Falošný recept na spásu Róberta Fica od pána dekana.

Dekan Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave doc. JUDr. Eduard Burda PhD ....

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

( všetky tituly som uviedol zámerne ) sa právne skvostným spôsobom zastal Róberta Fica a spol. týmto spôsobom : „ Ak ho chceme vidieť vo väzení, môže s ním sedieť polovica politikov „ pretože „ je bežné, že takto postupuje každý minister ( analogicky predseda vlády „.

Podľa logiky pána dekana, do väzenia by sa nemal dostať žiadneho trestného činu ( ani vrah ), ak vieme o niekom, kto v minulosti svojim síce konaním naplnil povinné znaky skutkovej podstaty akéhokoľvek trestného činu, ale nejakým spôsobom sa dokázal vyhnúť trestnej zodpovednosti. Pán dekan týmto v trestnom práve vynašiel „ tabletku na všetko „.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Takže milý pád docent, nebudem asi ďaleko od reality ak poviem, že na Slovensku, teda od Uble až po Kúty by každý, či už je to minister, alebo predseda vlády mal ísť do áreštu v prípade, že si uplatňuje mocenský nárok nezákonným spôsobom a nesmie to byť podmienené tým, či sa už niekto takéhoto konania v minulosti dopustil, alebo nie a či bol zaň postihnutý, alebo nie. V opačnom prípade nás čaká taká potopa, že nás nezachráni ani Noe so svojou bájnou Archou.

Ivan Mlynár

Ivan Mlynár

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  76
  •  | 
  • Páči sa:  1 495x

Verím v pravdu a spravodlivosť, verím v potrebu zmeny v spravovaní našej spoločnosti Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

740 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
SkryťZatvoriť reklamu