Pán generálny prokurátor Maroš Žilinka, my Vás na námestí novembra už nechceme.

Dňa 9.11.2022 som na fb. a na eSMEčku zverejnil článok pod názvom

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

“ Pán generálny prokurátor Maroš Žilinka, pozývam vás na námestie “. Napriek tomu, že na eSMEčku som publikoval viac než osemdesiat článkov, tento sa stal druhým najčítanejším. Prečítalo si ho bezmála 25 000 čitateľov, ja som presvedčený, že to bolo z dôvodu dôležitosti témy, pretože všetci čitatelia, do nohy si iste želajú generálneho prokurátora, ktorého myslenie a cítenie je kompaktibilné s hodnotami novembra 1989.

Dovolím si odcitovať posledný odsek z uvedeného článku : “ Ja vás, pán generálny prokurátor v tomto sychravom období pozývam, obrazne povedané na námestie. Ak prídete budete vítaný a urobíte správnu vec zo správnych dôvodov. Nebudete tam sám. Čakajú tam na vás ľudia ako Daniel Lipšic,Štefan Hamran, Branko Kiss, Damián Imre, Ľubomír Daňko a státisíce iných slušných ľudí. Vaše miesto zostáva zatiaľ prázdne “. Možno som mal napísať nie státisíce slušných ľudí, ale milióny.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A vaše miesto zostalo prázdne aj po bezmála piatich mesiacoch a ja som si uvedomil, že je to vlastne dobre, pretože Vy na námestie novembra vôbec nepatríte. Mojim pozvaním sa len potvrdili moje utopistické sklony. Meno Maroš Žilinka zostane už navždy synonymom temnej iracionality a vy zostanete človekom, ktorý stratil dôveru slušných ľudí, pretože mu pravda vadila.

Pán generálny prokurátor, napriek tomu, že aj dnes v niektorých spoločnostiach Novej Guiney sa hodnota človeka posudzuje podľa počtu vlastnených prasiat, na Slovensku sa hodnota generálneho prokurátora nikdy nebude posudzovať podľa vydaných uznesení v zmysle § 363 TP, ktorými síce zabezpečujete právo, ale právo na šťastie tým, ktorí si urobili z našej spoločnosti po víťazných voľbách korisť o ktorú sa ruvú ako hryzúce potkany.

SkryťVypnúť reklamu

Napriek tomu, že raz budete veľmi chcieť vrátiť čas, tohto benefitu sa vám nedostane, z bludného kruhu, ktorý ste si vytvorili sám, nevystúpite a včas neuniknete a vám zostane len život v krajine s množstvom o vás pravdu hovoriacich zrkadiel.

P.S. Píšem to veľmi často a napíšem to znova, pretože sa Vás to pán generálny prokurátor bytostne týka. Láska luzy je vrtkavá. Obaja vieme, koho pod pojmom luza myslím.

Ivan Mlynár

Ivan Mlynár

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  88
  •  | 
  • Páči sa:  1 801x

Verím v pravdu a spravodlivosť, verím v potrebu zmeny v spravovaní našej spoločnosti Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

288 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
SkryťZatvoriť reklamu