Už len zopár dní :)...

Iste poznáte ľudí, ktorí trávia podstatu roka čakaním na letné prázdniny, resp. dovolenky, relax a všetko čo k tomu patrí :) Pre nich je toto obdobie - Jún už len mesiacom, kedy odpočitávajú dni ktoré však v zatuchnutej triede alebo kancelárii niekedy trvajú celú večnosť. A počasie tiež nekonečnému čakaniu veľmi nepridáva.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Ale je tiež potrebné skonštatovať, že to kvantum škaredých dní vynáša tých pár slnečných na piedestál slávy :) Vtáčiky štebocú, pofukuje príjemne teplý vetrík, vzduchom sa šíri omamná vôňa práve rozkvitnutých kvetov a stromov, na uliciach sa to hemží zamilovanými párikmi. Veď je to hriech sa počas teplého a slnečného dňa neusmievať a nehovoriť si aký je dnes ten svet krásny.Aj z najhoršej depresie vás vylieči pár minút strávených sa vyhrievaním na slniečku. Celý svet akoby zrazu ožil...Samozrejme táto eufória je klamlivá a trvá len krátko, ale aj málo občas postačí človeku na spríjemnenie šedých dní.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Je až pzoruhodné ako nás počasie ovpyvňuje, a bohužiaľ posledné dni bolo tých slnečných len zopár.....ale aj tak vám všetkým v tomto roku prajem a dúfam len v to najkrásnejšie, najslnečnejšie ale nie veľmi horúce leto pre všetkých nabité zážitkami a množstvom smiechu :)

Ingrid Lendelová

Ingrid Lendelová

Bloger 
  • Počet článkov:  1
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som obyčajný človek - nič nové, nič špeciálne, nič výnimočné ... Mám však svoje názory ...toré možno niekto ocení ako nové, špeciálne a výnimočné ;) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Skryť Zatvoriť reklamu