reklama

AKO POLICAJNÝ PREZIDENT ŠTEFAN HAMRAN S FICOM SÚHLASIL. JA BY SOM IŠIEL EŠTE ĎALEJ A ZA NIEKTORÉ SVOJE VÝROKY BY SOM SA CHCEL FICOVI OSPRAVEDNIŤ

Na poslednej tlačovke kompletného vedenia polície, policajný prezident Štefan Hamran prehlásil ...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

..... že súhlasí s Róbertom Ficom v tom, že  vyšetrovanie elitných vyšetrovateľov NAKA je manipulované, každý z nich, teda policajný prezident aj červené zlo to mysleli inak, ale na začiatku sa zhodli – manipulácia je a bola.

Ja budem k tomuto Červenému Khmérovi ešte ústretovejší, pretože som niekoľkokrát vo svojich blogoch som tvrdil, že Róbert Fico klame úplne vo všetkom, a jeho jedinou ambíciou je vyhnúť sa áreštu za to, že si po vyhratých voľbách si pomýlili našu spoločnosť s korisťou a tak sa k nej aj zachovali.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nemusel klamať vo všetkom z dvoch dôvodov. Prvý dôvod si objasníme, ak si uvedomíme, aké prostredie Róberta Fica formovalo, resp.  z akého prostredia vyšiel. Bolo to komunistické prostredie, ktoré bolo už svojim charakterom zakonšpirované a stále to reprodukuje. Malý Róbertko, po tom čo ,si v zime položil punčošky na radiátor, aby mu boli ráno teplé, počas písania listov sovietskym pionierom bol týmito konšpiráciami ovplyvnený a verí im  dodnes.

Druhý dôvod je číro vedecký, ba priam biochemický. Naše šťastie závisí od biochemického systému a jediný spôsob ako si zaistiť trvalé šťastie je neustále ho opakovať. Fico potrebuje nové vzruchy šťastia každý jeden deň a keďže dokonalé šťastie a pocit víťazstva mu prináša akákoľvek primitívna lož, akékoľvek tupé urážky pani prezidentke, proste robiť iným zle, klame neustále, ale nielen v snahe vyhnúť sa väzeniu, ale aj v snahe byť šťastným.

Ivan Mlynár

Ivan Mlynár

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  96
  •  | 
  • Páči sa:  2 059x

Verím v pravdu a spravodlivosť, verím v potrebu zmeny v spravovaní našej spoločnosti Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

73 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

289 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu