Bloguje ProsocMan: Boháč plánuje založiť detský Instagram a eštre viac zbohatnúť!

Písmo: A- | A+

Arogancia MOCI jak lusk. Príklad bezbrehej nenažranosti ako hrom. Pod maskou zneužívanie nevinných detí a mládeže. Perfídny.  Z dielne -len a len Lucifera. Takého kamaráta ma multimilionár Marc Zuckerberg. Hanba mu ! Nenažrancovi !

Nenásytný miliardár Marc Zuckerberg s projektom "Instagram pre deti". Novej a mladej dojnej kravy na rozšírenie Impéria nenažranca.
Nenásytný miliardár Marc Zuckerberg s projektom "Instagram pre deti". Novej a mladej dojnej kravy na rozšírenie Impéria nenažranca. (zdroj: ProsocManIvan Olejár PhVKI. Súkromný archív UJL)

Tu niet veľmi čo dodávať. Zostáva veriť, že iniciatíva vyše 40 renomovaných právnikov sveta a USA ho dostane do chládku, aby vytriezvel z praktík ZOTROČOVANIA detí a mládeže cez pasivitu pred monitormi a inými prostriedkami IKT a digitánej komunikácie.

A dodávam, že v zmysle kánonov Kódexu kanonického práva (CIC!) je zamýšľané konanie M.Z. v rozpore so základnými princípmi kresťanskej morálnej teológie. Luciferovo dielo. Z dielne poslušných bohatých tajtrlíkov padlého anjela - Satana. K nim boháč M.Z. nesporne patrí.

Padlý anjel  S A T A N
Padlý anjel S A T A N (zdroj: Ivan Olejár PHVk, súkromný archív UJL máj 2021)

Preplo mu v makovici. A ide od rána do večera zapriahnuť do procesu velebenia Satana malé deti cez svoj chorý projekt "Instagram pore deti!" Vysoké pomätenie zdravej mysle M.M. Minimálne psychofóbne. Vyšetriť boháča konzíliom odborníkov. Podobným -konzíliu z Dobrého vojáka Švejka.

Konzílium pre M.ZuckerBerga. V yšetrovaným klientom je Josef Švejk - uprostred
Konzílium pre M.ZuckerBerga. V yšetrovaným klientom je Josef Švejk - uprostred (zdroj: ProsocJoker Ivan Olejár PhVKI.)

Vrátane jeho Facebooku. Na Facebook, či do prírody na vzduch? Je základnou otázkou zdravého prežitia ľudí 21. storočia. I nášho úspešného a aktívneho ťaženia proti triliónovej armáde neviditeľných nano vírusov ochorenia KOVIDom-19.

Mistr Korona
Mistr Korona (zdroj: PHVKI. Ivan Olejár, Cenztrum ochrany a prevencie, máj 2021)

A stav mojej rubriky Boží mlyn ?!

Práve cítim veliké zadosťučinenie. Zároveň RIP, rodine Ftáčnikových.

"Krasorečník" - prezývka v NR SR - Milan Ftáčnik, jeden z vyše dvadsiatich exministrov  školstva SR
"Krasorečník" - prezývka v NR SR - Milan Ftáčnik, jeden z vyše dvadsiatich exministrov školstva SR (zdroj: ProsocMan Ivan Olejár PhVKI. Súkromný archív UJL (Univerzity Janka Langoša) Prešov)

Významný člen klanu Ftáčnikovcov - dlhoročný politik Milan sa odobral na odpočinutie večné vo fyzickom veku 64-rokov. Boží mlyn zomlel spravodlivo. Iba ja sám viem doložiť pravdivosť posledného výroku.

ProsocJoker Ivan Olejár PhvKI. , Prešov, 14. 5. 2021;

Skryť Zatvoriť reklamu