Pán premiér je džentlmen

Jeden by neveril, ale Pán premiér bude mať nakoniec aj spôsoby. Podľa istých zvukových indícií, ktoré okrem generálnej prokuratúry, rezonujú zaiste i v mnohých našich domácnostiach, Robert nemá rád, ak mu niekto manévruje s guľami. Holt je to džentlmen a radšej chodí na intímne manévre vlastnoručne.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

V roku 2002 sa musel Fico po vymanení od Fedora cítiť, ako jarná voda. Šťastie, že nás nezatopil už vtedy, lebo jeho toxický príboj by so sebou pravdepodobne, vzal celú integračnú snahu a poslal ju prvým kanálom niekde do žumpy zmarených snáh. Oslobodenie lacné nebolo a jeho skutočná cena sa Ficovi začína pripomínať až dnes.

Pán slobodný zneje nasrano a stráca na svojej namyslenej istote. Chudák malý sa isto o chvíľu od jedu aj rozplače, teda až potom, ako všetkých zažaluje a možno aj prefacká. Možno ste tú hlavu do toho nemali dávať tak oduševene a mohli ste sa vyhnúť mnohým problémom a tiež vašim dnešným bezhlavým konfabuláciám o podvodoch a podvrhoch.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Si hádam nemyslíte, že nepoznáme váš hlas. Poznáme a veľmi dobre. Štvorročné arogantné ziapanie po novinároch a vaše monologické vystúpenia vo vami sprivatizovanej televízii, nám ho do pamäte vryli hlbšie, ako by sme sami chceli. Sám Majster Poriadok by ju márne čistil.

Bahno, v ktorom sa topíte je plné úplatkov a nezákonných kšeftov, ktoré nerežíroval nikto iný, ako vy sám. Ľudia, ktorí sa pýtali či chceli veci zmeniť, boli pre vás prostitútky a pijavice. Hulvátsky ste odpísal každého, ešte pred tým, ako len otovril ústa. Kto seje vietor, žne búrku pán "paralelná finančná štruktúra". Máte, čo ste si napiekli a žiadna ruka, ani tá na guliach, vás už nad hladinou hádam neudrží.

Rudo Hvizdos

Rudo Hvizdos

Bloger 
  • Počet článkov:  35
  •  | 
  • Páči sa:  0x

..infidel, co ma rad slobodu, racionalnost a zmysel pre humor.. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu