Hrozba smrti zdravej spoločnosti.

Jeden múdry človek povedal, že aj zdravá spoločnosť môže ochorieť a môže aj zahynúť,....

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

......ak je chorých dostatočné množstvo jej obyvateľov.

Na túto vetu si zakaždým  spomeniem, keď  čítam výsledky  prieskumov verejnej mienky. Viac ako 15 % opýtaných by volilo boľševika klonovaného fašizmom , „ best of „ slovenskej politiky Róberta Fica. 

         Každý druhý deň tlačovka tohto potomka HZDS, v ktorej  sa tento myšlienkový odpad, starý tovar v novom balení snaží prebudiť nenávistné emócie svojich voličov  voči Zuzane Čaputovej , Štefanovi Hamranovi, Danielovi Lipšicovi, voči neschopnej  vláde a útokom na vášne   dezorientovanému voličovi vysvetľuje ako by mal vyzerať skvelý svet pod jeho vedením. Bojuje o svoju slobodu a politika sa pre neho stala jediným nástrojom a možnou záchranou.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

         Náramne sa mu v tom darí, pretože jeho volič, ktorý je mu úplne ukradnutý, nedokáže analyzovať fakty, trpí eróziou historickej pamäti, lebo zabudol čo tu nastváral politický otec Róberta Fica Vladimír Mečiar a aký malo dopad jeho vládnutie na spoločnosť. Aj politika sa však uplatňuje v pomeroch ponuky a dopytu a pokiaľ bude na Slovensku dopyt po takej politickej žumpe, bude úspešná. V pude sebazáchovy využije a zneužije každú pohromu, či už je to vojna na Ukrajine, pandémia, imigrácia, vysoká inflácia, Maroš Žilinka, z toho plynúce sklamania a  strach, neschopná vláda, nevhodné vyjadrenia vyšetrovateľov NAKA. Sme svedkami ficovizácie slovenskej politiky.

SkryťVypnúť reklamu

         Na záver drobné post scriptum. Hrozí nám po najbližších parlamentných voľbách boľševicko-fašistické bratstvo Smer, Hlas, Republika , prípadne Sme rodina ?  Ak tak rozhodne volič tak áno, bude to znamenať, že takáto koalícia voličovi vyhovuje, pretože politikov si volíme na svoj obraz. Áno aj to je demokracia a sloboda voľby, pretože  ako povedal iný múdry človek, sloboda je údel pred ktorým sa nedá utiecť, pretože rozhodovať sa musíme a musíme za svoje rozhodnutia aj niesť zodpovednosť.

Ivan Mlynár

Ivan Mlynár

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  77
  •  | 
  • Páči sa:  1 504x

Verím v pravdu a spravodlivosť, verím v potrebu zmeny v spravovaní našej spoločnosti Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

284 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu