem tam aj politikov?

Rudo Hvizdos

Rudo Hvizdos

Bloger 
  • Počet článkov:  35
  •  | 
  • Páči sa:  0x

..infidel, co ma rad slobodu, racionalnost a zmysel pre humor.. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu