Kto presne je tá prostitútka, pán premiér?

“Ešte raz prosím denník Pravda, Sme a TA3 nech prestanú pôsobiť ako prostitútky, ktoré sú schopné urobiť za peniaze reklamy od dôchodkových správcovských spoločností čokoľvek na svete. …pán kolega trvám na tej prostitútke a dajte to na prvú stranu!” R. Fico

Písmo: A- | A+
Diskusia  (14)

Ak sú slovenské médiá prostitútky, Fico podľa najnovších odhalení musí byť minimálne pasák od konkurencie. Prvá šikovná bordel mama s vlastnou armádou a policajným zborom. Konečne je tak jeho antipatia voči médiám primerane vysvetlená: omylom v nich vidí kšeftársku konkurenciu, nie zdroj informácií.

Chybná analýza pán premiér. Zatiaľ čo vy na svoje sprisahanecko mafiánske konfabulácie o denníkoch nemáte absolútne žiadne dôkazy, na vás sa ich začína sypať celá hromada. Vyzerá to tak, že vo vašom prípade by sa aj sám Krstný otec, iba žiarlivo červenal. Len tak medzi nami, koľko beriete za prezidentskú funkciu, myslím, že by som bol lepší, ako ten senilný ujo bez názoru, len neviem, či na to mám dosť širokú peňaženku.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Každopádne nepodliehajte panike a na boxerske odplaty jedného z vašich predchodcov radšej ani nemyslite. Svoju voličskú základňu pasiete dobre a nejaký percetuálny úbytok zaslepencov vám určite nehrozí. Možno bude troška menej kšeftov, ale to tiež asi veľmi nezabolí, čo? Však všetci dobre vieme, že v igelitkách už máte pravdepodobne viac ako dosť.

"Budem expresívny" Pán premiér a pomôžem si vašimi invektívami, "len idot môže" financovať kampaň za 284 miliónov a myslieť si, že mu na to nikto nepríde. "Len idiot" zo sociálnej demokracie môže čakať, že celý národ je rovnako naivný ako ich voliči a "prepáčte len idiot" bude očakávať od novín oslavné ódy na niekoho, kto rozkráda a korumpuje celú republiku.

Rudo Hvizdos

Rudo Hvizdos

Bloger 
  • Počet článkov:  35
  •  | 
  • Páči sa:  0x

..infidel, co ma rad slobodu, racionalnost a zmysel pre humor.. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

8 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Skryť Zatvoriť reklamu