AKO SA NEOBOLŠEVICKÝ NOK S PUBESCENTNÝM OCHLPENÍM POLITIKOM STAL.

Od času čo zverejňujem svoje výtvory na sociálnych sieťach a na e-SMEčku je mi jasná jedna vec

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Najťažšie je vymyslieť názov článku, na jednej strane by nemal byť príliš gýčovitý, na strane druhej šokujúci titulok predáva.

         Keďže dnes som videl video ktoré je na stupnici buranstva úplne hore a krvný tlak mi stúpol viac ako účet za sobotňajší nákup v potravinách, zvolil som  tomu priliehavý názov.

         Už v minulosti som písal o poslancovi zákonodarného zboru, ktorého koža je taká tlstá, že popri nej vyzerá aj hroch ako vyziabnutá modelka. Náš problém je v tom, že takých poslancov ( aj keď nazývanie  týchto ľudí poslancami považuje za rúhanie a svätokrádež ) je v NR SR mnoho. Čo im umožňuje chytračiť za naše peniaze ? To  že sa stali followermi, objavili čaro sociálnych sietí.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Poslanec Blaha mal v parlamentných voľbách 2012  1 195 preferenčných hlasov, v roku 2016 2 746 a v roku 2020 60 263 preferenčných hlasov. Aký je recept na takýto úspech ? Jednak  verejná verbálna masturbácia plná žlče, bullshitov, lží a urážok, ktorá sa zo mne neznámych dôvodov nazýva tlačovkami, jednak už spomenuté verejné siete. Politický ( obchodný ) algoritmus príspevkov, ktoré sú založené na čistej nenávisti je nasledovný : cool póza primitíva predstierajúceho nutkavú potrebu niečo riešiť, niekoľkominútový prúd agresívnych verbálnych zvratkov a lží, ktoré sú premyslenou súčasťou obludného ideologického konštruktu spôsobilých vyvolať nielen množstvo likes a srdiečok, ale aj množstvo komentárov ( úplným víťazstvom je ak sa diskutujúci posekajú ). Toto zabezpečí množstvo preferenčných hlasov, post poslanca NR, vysoký plat, prístup k verejným peniazom, teda prašule o ktoré ide až v prvom rade. Aby bola táto smrteľná kombinácia bola účinná, sú potrebné dve  podmienky, hlavný aktér musí byť kretén  bez  sebemenších zábran a studu a totálna absencia sebaúcty, potom to funguje bezvadne.

SkryťVypnúť reklamu

         Prečo v čase bezprecedentnej agresie veľkoruského imperializmu na Ukrajinu článok bez pointy ? Pretože takýto amorálni ľudia práve teraz rozhodujú o tom, či môžu prísť vojaci spojencov chrániť naše územie, aké zbraňové systémy môžu byť na našom území v čase, keď ľudia žijúci na našej východnej hranici počujú výbuchy bômb, proste followery z fb. skupiny  „ retard „ rozhodujú o našich životoch.

Ivan Mlynár

Ivan Mlynár

Bloger 
  • Počet článkov:  49
  •  | 
  • Páči sa:  841x

Verím v pravdu a spravodlivosť, verím v potrebu zmeny v spravovaní našej spoločnosti Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
SkryťZatvoriť reklamu