Banda zbabelcov pracujúca výlučne na vlastnú päsť -koaliční šéfinovia! Arogantní Truhlíci!

Písmo: A- | A+

Nedotknuteľní Truhlíci s patentmi na rozum. Neprekonateľní egoisti a ipsocentrici. Neschopní prijať a reagovať na ponúknuté riešenia občanmi. Aj keby boli originálne, kreatívne a sebalepšie. Mečiarovi vraveli LEN-ON. Prekonali ho!

Nemienim sa vôbec rozpisovať o nich. Nezaslúžia si to, pretože sú POD moju občiansku úroveň a angažovanosť za pravé Dobro. Za prosociálnosť v medziľudských vzťahoch a v štruktúre vlastnej OSOBNOSTI. Tak - to je už čo povedať. Vedome ju odmietajú. Nie (!) - Obyčajní ľudia, Sme rodina, či Za ľudí! -ako sa ošívajú názvami svojich politických združení. Ale - Nadutci. Pyšní nadobčania, alebo"Elita" národa Kocúrkova! To im lepšie pristane. BOJUJÚCI na ostrie noža s partnermi vládnutia v prospech nás občanov - s primátormi miest a so starostami obcí (ako sme to mohli včera plasticky a priamo ako občania zeregistrovať v hodinovej politickej relácii na TA3....)! Moje dôkazy a usvedčenia z im mnou privlastnených OSOBNOSTNÝCH kvalít:

Už v najtragickejšom čase šírenia pandémie korony pre Slovensko, od Nového roku 2021 som sa najmenej desaťkrát pokúšal v elektronickom priestore cez e-mail poštu komunikovať so šéfinami koaličných politických strán a hnutí. D O P O S I A Ľ, až na jednu výnimku, neúspešne -na vyše 90% z mojich pokusov o základnú občiansku komunikáciu s nimi !!! To je tá nimi deklarovaná zmena ?"

Pýcha? Nenávisť ku konkrétnemu občanovi, teda ku mne, pre ich kritiku pre a netradičné postoje i riešenie ťažkostí a nebodaf moje kresťanské presvedčenie ? Vyrušovanie ich milostí a eminencií radovými občanmi ? Vedomé nastavenie ich PC aplikácií a e-pošty na permanentnú nedostupnosť pre občana SR ? Ako aj neobmedzená pýcha a nadradenosž? Triedne nepriateľstvo ? Ignorancia? Opitie sa mocou ?

Nerozumiem im. No, zvyknú sa často oháňat ( hlavne, ako vtedy ešte opoziční politici!) porušovaním základných ľudských práv a slobôd... Preto sa ich veľmi zodpovedne ako slobodný občan SR pýtam: To takto ste sa ľudsky rozhodli OTVORENE ŠLIAPAŤ PO NAŠICH ĽUDSKÝCH PRÁVACH AJ V DŇOCH VÝROČÍ BOJA PROTI AKEJKOĽVEK FORME NÁSILIA AJ PSYCHICKÉHO ÚTLAKU VLASTNÝCH OBČANOV: Konkrétne:

1/ pri treťom výročí martýrskej smrti Jána Kuciaka a Martinky Kušnírovej ?;

2/ pri SEDEMDESIATOM výročí (24.februára 1951!) popráv mladých (26;29;a nedožitých 30 rokov!) slovenských mučeníkov Púčika, Tesára a Tunegu z kresťansky a antikomunisticky orientovanej odbojovej zostavy Bielej légie ??? 

Hanba vám, zbabelci! Ste na úrovni tiež nedoknuteľných a nekritizovateľných komunisto, socialistov-trockistov Fica. Pretože vytrvalo ignorujete naše riešenia a praktické rady na elimináciu pandémie - vám osobne nami občanmi SR zdola zasielané - NA KONTAKTNÉ E-MAIL ADRESY, KTORÉ VEREJNE UVÁDZATE NA INTERNETE !!! !Správate sa - ako hluchí a slepí Judáši a farizeji. Zahľadení výlučne do seba samých ! Ako chrobák Truhlík či Pyšná princezná. Judáš za 30 strieborných zradil Majstra. Vy - za politické body zrádzate vlastných občanov. V rámci vašej ZMENY spoločnosti po voľbách 2020. Prepadáte !

A prízemný občan I. Matovič si dovolí, ako pred polstoročím ideologický tajomník KSČ - občan Vasiľ Biľak v rámci procesu Husákovej NORMALIZÁCIE -kritizovať verejne cez média - Biľak vtedy reformné skupiny novinárov a fotografov, dnes Matovič, skoro všetkých členov slovenskej mediálnej obce za neobjektívnu prácu a prenášanie zodpovednostiza všetko na premiéra vlády ň/- I. Matoviča.

Chudáčik malý si ani neuvedomil v magisterskej makovici, že do bodky už dlhšie používa rapliku predchodcu - vo funkcii - Róberta Fica, ktorý sa dodnes presnre takto vyviňuje a bagatelizuje oprávnenú kritiku občanov zdola. Tak v tomto si môýete na hanbu sveta podať pán Matovič ruky s vodcom Ficom a hodiť si dvojitého Chruščova ako Brežnev s Husákom. Takto ste to verejne sdopracovali. Aj s mocenskou gruppou štyroch občanov SR - s OĽANO !

A celú vinu za súčasné výsledky v eliminácii šírenia pandémie KOVIDu-19 včera v TA3 - premiér nehanebne a elegantne sa usiloval razom hodiť - dokonca na opozíciu a vedcov-odborníkov, hoci sa do ich rozhodovania a opatrení neustále montuje a často ich nielen kritizuje ale aj reálne MENÍ a ATAKUJEI. Preto použil L O Ž ako pracovnú metódu, sťa Vl. Mečiar, keď občanom tvrdil, že LEN_ON sa už v polovici decembra 2020 vraj, VZDAL RIADENIA BOJA PROTI PANDÉMII a nechal ho výlučne na vedcoch a obdborníkov SR. Účelovo, ako vždy verejne, klamal a manipuloval s občanmi s cieľom získať ich politické sympatie a preferenčné body pre OĽANO ! Hanebné verejné konanie premiéra SR ! A tento človek si dovoľuje verejnô kritiku novinárskej obce pri trešom výročí martýrskej smrti dvoch snúbencov Janka Kuciaka a Martinky Kušnírovej ! Nakydať na ich pamiatku... Arogancia sko vyšitá.

prosociálny poradca občanom a občiansky aktivista - Ivan Olejár, Prešov, Kúpeľná 1; február 2021

Skryť Zatvoriť reklamu