Hlasovanie: Rozhodnite o ďalších novinkách na blogoch v budúcom roku

Hlasovanie potrvá 2 týždne, po ktorom sa vyhodnotí.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (12)

Tento rok bol rokom zmien na blogoch. Na jednej strane došlo ku zmene CMS systému a na druhej sme zas uviedli projekt Prémiových blogov. Obe tieto zmeny viedli najmä k dlhodobej udržateľnosti projektu blogov.


Radi by sme však do rozhodovania o budúcnosti blogov zapojili aj Vás, našich blogerov. Preto prichádzame s možnosťou podieľať sa na rozhodovaní o tom, ktoré zmeny uskutočníme a ktoré nie. Detail týchto zmien uvádzame v tomto blogu.


Nové odznaky pre blogerov


Pri poslednej úprave blogov došlo ku zrušeniu označenia VIP. Uprednostnili sme označenie Populárny bloger, ktoré má objektívne kritérium - počet odberov. Uvažovali sme, že by sme pripravili ešte jednu kategóriu označenia blogerov, ktoré bude taktiež založené na objektívnom kritériu. Označenia by sa farebne odlišovali a zobrazovali sa pri mene blogera. 

Bronzový bloger - pri získaní 1000 označení "Páči sa mi"

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Strieborný bloger - pri získaní 5000 označení "Páči sa mi"

Zlatý bloger - pri získaní 10 000 označení "Páči sa mi"

Od zavedenia týchto označení si sľubujeme práve takúto vizuálnu odmenu pre tých blogerov, ktorí tvoria najlepšie blogy na SME.sk. Lebo za 10 naozaj dobrých blogov sa Bronz bude dať získať, ale Zlatým blogerom sa stanú iba takí, ktorí tvoria dlhodobo a konzistentne.


Zvýhodnené predplatné SME.sk pre aktívnych blogerov

Spolu s marketingom sme už dlhšie zvažovali zavedenie jedného benefitu pre blogerov - zvýhodneného ročného predplatného. Aj takto sme sa chceli odmeniť tým blogerom, ktorí u nás pravidelne píšu a zároveň majú záujem čítať odomknuté správy na SME.sk.

Skryť Vypnúť reklamu

Hlasovanie

Link na formulár s hlasovaním nájdete v novinkách a oznamoch v administrácii blogu na: https://ugc.sme.sk/dashboard

Hlasovanie bude aktívne 2 týždne, čiže do 22.12.2021. Ak blogeri rozhodnú nadpolovičnou väčšinou hlasov, novinku uvedieme v priebehu budúceho roka. Aby bolo hlasovanie platné, musí o danej otázke hlasovať aspoň 100 blogerov.

Informácie o blog.sme.sk

Informácie o blog.sme.sk

Bloger 
  • Počet článkov:  29
  •  | 
  • Páči sa:  43x

Správcami blogov sú Peter Nagy a Matúš Paculík. Ak máte nejakú otázku, alebo by ste sa chceli stať prémiovým blogerom, pošlite mail na adresu blog(at)sme.sk. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradenáblog.sme.sk

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu