STRACHOM ZDEPTANÝ FICO A JEHO ŠŤASTNÍ IDIOTI

Tento článok by nikdy nevznikol, keby som sa nedočítal nasledovné :

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Smer zvoláva ľudí na stredu pred parlament na mobilizáciu za demokraciu a právny štát.

            Tomu, že zbojníckej družine strane Smer ide o demokraciu a právny štát môže uveriť len oligofrenik, teda človek s vrodenou alebo získanou slabomyseľnosťou, alebo šťastný idiot, význam tohto pojmu si vysvetlíme neskôr.

            Skutočným dôvodom je to, že vagabund Fico bol vyšetrovateľom obvinený zo zločinu založenia a  zosnovania zločineckej skupiny a iné a reálne mu hrozí vyšetrovacia väzba, ktorej sa hystericky bojí, pretože vie, že ju nezvládne. Pred parlamentom sa bude snažiť presvedčiť svojich prívržencov, ktorých som nazval šťastnými idiotmi, že on nie je kriminálnik, ale obeť. O tomto sa pokúšal presvedčiť listom aj predsedníčku EK Ursulu von der Leyen, čelných predstaviteľov frakcií v europarlamente, ale aj niektorých prezidentov, či premiérov. Keďže v Bruseli tohto niktoša známeho proruskými názormi, xenofóbnymi a protimigračnými postojmi nikto neberie príliš vážne, neuspel.  V stredu pred parlamentom uspeje, keďže tam budú jeho divákmi ľudia, ktorí majú dosť obmedzenú schopnosť myslieť bez šablón.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

            O čo  sa bude bude tento zlotrilec snažiť ? Presvedčiť amorfnú, submisívnu a zmanipulovanú skupinu ľudí, ktorá nie je úplne pri zmysloch, že nenávidia Čaputovú, Hegera, Matoviča, Mikulca, Hamrana, vyšetrovateľov Čurillu, Ďurku, Sabotu, Mašína, prokurátorov Lipšica, Repu, Šúreka, Kysela, sudcu Mazúcha ( vzal Kaliňka do vyšetrovacej väzby ), proste všetkých na ktorých ukáže prstom. Veď sú to vlastne nepriatelia, zradcovia. Bude štvať dav rozpálený do červena ako psov v snahe vyvolať konflikt so službukonajúcimi policajtmi. Nenávisť ponúkaná Róbertom Ficom bude pre jeho poddaných otupujúcim narkotikom dovoľujúcim sa odstrihnúť od desivej reality svojej ničotnosti, bezvýznamnosti, veď sú príslušníkmi spoločenskej skupiny, ktorá prevyšuje ostatné falošným vlastenectvom, ktorá si môže vylievať zlosť ( síce len virtuálne ) dokonca aj na americkom prezidentovi. V blate zašliapaný pocit  vlastnej dôstojnosti nahradia agresivitou, verbálnym a možno aj fyzickým  násilím voči tam prítomným policajtom. Čím viac vonkajších nepriateľov im vodca predhodí, tým sa budú cítiť stmelenejší. Po vyhratých voľbách bolo pokorné lezenie po kolenách, bozkávanie rúk, v stredu bude stigmatizácia – nálepkovanie, hystérická agitácia, agresia, skresľovanie reality.

SkryťVypnúť reklamu

            V stredu budú mať Ficovi poslucháči len dve možnosti, stať sa depresívnymi realistami, teda tými čo dokážu objektívne vyhodnotiť situáciu a nedať sa manipulovať, alebo zostať šťastným idiotmi, čo je síce ľahšie, ale iste nedôstojnejšie. Táto veta je aj vysvetlením slovného spojenia – šťastný idiot.

Ivan Mlynár

Ivan Mlynár

Bloger 
  • Počet článkov:  49
  •  | 
  • Páči sa:  841x

Verím v pravdu a spravodlivosť, verím v potrebu zmeny v spravovaní našej spoločnosti Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu