Čína sama dokazuje svetu iniciáciu svetového konfliktu bojovou biologickou zbraňou

Písmo: A- | A+

Tvorba a vývoj týchto bojových látok v laboratóriu vo Wu-Chane je neoddiskutovateľnou pravdivou skutočnosťou - pravdivým základným faktom. Veľmocenské ambície komunistickej Číny tiež. A razom je všetko zrozumiteľné verejnosti.

Tieto pravdivé fakty potvrdzuje plne aj súčasne známy fakt. Čína nevyhovela objektívnej požiadavke čelných predstaviteľov WHO - Svetovej zdravotníckej organizácie na prieskum laboratórií na vývoj zbraní hromadného ničenia v krajine.

Preto je nevyhnutné dostať Čínu do celosvetovej - G LO B Á L N E J I Z O L Á C I E - ako agresora a iniciátora celosvetového konfliktu. Vysťujúceho v novembri 2019 do nástupu celosvetovej pandémie spôsobenej mikroorganizmami vírusov KOVIDU-19. Teda, agresora Čínu do integrálnej celosvetovej I Z O L Á C I E, čo je mojím odkazom a dnešnou otvorenou VÝZVOU k politikom sveta. Ekonomickej, obchodnej, vojenskej, vedeckej i celospoločenskej. Nie Bielorusko, Severná Kórea, Kuba, Sýria.... Na programe dňa je Čínska ľudová republika s jej komunistickým spoločensko-ekonomickým poriadkom a systémom moci !!!

Také celosvetové Z L O pochádzajúce z vojenských laboratórií na vývoj bojových biologických látok a prostriedkov, aké si dovolila na ľudskej populácii spáchať len a len Čína, nesie zostať nepovšimnuté a nepotrestané. zvyškom pokrokového sveta inklinujúceho k mierovým a nenásilným riešeniam a súťaženiu veľmocí i štátov planéty Zem. Nielen individuálne ataky predstaviteľov štátneho terorizmu Ruska spáchané bojovým bio-prostriedkom Novičokom na viacerých vybraných vlastných občanoch, v Čechách, či bojovým plynom v spreji na občanovi-prominentovi v Severnej Korey a pod. Tu je pes zakopaný. S jedlom rastie chuť...

A na pamäti majme aj použitie bojových chemických látok aj masovo - chlóru v zákopovej I. svetovej vojne, oranžového plynu (Orange Agensy) Američanmi vo vojnovom konflikte vo Vietname, Sadámom Husajnom v Iráne a pod. To všetko, tolerované svetovou verejnosťou, viedlo Čínu vyskúšať MASOVO - nielen atómové jadrové a chemické zbrane hromadného ničenia. Lež aj ich poslednú - tretiu kategóriu - BOJOVÉ BIOLOGICKÉ ZBRANE a PROSTRIEDKY (!!!!), ak nepočítame vesmírne zbraňové systémy, aj prostriedky vedenia kyber-vojen a crackerských agresií vo virtuálnom priestore. Vidíme, že vojny, útoky a násilné agresie sa vedú veľmi intenzívne, hoci tej studenej načas odzvonilo.... Teda Čína sa odhodlala nasadiť bojové BIOLOGICKÉ PROSTRIEDKY. Konkrétne, triliónovú neviditeľnú armádu mikroorganizmov-vírusov rozmerov 30-50 mikrometrov. Spôsobujúcich smrteľné ochorenie s diagnózou KOVID-19 !!! VEDúCI PREDSTAVITELIA KOMUNISTICKéHO REžIMU ČÍNY VEĽKORYSO A VEĽMI SOFISTIKOVANE OBETOVALI NA OLTÁR VLASTI nemalú časť civilného obyvateľstva Číny. Veď v každej vojne sa počíta s primeranými stratami na vlastnom obyvateľstve násilného vojnového agresora! Čudujem sa úprimne, že vec nerieši Haagský súd !!! Zároveň farizejsky povolili Číňanom splodiť ďalšie - v poradí druhé dieťa v rodinách a voľných partnerských zväzkoch, aby šikovne eliminovali straty na vlastnej populácii spôsobené pandémiou . Ako za čias Čínou aplikovanej Teórie múdrej opice. Toto všetko je násilným dedičstvom mocenskej politiky vodcu Teng-Siao-Pchinga v rámci jeho Teórie múdrej opice. Múdrou opicou v prípade KOVIDu je opäť veľmoc číslo dva - Čína. Obetuje časť obyvateľstva, ktoré rýchlo doplní cez zákonné povolenie mať druhé dieťa, no zvyšku sveta spôsobí globálne materiálne škody a bolestnú smrť miliónov obyvateľov Modrej planéty. A svet sa iba bezradne prizerá čínskej celosvetovej vojnovej agresii vedenej bojovými biologickými zbraňami a prostriedkami. Nevídaná a chabá a slabá reakcia zvyšku sveta na násilie importované z Číny. A činski vedci arogantne práve dávajú zvyšku sveta najavo, že vo Vu-chane sa nič MIMORIADNE neudialo. A svet im to žerie ako somár kopu sena. Prečo?

Pretože NAJBOHATšíM SVETA STAV PANDéMENIE PRINIESLI ROZPRáVKOVÉ A NEčAKANÉ KAPITÁLOVÉ z i s k y ZA ROK 2021. R E K O R D N É -V HISTÓRII ĽUDSKEJ POPULÁCIE PLANÉTY. L O B B Y ROZTIAHLA SVO POZLÁTENÉ, no v podstate - len a len - násilné KRVAVÉ PAPRČE i DOLLARS-KRÍDLA NA OCRANU A OBRANU ČÍNSKYCH ĽAVICOVÝCH EXTRÉMISTOV Z KOMUN ISTICKEJ STRANY ČÍNY.

AJ S DIABLOM SA SPOJA, LEN ABY ZACHOVALI A ZVäČŠOVALI KONTINUÁLNE SVOJE ZISKY. NIE NADARMO SA V EKONÓMI TVRDÍ, ŽE ZÁKON ZISKU JE VLČÍ ZÁKON.

ŽE CELÝ SVET, OKREM AGRESORA ČÍNY A príslušníkov najbohatšej celosvetovej Lobby kolaborujúcich a bohatnúcich z pandémie KORONY... Že smrteľne trpíme už skoro dva roky v kuse je pre nich okrajovou udalosťou. Hlavne že bohatnú. A agresor Čína je na najlepšej ceste stať sa svetovou veľmocou číslo jeden. Najhrubším násilím voči zvyšku sveta i časti postihnutého vlastného obyvateľstva. Ozaj, koľko najvplyvnejších čínskych potentátov podľahLo pandémii? Ani jeden. Dávno majú PARALNE S VýSKUMAMI VO Vu-CHANE VYVINUTˇU A ZABEZPEčENÚ - účinnú látku proti smrteľným vírusom pre svojich vyvolených ľudí. A SVET IM NA ICH AGRESÍVNU POLITIKU NALETEL AKO PADLÝ NA HLAVU A PRIPRAVENÝ O ZVYŠKY ROZUMU A LOGIKY. O PRINCIPIÁLNOSŤ VOČI KAžDéMU AGRESOROVI. UPLATŇOVANÚ ZÁSADNE EŠTE AJ V NEDÁVNEJ MINULOSTI. NO, NIE VOČI - ĽAVICOVO EXTRÉMISTICKEJ KOMUNISTICKEJ ČÍNE !!! Dobre začal sankciami voči ČLR prezident USA D. Trump, no nemá intenzívneho pokračovateľa. Vlažné až ústretové postoje EÚ práve voči Číne - škoda komentovať !

Skôr sankcie a obmedzenia voči Kube, Venezuele, Bielorusku, Rusku, Severnej Korey, Iránu. a ďalším. Čína chce úporne a rýchlo vystriedať na poste veľmoci číslo jeden - USA !!!! Spamätáme sa a mocensky zakročíme - pán Joe Biden, pani Kamala Harisová, Agela Merkelová, naša Zuzana Čaputová, vplyvní prezidenti - Macron, Putin, Erdogan, vodcovia Kim Čon Un, Chomejnnií, Lukašenko, britský premiér Johnson,, kanadský Trudeau, prezident a premiér židovského štátu Izrael či Japonska na čele s cisárom, a mnohí ďalší spoluzodpovední za vyčíňanie čínskej komunistickej kliky politikov v súčasnom svete???!!! S tichou podporou najbohatších svetoobčanov a farmaceutických špičiek. Nedajme sa totálne ohlupovať politikmi. Sama WHO nič podstatnejšie nevymôže u čínskych komunistov a ľavicových extrémistov.

A naši potentáti?! Fico dúfa v presadenie sa KOVIDu, ktorý sa má stať výťahom k obnoveniu svojej politickej sily a vplyvu. Podobne Kotleba či Pellegrini. Pravica zas k uchovaniu svojich postov a válovov. Aj otvorenou podporou farmaceutických svetových molochov dosahujúcich skz KORONu obrovské zisky cez testovanie a očkovanie A VýVOJ VAKCíN. Čo je neopakovateľný biznis 21. storočia.

A časť našich spoluobčanov?! Konkrétne ich jedna pätina, teda každý piaty dospelák v SR?! Je vyjadrený v aktuálnom šokujúcom zistení zo súčasnýh prieskumov realizovaných komisármi EÚ v celej únii. Slováci v počte 20% sú za to, aby sme mali čím skúr v štáte spoločensko-ekonomické zriadenie ako v ČĽR. Teda komunizmus. S otvoreným násilím a agresiou voči zvyšku sveta i časti vlastných obyvateľov obetujúcim ich životy a podlomené zdravie pandémiou KOVIDu-19. Za miesto svetového lídra planéty Zem! Ďalšie moje komentáre sú totálne zbytočné.

Sotva kedy sa spamätáme z komunistického spoločenského ošiaľu, zo socializmu a komunizmu u nás. Z rožkov za pár halierov a mäsa i hydiny za pár korún československých!!! A nekompetentná súčasná politika spojená s extrémnym zdražovaním všetkých tovarov na Slovensku im-ficpoidom úžasne hraje do karát a počty prívržencov čínskej politiky bude v blízkej budúcnosti utešene stúpať. A určite nášmu marazmu nepomôže ani blížiaca sa misia pápeža Františka z Ríma.

ProsocJoker - RNDr. et PaedDr. et ThMgr. et PhilBc. Ivan Olejár, Prešov, 14. augusta 2021;

Skryť Zatvoriť reklamu