B.Kollár.: Rozvrat v štáte skupinami. Svojvôľa kontra rozviazané ruky polícii!

Písmo: A- | A+

Posledné dva týždne sú obdobím stupňovania politického boja kryptokomunistov, s maskami sociálnych demokratov proti všetkým. Sú si plne vedomí, že pokiaľ sa nepresadia, idú na smetisko politických dejín. Smer-SD i Hlas-SD. Svorne.

Hoci B. Kollár v priamom prenose v TA3 opäť verejne poprel jeden z piatich bodov zamerania Sme-rodiny. Namiesto toho bublal: " Rast cien nehnuteľností a bývania o 48% - kontra 22% nárast miezd -je alarmujúci. Stačí, že sa občan prihlási a nájomný byt mu postavia. V Prešove bude bývanie za 218€ nájomného mesačne ! Celý život bude rodina nájomcom bývania a nebude ju môcť z bytu nikto vyhodiť." Ťahal medové motúzy -B.Kollár- voličom pod fúzy.Veď sa míľovými krokmi blížia predčasné parlamentné voľby! Tak si robí predvolebnú kampaň cez výstavbu nájomných bytov, len ta fičí... Pritom zabezpečiť sľúbených 5 rúšok dôchodcom v našich lekárňach politikmi Sme-Rodina - tento vyložený P O S E R Á K a vere Dodnes to nezrealizovali v praxi v čase pandémie KOVIDu. Čo to za charakter, za ľudské trosky riadia túto nešťastnú krajinu ?! To je ale zazobaný hňup - plemenník. Ako Kecal z Predanej nevesty. Zrazu svojvoľne redukoval program Sme-rodina z 5-tich na 4 body. V priamych prenosoch TV už opakovane - druhýkrát !!! Podvodník. Určite získal magistra v rozpore so zákonom. Lož používa B. Kollár rovnako -ako Otec lží v slovenskej politike - veľký Vlado LEN ON - Mečiar. A rúškam, ešte stále v čase korony sa chrapúňsky vyhol. Už dvakrát flagrantne poškodil dôchodcov:

1/ pri výške trinástych dôchodkov;

2/ pri anulovaní sľubu o 5-tich protikovidových rúškach v lekárňach SR - zadarmo politikmi Sme-rodina!

Píšem o tom opakovane preto, lebo som voličom SME-RODINY v parlamentných voľbách 2020! A nemôžem pardonovať a anulovať ako špičky SME-RODINA - verejný sľub daný ministrom-Križiakom najviac ohrozenej skupine občanov !!!

Generálna prokuratúra je a bude garantom zákonnosti a nedá sa zastrašiť nikým, vrátane politikov SR. Maroš Želinka je pripravený dôkladne zaviesť platnosť zákonnosti na celom Slovensku. Uvádza redaktor politickej relácie na TA3.

Existuje skupina ľudí organizovaná na polícii a riadiaca svedkov-kajúcnikov v najväčších živých kauzách. Výpovede svedkov kajúcnikov sú manipulované a zabezpečujú manipulácie veľkých káuz. Ide o kauzy Judáš, Očistec, Boží mlyn a pod., ktoré sú takto ovplyvňované. Ale pozor:

Kučerka, Makó, Beňa.sú profesionálni kajúcnici v zmysle legislatívy z čias Daniela Lipšica ako ministra vnútra, nie produkty nejakých súčasných bojov v polícii, na súdoch a v prokuratúre. Parlament odobril inštitút kajúcnych svedkov pred desaťročím.Takže SMER-SD vyložene lakuje, oblbuje a zavádza verejnosť. Vedie svoj posledný boj o vlastné prežitie a prostriedky nevyberá. Ide o rozhodujúci triedny boj za záujmy a prežitie SMERu-SD, kde a kedy je povolené všetko, vrátane násilia. Na to neustále pamätajme.

Všetko začína i končí pri R. Ficovi. Opozícia je kriminalizovaná, právny štát v rozklade, zadržaných treba prepustiť - všetkých zadržiavaných na základe výpovedí profesionálnych kajúcnikov. Prepustení majú byť - T. Gašpar, D. Kovačík, M. Jankovská a ďalší, uviedol poslanec Kéri za SMER-SD.

Kolúzna väzba je mučiaci nástroj, tvrdí poslanec Kéry zo Smeru-SD. Zaujímavé, že za vlád SMERu-SD nebola kolúzna väzba, často využívaná smerákmi@comp. -žiadnym MUČIACIM NÁSTROJOM (!), nedodáva už mladý politický holub zo SMERu...Schizofrénia mladého poslanca NR SR Keriho ako vyšitá. O Ficovi nehovoriac!!! Schizofrénia slovenských politikov -a lá Vl.Len-On Mečiar... HaHAHHAHHAHHáááá.

My, ktorí sme - psiu mater Kolúzku zažili v jemnejšej podobe na vlastnej koži a vo vlastnej profesionálnej kariére - v podobách - tak sociálnej popravy mocou vybraného občana ako aj nasledujúcej spoločenskej sociálnej SMRTI občana-rebela akým som bol podľa SMERu-SD aj ja- bloger Ivan Olejár z Prešova, pôsobiaci predtým ako učiteľ v Bardejove, kde ju na mňa aplikovali miestni politici SMERu-SD na čele s doterajším primátorom Bardejove - MUDr. B. Hanuščákom, Ficovým obľúbencom v komunálnej politike SMERu-SD, tak my máme DOKONCA morálne právo i povinnosť - vypovedať o týchto beštiálnych praktikách aparátčikov zo SMERu-SD. Ibaže nám nikto, absolútne nikto z médií nikdy nedal ani slovo. My, doposiaľ žijúci svedkovia praktík štátneho TERORIZMU zo strany politikov SMERu-SD sme nikdy nezaujímali ani predstaviteľov Špeciálnej prokuratúry, na čele so "slušným občanom" - politikom a advokátom Danielom Lipšicom. Jemu a jemu podobným advokátom, vraj chudoby a chudobných, sme vždy BOLI UKRADNUTÍ. Hanba im. Je to pre mňa nekonečná záhada.

Prečo o týchto super násilných teroristických praktikách politikov - špičkových politikov a dokonca vrcholových manažérov (mňa odpílil Ján Richter!) SMERu-SD - nemožno verejne hovoriť a opísať ich?! Ako keby existovala nepísaná dohoda medzi politikmi SR všetkých strán a hnutí. Je to tabu. Toto sú pritom - tie reálne existujúce MUČIACE PROSTRIEDKY A NÁSTROJE SPOLOČENSKEJ LIKVIDÁCIE A UMLČIAVANIA OBČANOV S INÝMI POLITICKÝMI NÁZORMI A PRESVEDČENÍM. Vy& nám ich obetiam neveríte unisono v navoňaných košeliach a ancugoch, že sa na Slovensku často používajú aj v 21. storočí. I teraz... Robíte sa slepí a hluchí a hráte v NR SR na nás občanov psie kusy ako milionár Boris Kollár.

Čestne prehlasujem ako jedna z obetí sociálnych popráv na Slovensku na politickú objednávku mocných v Bardejove - vykonanú na mne už v roku 2015, že EXISTUJÚ aj 31 rokov po Nežnej !!!! Z čias 50-tych rokov červeného teroru komunistov u nás. Ako tvrdí Róbertko Fico. Len zabúda dodať, že ON ich oprášil a niektoré aj zaviedol ako nové ( napr. -sociálnu popravu občana, -sociálnu spoločenskú smrť politickou mocou vybraného občana a pod.) v praxi ich používania voči občanom SR. Veď, práve ON ich veľmi sofistikovane oprášil a zaviedol do občianskeho súžitia v SR. Len on - práve R. Fico - ich donedávna aplikoval na nás občanoch.

Aj na mne. NO, všetci dokopy nám doteraz účinne a efektívne zapchali ústa, prižmúrili oči nad ich vykonávateľmi. A tak - NEMôŽEME OFICIÁLNE V Y P O V E D A Ť a zároveň SVEDČIŤ o ich existencii a aplikovaní v praxi. O NÁSILNÝCH PRAKTIKÁCH OBLUDNEJ MOCI NA SLOVENSKU. Taká - M. KOLÍKOVÁ - mi pripadá super trápne. Čo si ona ...... v živote v politických bojoch oddžila?! Veď si žije doslovne pohodlne v svojej politickej i funkčnej ministerskej bublinke ako v hebkej bavlnke. Totálne odstrihnutá od reality "spravodlivosti" na Slovensku. Spravodlivosti na klasický slovenský spôsob. Teda z pozície moci, sily, násilia, funkcie, vplyvu i spoločenského postavenia či príslušnosti k vybranej elite, mafii, či k spodine !!! Otvorenej a mocnými tolerovanej - spoločenskej diskriminácii rozličných kategórií občanov SR.

Hovoriť o praxi sociálnych popráv a sociálnych usmrteniach a doslovne vraždách na objednávku politickej moci v SR -nás - občanov SR na objednávku politickej moci v novodobých dejinách SR je PRÍSNE zakázané najmenej posledných 15 rokov !!!! Skutočne neviem, v akej spoločensky prekliatej bubline politického násilia a pomsty na Slovensku žijeme a dýchame. Aj taká M. Jankovská je práve dnes (31.5.2021!) - na okraji života a smrti nanovo. Generál M. Lučanský v náručí matky Kolúzky skonal. Poctený predtým - tak sociálnou popravou už nových mocipánov okolo Matoviča, ako aj neskôr - sociálnou smrťou. A nakoniec, do TRETICE - aj svojou fyzickou smrťou. Ako doslovne vykúpením z neznesiteľných, osobitne psychických múk a týrania vybranej resp. zadržanej osoby - občana SR !!! A o týchto politických praktikách mocných zo súčasnej koalície i opozície sa vytrvalo mlčí. A B. Kollár sa potom dušuje, že kedy to vedel národ, občania, tak .... ?!

Hov.. by sa stalo Boris. Veľké ako drúk. Pretože ste zainteresovaní takmer všetci, česť výnimkám, najmenej jedno desaťročie, na používaní týchto beštiálnych štátno-teroristických praktík. Všetci politici strán a hnutí a rovnakou mierou. Beštialitu a násilie rovnako T O L E R U J E T E !!! Vaša vina je nekonečná. Pred Bohom i ľudmi. Obyčajnými občanmi SR.

Ste nekoneční zbabelci. A pokadení ste všetci vospolok. Po krk. Boris, ja viem svoje o SÚČASNÝCH mučiacich praktikách mocných v SR. Za predošlej i terajšej vlády. Tak tu nehraj psie divadelné kusy. Poskytni mi, ako voličovi SME-RODINA priestor v parlamente a uvidíte a zažijete pravdu na vlastné oči. Surovú, no reálnu. Ako postupuje na Slovensku politická moc voči odbojným občanov s vlastným slobodným názorom. Ako hlboko sa tu šliape po základných ľudských právach - nás občanov SR. Nájdeš odvahu? Pokadíš sa opakovane do vlastných gatí predsedu NR SR ?! Neverím. Neverím! A ešte raz prehlasujem - NEVERÍM, že by si mi poskytol priestor na vystúpenie v parlamente NR SR. Bol by to občan Ivan Olejár, nie Tvoj chránenec Pčolinský. Výsledok by bol rovnako otrasný. Desný pre politikov Slovenska Priestor na výpoveď by a zatiaľ predbežne - jedna jediná obeť štátneho terorizmu špičky politikov Smeru-SD. To by však bolo v rozpore s doterajšou praxou T O L E R A N C I E týchto násilných praktík politického boja z čias nástupu slobodomurárskych lóží v USA v druhej polovici 19. storočia a na prelome 19. a 20. storočia napr. v Kalifoirnii či Pensylvánii. 

Nemenuje sa občan D. Lipšic naša tajnú slovenská slobodomurárska lóža náhodou práve identicky - T O L E R A N C I A ??!

Nie ste náhodou jej členom - vy i pán Kéri, Osuský@comp. Tajní slobodomurári sa u nás nájdu sa v každej súčasnej významnejšej politickej strane na Slovensku. Sú rovnomerne rozptýlení všade - slobodomurári Slovenska z lóže Tolerancia. A práve preto sa úspešne tolerujú násilné praktiky a akty štátneho terorizmu voči vybraným občanom !!! A celá vec je jasná ako facka. Zmier a nehovorenie, teda mlčanie jahniat o sociálnych popravách a úmrtiach vybraných občanov ( nie o váznení v kolúznej väzbe, to rozhodne nie, to je iná problomematika !!!) je na programre dňa uý minimápône DESAŤROČIE. V mojom kpoénkrétnom prípade psostihnutého občana - obete je to už CELÝCH šesť rokov !!!! Mlčania až za hrob. Dvakrát sa mi telefonicky ohlásili redaktori, no v kponečnom dôsledku cúvli. A boli tak zbabelí, že na stretko so mnou sa vôbec N E D O S T A V I L I... Od strachu a obáv, že si zničia vlastnú existenciu - sa v poslednej chvíli P O K A D I L I ako batoľatá. To je štát - spravodlivosť sama. Pokadené Slovensko ! Do tohó (!) - proti USA na MS v hokeji v Rige - pozajtra.

No čo, tak sa radšej, pán miliónár Boris Kollár pokadíš znovu a pokadený budeš viesť pre nás postihnutých občanov SR - iba neužitočné schôdze NR SR...?! Ktoré nestoja o vyjavenie pravdy o osudoch nás - niektorých občanov SR. Preživších super týrania, osobnú likvidáciu z profesionálneho života (mňa odstavili ako pedagóga s vyše 35-ročnou kontinuálnou praxou (!) zo školstva pri akom takom rozume a úsudku - dva roky, presnejšie 27 mesiacov, pred dôchodkom) a ponižovania mocou (!),, na rozdiel od generála M. Lučanského !!! (R:I:P:, generál Milan!), či Moniky Jankovskej.... advokáta Ribára a podobných egzotov kolaborujúcich so SMERom-SD. No, mne na rozdiel od advokáta Ribára, -ZA doživotnú ujmu na mojom zdravíčku nepriznali ani cent. Naopak, ma Ľ. Vážny ako predseda Sociálnej poisťovne zo SMERu-SD osobne svojim nekompetentným rozhodovaním ako riaditeľ SP obral a okradol o asi 30€ mesačne na mojom starobnom dôchodku (!). Kto a kedy mi to vynahradí a doplatí ?! Hlavne, že obeť - advokát Ribár je odškodnená, ako si to verejne deklaroval Boris... A na ostaných sa vyse....! 

Ako vždy. Dvojaký meter, dvojaká spravodlivosť. A ako vždy prítomná DISKRIMINÁCIA. Ešte aj obetí násilných činov politicky motivovaných. Ako v Sovietskom Rusku na Ľubljanke v Moskve, či na Sibíri v gulagoch pre politických väzňov. Skoro nič sa nezmenilo na podstate týchto násilných praktík uplatňovaných štátom voči nepohodlným vlastným občanom (!), pán predseda NR SR - B. Kollár. Rozumieš mi ako aktívnemu voličovi Sme-Rodina ?! Chápeš moje roztrpčené občianske a antikomunistické postoje ?! Sotva. Jano Langoš by ich iste plne pochopúil a hlavne okamžite konal v môj prospech ako obete štátneho terorizmu politikov SMERu-SD !! O tom som hlboko presvedčený. Jano bol výnimočná politická extra trieda. Budaj s Kňažkom i celá konzervatívna OKDS mu SIAHKLALI IBA DO POL PÁSA. A ŠANI báči - A.DUBčEK MOŽNO PO HRUĎ ! Už sotva kedy budeme mať na politickej scéne osobnosť akou bol antikomunista a člen vrcholového manažmentu Verejnosti proti násiliu (VPN!) - Ing. Jano Langoš !!! R.I.P. Boh spravodlivo potrestaj(!) - jeho vrahov zo SIS I. Lexu a objednávateľa - otca národa LEN-ONA pri sautonehode medzi Moldavou nad Bodvou a Košicami !!! Majú na svedomí nielen krv Róberta Remiáša, ale aj Janka Langoša. Kryptokomuinist A AKTíVNY SPOLUPRACOVNíK POLITICKEJ POLíCIE ZA KOMUNIZMU zvanej ŠtB - s krycím mrnom Doktor ( Vladimír Mečiar!) na politickú objednávku u I. Lexu a SIS zlikvidoval antikomunistu Janka Langoša a zahrdúsil tak celú VPN !!! Smrad Mečiar. Otrávil celú VPN. Fedora Gála vyplaši tak, že sa niekokoškonásobne P"OKADIL, a kadí dodnes. Neviem, kde berie tú odvahu a chodí prednášať na Slovensko. O čom? O svojej zrade ideálov NEžnej 1989 A ODKAZU najnežnejšiehio revolucionára všetkých čias na planéte ZEM - Janka Langoša !!!! Otvorená hanbapokadenému EMIGRANTOVI _- a zradcovi idelálov Nežnej i VPN - Fedorovi Gálovi. Vraj sa bál o holý život a prchol za koprčky do čiexch. Amo JUdáš Iškariotský. To mohol Janko Langoš ako prvý mučeník Cirkvi - Svätý štefan - obetovať v zápätí svoj mladý a vysoko perspektívny život pre VPN a ideály Nežnej, pokadenče?! Tu veťa vecí dodnes nepasuje, priatelia. Obetovali ste v špinavej politickej hra Mečiarovi nielen Dubčeka, ale aj Langoša. O R.REmiášovi nehovoriac. I celú V P N : To je doživotná zrada ako Tatry, páni z CENTRA v Blave - bývalej VPN. Nemyslite si omylom, že sme vám to zabudli a že máte zradu odpustenú. Pozerajte ako vystrája m&ečiarovo dieťa a obraz -R. Fico. Hrdúsi BEZTRESTNE a SOFISTIKOVANE s červenými kumpánmio zo SMERu-SD parlamebtnú demokraciu už 15 rokov. A úspešne ju supluhje ĽUDOVOU DEMOKRACOIOU Z ČIADS 41 ROKOV buduivania socializmu a komunizmu. Vyráťte mi niekto, hlavy učené a pomazené, že nemám pravdu a že sa hlboko mýlim. A budem vás velebiť naveky a klaňať sa vám až po čiernu zem. Ja sa torižn stále pokladám za živý a aktívny článok . Rovnako - ako tá životoschopná - indická mutácia koronavírusov. Som, budem a zostanem antimkomunistom. A Jano Langoš mojím trvalým životným vzorom - N E P O K A DE N É H O chlapa a pravého M U Ž A !!! Rozumiete - pp. Budaj, Kňažko, J.Čarnogurský, Mikloškovci, Osuský, Dostál, Zajacovci, Tatár@comp..... Gála nespomeniemAni verných zástupcov Socialiostického zväzu mládeže ako kádrovej rezerny KSČ a KSS - duo Dzurinda@I.Mikloš... Pre mňa je FEDOR dávno mŕtvy muž. Emigrant.

Pozvi ma do parlamentu a okamžite predložím na svetlo Božie svoj príbeh mojej sociálnej popravy, jej dôsledkov na občana, a potom aj sociálnej smrti občana v produktívnom veku. Tvrdím, že Jano Langoš mal svojím spôsobom šťastie, keď sa poručal do nebíčka pri treagickej autonehode. Skoro bezbolestne. Ty si o tom ani nesníval, ani nepočul o mučení a ponižovaní človeka - občana SR cez moju občiansku učiteľskú likvidáciu cez primátora Bardejova za SMER-SD - B. Hanuščáka. Ktorej spúšťačom a vykonávateľom bol 24. apríla 2015(!) - vtedajší i doterajší riaditeľ ZŠ B. Krpelca v Bardejove - Ivan Bandurič. Nájdeš odvahu na moju výpoveď pred poslancami NR SR ?!

Fico skáče cez tri tlačovky denne. Žiada prepustenie zadržaných Kovalčíka, Gašpara, Jankovskej, Brhela @ comp. 

Správa SIS hovorí o ovplyvňovaní svedkov kajúcnikov. Proti postupom vyšetrovateľov, sudcov a prokurátorov. Správa sa týka len veľkých káuz. Matovič sa s viacerými kajúcnikmi stretol - napr. s Makoom a ďalšími. To je podozrivé. Kajúcnici- bonzáci dostali smiešne tresty a to dáva za pravdu správe SIS. Upozorňujúcej spoločnosť na takéto protizákonné praktiky zo strany štátnej prokuratúry a zboru vyšetrovateľov. Na špici problémov je najskôr I. Matovič. Tresty pre kajúcnikov sú malé a neúčinné, tvrdí nakoniec aj zástupca OLaNO v debate. Bonzákov, po novom kajúcnikov - zákonne zaviedol do praxe ešte ako minister vnútra Daniel Lipšic pred viac ako desaťročím. Opakujem. Teraz ako šéf špeciálnej prokuratúry. Prijatú legislatívu plne využíva. Chápete už, vážení spoluobčania, prečo R. Fico robil s Hlasom-SD všetko pre to, aby sa práve Daniel Lipšic N E S T A L šéfom Špeciálnej prokuratúry SR?! Pretože usvedčovacie procesy Ficových mecenášov môžu bežať kontinuálne a bez prieťahov spôsobených vtedajším šéfom D. Kovačikom. Poňjatno? Pochopili? Preot Fico logicky skáče ako podráždený pes na reťazi. Vidí, že koniec jeho politickej kariéry je neodkladný a nevyhnutný. Sám si ho zapríčinil. Určite padne do zabudnutia ako jeho kumpáni Mečiar a Dzurinda !!!

Heger tvrdí, že smeráci zaviedli skupinku ešte za Fica. Opakovane tvrdím, že toto do praxe zaviedol ešte Daniel Lipšic. Nie Fico, nie Pellegrini. Nie, Heger, ani Matovič. Ako ešte minister vnútra - terajší šéf špeciálnej prokuratúry - Daniel Lipšic. A teraz to využíva intenzívne ako šéf špeciálnej prokuratúry. Musia zavládnuť iné praktiky ako za čias nedávnych, keď sa v hotele Hilton stretávali politické špičky Smeru-SD s tými (zástupcami súkromných BEZPEČNOSTNÝCH firiem ako Bonul!), ktorí riadili políciu, prokuratúru a súdy na Slovensku za posledných 12 rokov vlády SMERu-SD. Aj oligarchovia a mecenáši SMERu-SD, SNS a MOSTu-HÍD !!! Všetkých podozrivých - pod krídla opatery matere KOLÚZKY, do psej matere !!!! Aby sa nemohli navzájom podporovať, manipulovať ako občan poslanec NR SR a predseda SMERu-SD - verejnú mienku a spoluobčanov, zavádzať, vyrábať a šíriť hoaxy, polopravdy, lži a predlžovať svoju politickú agóniu....

Z uvedených odvysielaných faktov je viac ako zrejmé, že Fico vsadil všetko na jednu kartu - buď - alebo! Buď získa spoločenskú mienku na stranu SMER-SD a pokúsi sa vyhrať v predčasných parlamentných voľbách. Alebo ho čaká osud Vl. Mečiara.

Spoluobčania, nesmieme už nikdy zabudnúť na systematický a permanetný - úspešný politický R E V A N Š R.Fica a politikov SMERu-SD našim občanom. Predovšetkým tým (ako aj ja - Ivan Olejár!), ktorí sme priamo v Nežnej 1989 POVALILI vedúcu úlohu Komunistickej strany v štáte a nahradili ju systémom parlamentnej demokracie !!! A za toto všetko, súdruh poslanec SMERu-SD Kéri - môže a môže výlučne a vždy iba Váš vodca a šéfino - exkomunista, telom a duchom BOĽŠEVIK, ideologicky - horlivý prívržernec marxisticko-leninskej zločineckej ideológie komunizmu - a trockista Róbert Fico - najväčší žijúci R E V A N Š I S T A všetkých čias v dejinách mladej Slovenskej republiky. Porovnateľný nielen s diktátorom J.V.Stalinom ale napr. aj s fašistickým, rozumej NÁRODNO-SOCIALISTICKÝM - generálom Augustom PINOCHETOM v Chile. Vŕšiacim sa beštiálne a násilne na sociálnej demokracii v 70-tych rokoch 20. storočia. Vrah legitímneho vtedajšieho prezidenta Chile - Salvadora Aliendeho. Väzniaci protizákonne opozičníkov masovo - domácich futbalových štadiónoch .

Tento najvýznamnejší predstaviteľ a symbol žitého Z L A na slovenskej politickej scéne musí byť definitívne porazený v otvorenej politickej súťaži zvyškami našich spoluobčanov verných odkazu NEŽNEJ REVOLÚCIE 1989. Janko Budaj - do strehu !!! Fico frontálne a posledný krát trúbi do útoku proti našej mladej parlamentnej demokracii. Pravda musí definitívne zvíťaziť!

Už nikdy a žiadna rovnaká štartovacia čiara pre fašistov a komunistov na Slovensku, daná slabučkým politikom Jánom Čarnogurským komunistom a ich početným prisluhovačom ako v súčasnosti v Čechách. Nie sme už vazalmi Čechov a Čechie. Česi nech si robia čo chcú. Nás nesmú zaujímať. Veď tam evidentne spoluvládnu ako parlamentná politická strana KOMUNISTI. 31 rokov po začiatku spoločenského procesu Nežnej89 !! Bdejme, spoluobčania.

Komunisti T O T I Ž - nikdy neodídu dobrovoľne z politickej scény. Musíme ich, obrazne povedané - ROZBIŤ NA BLATO A CUCKY. Aby sa na Slovensku už nikdy nerozťahovali po NEŽNEJ89 ako za posledných 15 rokov !!! Dokonca tri funkčné vládne obdobia po sebe. A z toho raz DOKONCA - ako jediná vládnuca strana v SR. Podobne ako kedysi Komunistická strana. Z A Ž I L I sme znovu - nekompromisnú a neprívetivú, v púoradí druhú - vládu - jednej politickej strany - SMERu-SD - už na novodobom Slovensku. S intenzívnym posilňovaní vlády v štýle - len a len - ĽUDOVEJ DEMOKRACIE, budovanej a posilňovanej predtým - 40 rokov za socializmu komunistami. Avšak, už formálne --za čias parlamentnej demokracie na Slovensku. Ako sme mohli tento hlboko spiatočnícky dejinný zvrat a návrat komunistov k moci v novom štáte, od roku 1993 - v SR - vôbec pripustiť ???!!! To nám kto pobosoroval? Sám Lucifer a jeho komunistickí a socialistickí prisluhovači z radov spoluobčanov?! Veriacich hlboko, úporne a toporne dodnes v návrat socialistických a komunistických svetklých zajtrajškov?! Akých nositeľmi sú predovšetkým aktívni politici SMERu-SD !!!? Preto sa SMER poponáhľal ZJEDNOTIŤ celú slovenskú ľavicu a úspečne sa mu to aj podarilo !!! Je to veľká občianska sila. Nepodceňujme ich voličskú základňu !!! No, stále sa zároveň pýtajme : KTO a ČO je za tým, že sme ochotní Z N O V U - podporovať aktívne Ríšu zla ako národ väčšinových kresťanov. Šíriť a podporovať ideológiu zločinného KOMUNIZMU a SOCIALIZMU...? Že sme si dobrovoľne volili spoločenské zlo komunizmu odsúdené celým pokrokovým a progresívnym svetom nanovo zvolili ?! Pamätajme na to, priatelia. To sú fatálne zlyhania, ktoré N I K D Y nepovedú k etablácii vysnívanej klasickej západnej parlamentnej demokracie u nás.

 Aj na svetlú pamiatku antikomuniostu Janka Langoša. Amen.

Pretože predčasné PARLAMENTNÉ voľby sa blížia míľovými krokmi. A navyše nemá žiaden zmysel ich odďaľovať. Voliči SR musia potvrdiť v krátkom čase opakovane legitimitu snáh o víťaznú tretiu etapu dlhodobého procesu Nežnej revolúcie započatej na Slovensku už 16. novembra 1989. Ktorej bezprostredným predvojom sa stala pamätná Sviečková manifestácia nás kresťanov Slovenska v roku 1988 v Bratislave v bývalom Československu ! Ako masový symbol odporu občanov voči vláde a politickom vplyve - Komunistickej strany Československa a jej vedúcej úlohe v spoločnosti u nás počas dlhých vyše 40-tich rokoch. Od Gottwaldovho násilného puču komunistov v Československu zo dňa 25. februára 1948 až do 16. novembra 1989. Dlhých 41 brokov. Plus obdobie vládnutia na už samostatnom Slovensku, po odštartovaní Nežnej89 a po vzniku SR od 1.1. 1993:

1/ Vladimíra Mečiara - agenta politickej polície komunistov ŠtB (Štátnej bezpečnosti!) s krycím menom Doktor; a jeho marxisticky orientovaného politického subjektu - HZDS- Hnutia za demokratické Slovensko, presnejšie a ďaleko výstižnejšie- za ĽUDOVODEMOKRATICKÉ SLOVENSKO; S TAKOU DEMOKRACIOU akú majú súčasné odštiepenecké ukrajinské - Luhanská ľudovodemokratická republika a Donecká (Dombasská) ľudovodemokratická republika na východnej Ukrajine; resp. s ľudovou demokraciou, akú sme tu budovali v bývalom Československu celých 41 rokov kontinuálne a nepretržita ako satelit Ríše zla - ZSSR - od nástupu komunistov k moci ich násilným pučom na Staromestskom námestí v Prahe dňa 25. februára 1948! Rozbil a demontoval VPN.

2/ Mikuláša Dzurindu - predstaviteľa a vyššieho funkcionára a aparátčika Socialistického zväzu mládeže v okrese Spišská Nová Ves a vo Východoslovenskom kraji - predvoja a kádrovej rezervy mladých a násilných komunistov v socialistickom Československu s maskou kresťanov; infiltrujúceho sa úspešne do štruktúr vtedajšieho konzervatívneho KDH i odštiepeneckého SDKÚ (vďaka Dzurindovej systematickej a dlhodobej rozvratníckej a deštrukčnej činnosti v KDH!) už s otvorene liberálnou orientáciou voličskej základne spolu s Ivanom Miklošom - okresným funkcionárom toho istého Socialistickéhoi zväzu mládeže ako predvoja politických kádrov KSČ a KSS vo Vranove nad Topľou. Skutočne podarená dvojica aprátčikov a potentátov SZM a KSČ i KSS v ničom nezaostávajúsa za praktikami agenta ŠtB a kryptokomunistu - Vl. LEN- Ona Mečiara; Vstup do NSATO a EÚ bol len ich politickou maskou a fintou na málo znalých občanoch o ich pôvodnej politickej orientácii na komunistov cez aktivity v ich ideololgickom predvoji- Socialistickom zväze mládeže v ČSSR i ČSFR..

3/ Róberta Fica - telom i dušou komunistu s vyše 15 rokov ÚSPEŠNE a sofistikovane nasadenou maskou sociálneho demokrata; najväčšieho a úspešného politika-R E V A N Š I S T U. Pomstiteľa za odstavenie od moci komunistov občanmi v Nežnej89 - desaťtisíckam slobodných občanov Slovenska za ich politickú angažovanosť v Nežnej revolúcii, ktorej prvá etapa bola spustená 16. novembra 1989. Revanšistu voči jej naj hegemónom a majoritným nositeľom a šíriteľom prakticky dodnes - z radov nás učiteľov a pedagógov a našich študentov! Ako revanšista jeddnojednoznačne zaviedol novodobé opičie procesy občanov SR. On rozšíril a zveľadil vysoko SOFISTIKOVANÝ APARÁT sociálnych popráv a sociálnych spolčenských úmrtí vybraných spoluobčanov - ich politickou mocou v SR. Pod pláštikom sociálneho štátu. Naše sociálne popravy s nasledujúcom spoločenskou sociálnou smrťou a odstavením v profesionálnej kariére v rozličnej fáze jej realizácie sú tragickým svedectvom o beštialite a prvkoch štátneho terorizmu vykonávaného otvorene i skrate na nás občanoch SR ešte donedávna - do posledných dní vlády Petra Pellegriniho, až do víťazných parlamentných volieb I. Matoviča a OĽaNO vo februári 2020 !!!

Je viac ako zrejmé, že pri moci boli na Slovensku prozápadné sily až v období vlády Š. Moravčíka a Ivety Radičovej, čo je dohromady necelých 5 rokov slobodného vládnutia. A až 25 rokov, od roku 1989 vlády a moci komunistických pohrobkov na Slovensku, prakticky dodnes!!! Takže živná pôda pre konzervovanie a rozvoj ľudovej a len a len ľudovej demokracie sa predĺžila o ďalšie štvrťstoročie. Dohromady ju občiansky akceptujeme a zveľaďujeme medzi Dunajom a Tatrami už 41 rokov už za socíku a 25 rokov po Nežnej89, teda dialbolských 66 rokov. 

To koukáte, že jó, spoluobčané Kocourkova?! Bohužiaľ, toto je holá pravda o našich občianskych budovateľských snahách a úsilí za posledných 70 rokov, čo je priemerná dĺžka života muža na Slovensku. Spoločná H A N B A - nám všetkým vospolok. Luciferovým deťom. Zapredancov komunizmu s dobre premytými mozgami - účinnou Silvovou metódou propaagandy a ideológie ZLA. Bohužiaľ.

Je celkom logický stav, že sa nám stále NEPODARILO trvalejšie položiť a zveľaďovať kontinuálne základy skutočnej parlamentnej demokracie západného typu na Slovensku. Svedčí o tom výrazne aj predošlá i súčasná agresívna a násilná - útočná a podozievavá i hašterivá politická kultúra v NR SR. Vysoko prehrávame na poli zápasu o prosociálny charakter slovenskej školy a školstva. Máme momentálne úspešne zakonzervovaný model klasickej socialistickej školy, ktorým sa hrdia napr.v susednom Česku !!! Kde je stále parlamentnou stranou nielen Sociálnodemokratická strana, ale aj Komunistická strana Čiech, Moravy a Sliezska. Toto chceme, vážení spoluobčania?! Kráčať v šľapajách antidemokracie, vlády a vplyvu komunistov ako Česi?! Ja, za taký spoločensko-ekonomický vývoj , za hybridné socialistické spoločenské zriadenie s trhovou ekonomikou a so socialistickým školstvom - vopred ďakujem, no neprosím si ich na Slovensku!!!!

Ideály Nežnej89 a spoločenské tézy rozhodného a nekompromisného predstaviteľa Verejnosti proti násiliu (VPN!), páni-súdruhovia - M. Dzurida@Ivan Mikloš od Vranova.., bojovnika - za ne obetujúceho vlastný život - antikomunistu Jána Langoša - sú diametrálne odlišné a na strane skutočnej pravdy, solidarity , subsidiarity, KOMPLEXNEJ PROSOCIÁLNOSTI a slobody pre Slovensko ako krajinu NATO a EÚ !!! Bdejme. Nepriatelia zďaleka nezložili zbrane a sú neobyčajne silní a agresívni. Bojujú práve rozhodujúci a svoj existenčný (SMER-SD!) a dejinný boj a zápas s nami, do ktorého majú úspešne našliapnuté referendovými aktivitami, priatelia skutočnej klasickej západnej demokracie.

A polícii, prokuratúre a súdnej moci nech naďalej zostanú ROZVIAZANÉ RUKY !!! Tak, ako zostal Ficovi manipulačný priestor na nás - občanov v rámci jeho iniciatívy za úspešné referendum a vyhlásenia predčasných parlamentných volieb. Namiesto toho, aby za poburovanie a rozvracanie republiky a očividný politický revanš na občanoch s iným názorom a presvedčením za jeho troch vlád, sedel dávno u matere Kolúzky a trpezlivo čakal na svoj ďalší občiansky osud.... Verím, že v čase realizácie referenda bude už občan Robert Fico v kolúznej väzbe a ako kedysi v minulom storočí Adolf Hitler riadil svoju národno-socialistickú stranu (fašistickú!) už iba z chládku, tento stereotyp riadenia &SMERu prischne i Ficovi.

To mu prajem z úprimného srdca. I rovnako, ak treba, národno-socialistickému SMERu-SD usilujúcemu sa bytostne kreovať, rozvíjať a budovať spoločensko-ekonomické zriadenie - SOCIALIZMUS S ĽUDSKOU TVÁROU. Zriadenie vymyslené zas len komunistom, hoci reformným - Alexandrom Dubčekom. neskôr s charakterom sociálneho demokrata na sklonku politickej kariéry.

(R.I.P. -Šani báči!, opľul Vás neraz Fico a SMER-SD (!) - privlastniac si nehorázne a drzo Váš skutočne celoživotný a humánny odkaz ľudstvu, nie ja, ktorý rozkrývam pravdu spoluobčanom!)

ProsocMan Ivan Olejár PhVKI. ProsocJoker, Prešov, 31. mája 2021;

Skryť Zatvoriť reklamu