Objatie lieči telo i dušu

Každý človek potrebuje z času na čas objať.Cítiť lásku , teplo a zároveň pochopenie. V objatí sa skrýva milión nádhrených pocitov.Telo i duša sú vtedy v dokonalej harmónii.Objatie nerozdávajú všetci na ktorých vám záleží alebo sú nejakým spôsobom pre vás výnimočný.Neobjíme ťa ani každý človek s ktorým sa stretneš, aspoň u mňa to tak býva.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu

Mala som kamarátku, ktorá ma pri každom stretnutí a lúčení objala. Kamarátka o ktorej som si myslela, že je to jeden z najlepších ľudí ktorých mám možnosť poznať.Jednoducho druhá najlepšia kamarátka. Opak bol pravdou. Stratila som ju a to čo stratíš predsa nestojí za veľa ani jej objatia potom veľa nestáli a keby som sa ocitla v situácii a ona by prišla, objala by ma a povedala PREPÁČ, lebo iba to chcem niekedy počuť.Neviem či by to pomohlo.Na počutie by mi to lichotilo, že si konečne niekto uvedomil čo stratil.Niekto mi raz napísal: Nie ty prichádzaš o ľudí ale ľudia o teba.Tie slová som si odvtedy zobrala k srdcu aby som myslela na niečo pozitívnejšie kedˇsa kamarát/ka zasa rozhodne , že mu vlastne vôbec k životu nechýbam a venuje svoj čas priateľom, ktorí ho ťahajú nižšie a nižšie .A z osoby, ktorej ste rozprávali svoje tajomstvá a mysleli ste si, že je to z jej strany celkom v bezpečí sa stáva pokrytec.Mýlili ste sa v nej . Tajomstvá už dávno nie sú tajomstvami a kamarátstvo sa skončilo. Toto je príbeh z trošku iného súdka . Je to skôr o tom ako dokáže niekoho objatie skôr zraniť ako vyliečiť rany na duši.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Mne sa však podarilo aj to druhé. Nájsť niekoho kto mi dáva objatie. Pravé objatie.Objatie ktorého teplo cítim ešte dlho potom. V časoch keď som sa cítila celkom SAMA, prosila som o niekoho kto ma bude mať rád.Moje prosby boli vyslyšané. Jedného dňa som si k tomu dopomohla tým , že som napísala Saške. Jej slová vtedy boli"Keby si nieco potrebovala, tak napíš".Odvtedy tak robím stále.Vo chvíli ked si však zrušila svoj účet na FB, myslela som si , že už nebudem mať možnosť napísať jej. Išla som na blog a napísala jej teda správu, dúfajúc, že si ju prečíta. Saška nikdy nesklamala . Dala mi číslo a mail na ktorí jej môžem písať hocikedy, teda nie hocikedy ale teraz už viem , že sa jej mám ozývať keď má menej starostí a viac času lebo viem , že o nu nechcem za nič na svete prísť. Už pri správe keď mi dala na seba číslo a mail .Vedela som že Saška nie je hocikto . Ľudia si väčšinou strážia svoje súkromie a nedávajú nikomu kontakt na seba. Robia sa neprístupnými. O mesiac či dva sa nám podarilo stretnúť sa vtedy druhý krát v živote. Bol to krásny moment. Saška prišla a dala mi to spomínané objatie, ktoré malo obrovskú silu a vyliečilo práve vtedy moje hlboké rany po sklamaní zo strany kamarátky. Posledné objatie som dostala 12.8... Odvtedy tu zostala po nej iba vôňa jej svetra , moje živé spomienky a predstavy , fotky, kresby,....

Skryť Vypnúť reklamu

"V živote sú chvile, ked vam niekto chýba tak moc zeby ste ho chceli vytiahnuť zo svojich snov a skutočne ho objimat!!!"

Som šťastná, že ťa poznám. Hoci viem, že nie v objatí sa skrývaš, ale v myšlienke a túžbe si uzavretá navždy...

Iva Kubičková

Iva Kubičková

Bloger 
  • Počet článkov:  50
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu