reklama

Bankoví fassbenderi zo Slovenskej sporiteľne. Super manipulátori a šikanéri občanov SR číslo jedna !

Tak s takouto veľmi účelovo orientovanou šikanou a ponižovaním občanov SR som sa málo kedy stretol a prežil ju.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

No, rozhodne draho ju zaplatil na zdravíčku a psychickej pohode. Posúďte! Už minulý týždeň so sa snažil zmeniť heslo cez svoj Interbanking so SP Prešov. Bol som tam osobne, no neúspešne. A oželel poldeň.

Dnes so sa ta vybral s tým istým zámerom. Opäť ma banková úradníčka odbila. No, vložených 125€ zhltol interbanking v zlomku sekundy.

DoMA sa snažím od pol druhej zakúpiť si kredity do súťaže Talent agent - Čaro Vianoc, ktorá vyvrcholí v nedeľu - 9. januára 2022 ! Trikrát som sa elektronicky pokúšal zmeniť heslo, ako mi to svorne odporúčali zodpovedné úradníčky. Po dobej hodine sa pracovníkom Slovenskej sporiteľne vygenerovať pre mňa nepríjemný odkaz, že zmenu ja nemôžem realizovať cez Internet, ale že o ňu musím požiadať telefonicky !!) Nevysvetlil mi doteraz, že prečo !!!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Prvá úradníčka na telefóne sa veľmi usilovala, no zlyhala. ZMENU HESLA MI NEUMOŽNILA, PO DOSLOVNEJ BUZERáCII a mámení ÚDAJOV ODO MňA.. Poriadne ma to napálilo, pretože samochvály o zodpovednej službe zákazníkom v úvode nahrávaného telefonátu nemali konca kraja. No, opak sa stal realitou.

Po polhodinke som zavolal a dovolal sa inej úradníčke. Tá skonštatovala fakt, že ako to, že som so zmenou hesla N E P O C H O D I L už pri osobnej návšteve banky i u predošlej cez telefón. Ani u nej som nakoniec nepochodil. V závere telefonátu mi však dala správny tip, že by som išiel elektronickou cestou, avšak nie cez zmenu hesla, lež AKTIVOVA5 ÚČET. A tak 15.05 ma SP informovala, že je to hotové. Potešil som sa ako malý chlapec.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

S nádejou som prešiel na stránky talent.agent a zadal dobíjanie kreditov v príslušnej sume. Neuveríte. Drzá banka mi elektronicky odpovedala, že mi načas Z A B L O K O V A L I M ô J Ú Č E T !!!!! to koukate, že jó, občané právniho státu - SR.

O pol štvrtej som sa zaregistroval znova. Na moje veľké prekvapenie mi nové už aktivované heslo potvrdené bankovými úradníkmi, U V I E D L O A K O C H Y B N ˇY údaj. Mal som 5 pokusov o realizáciu kúpy kreditov do súťaže. Kombinoval som aj pravdepodobné verzie starších hesiel, no bez úspechu !!!

Pýtam sa zodpovedne. Priatelia, kde, v akej smradľavej diere to žijeme v 21. storočí? Peniaze vám okamžite zhltnú bankári, no nemôžte s nimi robiť žiadne účelové transakcie ani 12 hodín po ich doslovne virtuálnom ODCUDZENÍ Slovenskou sporiteľňou. Nevídané, neslýchané praktiky voči občanom EÚ. Uleteného Slovenska, kde silnejší pes je vždy pri válove, alebo veselo obcuje so sučkami. Prepáčte.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

PS? Včera som cestoval z rodných Krompách do Prešova vyše 9 hodín. Z návštevy u 92-ročného otca našej rodiny... Po dvoch zlyhania spojov SAD-kou, spoj 1O.18 svojvoľne nevypravili a popoludňajší o 15.21 odišiel zo zastávky o desať minút arogantne skôr. Vodič mi nezastavil darmo som mu mával.... Prepravil som sa úspešne až železničným spojením z odchodom 15.54 s prestupovaním v Kysaku. 44 km. Pritom študentské pochoddy Krompachy -Prešov a Krompachy-Košice nám trvali asi 7 hodín. Arogancia mocných ? Absolútna. Perverzity moci na bezbranných občanoch. Neverím už žiadnym slovenským inštitúciám. V ponižovaní a šikane občanov sme určite na I. mieste v EÚ. Aj takéto zmeny priesla vláda súčasnej koalície.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Rozhodujúcim momentom mojej strastiplnej cesty bol fakt, že od autobusovej zastávky v meste Krompachy na železničnú stanicu ma s batožinou zaviezol mladý Róm. Nechcel prijať ani odmenu a tak so sa za neho i jeho rodinu aspoň pomodlil. Ukázal skvelý praktický príklad prosociálneho konania voči mne - 66-ročnému starcovi. Pritom predošlí, vyše 10-ti okolo prešlí šoféri-gádžovia, zostali chladní a nereagovali na moje stopárske úsilie. Dokonca dvaja z nich zastavili, a keď som im išiel v ústrety, pridali plyn, zarehotali sa a pobavení odišli... Nech im to náš Pán aj, na rusínske Božie narodenie odpustí. Mladík prejavil viac lásky k blížnemu ako neokrôchanci. Mladík vykonal spravodlivo a vecne skutok, bez veľkých slov a ponižujúcich gest i prázdnych rečí -- čin milosrdenstva na rusínske Božie narodenie. Dal jasný mat pokryteckej morálke bielych spoluobčanov správajúcich sa ku mne pyšne a dokonca výsmešne a s pohŕdaním. . A mne udelil peknú lekciu z pravej kresťanskej morálky. Ako pravý nefalšovaný nasledovník Pána Ježiša v Krompachoch.

vrcholne vytočený prosocman@prosocJoker - RNDr. et PaedDr. et PhilBc. et ThMgr. Ivan Olejár PhVKI, občan Kocúrkova, . Prešov, podvečer 7. januára 2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  980
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

289 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu