Ďalšie neprestrielne dôkazy sociálnej popravy (smrti!!) generála M.Lučanského !

Písmo: A- | A+

Ľahko pokračujem vo svojom základnom tvrdení z minulého blogu o sociálnej smrti (VEDOMEJ poprave a likvidácii nepohodlného občana štátnou mašinériou spôsobom nazvaným odborne -sociálnou smrťou!) generála Lučanského.

Návrh jeho obžaloby nebol orgánmi dokázaný. No, dostal sa na verejnosť a stal sa predmetom konšpirácií. Preto bol umiestnený do kolúznej väzby v Prešove. Tu bol vo väzenskom systéme SR i premiestňovaný z cely do cely. 9. decembra utrpel poranenie oka... 29. decembra sa pokúsil o suicídum. Pomocou konštrukcie poschodovej postele a teplákovej bundy. Pôvodne jeho pokus zaregistroval ako prvý spoluväzeň rozdávajúci stravu-večeru. No, súčasná interpretácia skutočností už tvrdí, že to bol uniformovaný pracovník väzenskej stráže v Prešove. Začína sa to aj preto - podobať na mocou zinscenované skutočnosti i celý proces s Lučanským. Nesmierrne naň psychicky tlačili orgány štátnej výkonnej moci. Pár dôkazov.

V ťažkom psychickom stave a duševnom rozpoložení už po uväznení napísal statočne generál minimálne DVA LISTY. To. podľa právneho zástupcu rodiny - europoslanca JUDr. Miroslava Radačovského z Popradu, kde žil a pracoval dlho aj Lučanský. Ten právnik, ktorý nedávno, pred necelými dvomi rokmi- verejne odporučil exprezidentovi SR, tiež Popradčanovi - Andrejovi Kiskovi, aby sa stiahol z vrcholovej politiky a odišiel v dohľadnej dobe zo Slovenska. A A. Kiska po parlamentných voľbách vo februári 2020 sa z politiky stiahol a nekandidoval ani na predsedu parlamentnej politickej strany Za ľudí. Plne rešpektujúc odporúčanie JUDr. M. Radačovského povereného definitívnym vyriešením sporu Kisku s tamojším občanom-zubárom ohľadom vlastníctva lukratívnych pozemkov pod Tatrami. Spor jedoznačne vyhral pôvodný majiteľ -občan-zubár. Kiskovi ostal biľag občana spolupracujúceho s PODTATRANSKOU POZEMKOVOU MAFIOU.... Ide teda, o renomovaného právnika, hoci tiež s biľagom zadržania so strelnou zbraňou a dávkou drog pre vlastnú potrebu v automobile pri kontrole policajtmi začiatkom 90-tych rokov... No zároveň, o praktika s dobrou justičnou praxou. Dôveryhodného, keďže sa naň obrátila rodina pozostalých Lučanských. Osobne ho poznám a zaručujem sa, že Miro R. mal už ako študent právnickej fakulty UPJŠ v Košiciach enormne vyvinutý zmysel pre spravodlivosť a faire-play. Preto sme dodnes zadobre a vzájomne uctiví a uznanliví kolegovia - on právnik, ja prírodoverdec. A držím mu všetkých 21, aby prípad dôkladne ozrejmil aj verejnosti-spoluobčanom, a uzavrel k spokojnosti rodiny generála M. Lučanského ! PánBoh Ti-Mirku, pomáhaj. RIP rodine.

Ako prvý spomenul vyšetrovacej komisii na prešetrenie smrti M. Lučanského - JUDr. M. Radačovský - LIST URČENÝ MATKE. Citoval z neho. Napriek tomu, že zasadnutie orgánu bolo neverejné, poslanci NR SR - členovia komisie porušili zákon a debatovali o jeho obsahu aj s novinármi !!! Čudné praktiky neverejného zasadania. Kto a prečo - riadi únik informácií zo zasadnutia pre verejnosť ?! Radačovský je právom rozčúlený a vyhlasuje, že na komisii už nič dôverné nezverejní, keďže je flagrantne porušený niektorými jej členmi -poslancami NR SR - zákonne zaručený štatút NEVEREJNOSTI jej zasadnutí !!!

Ako druhý dôkazový predmet a listinný dôkaz predložil komisii - LIST URČENÝ MANŽELKE . Jeho interpretácia dopadla na neverejnom zasadnutí komisie podobne protizákonne...Neprípustne.

A navyše, sa odstupujúci šéf Väzenskej stráže - generál Ivan vyjadril. že listy, prvý už okolo 9.12.2020 i druhý - boli predložené po napísaní generálnemu centru väzentva SR - na schválenie ODOSLANIA BLÍZKYM (MATKE!, MANŽELKE!) - PRIZNAL, že ich odoslanie a doručenie adresátom bolo NEGATÍVNE!!! A teda, generálovi Lučanskému ZAMIETNUTÉ !!! A to musel byť obrovský a opakovaný zdroj vybičovania a podlomenia jeho psychiky a neuveriteľného týrania pracovníkmi centra, ktorí to posuzovali a definitívne zamietli. Napriek faktu, že v liste generál M.L -CHVÁLI A OCEŇUJE správanie sa CHLAPCOV V ÚLOHE JEHO DOZORCOV, DOKONCA AJ V PREšOVE... Bolo to priamo prezentované v spravodajskej relácii TA3 !!! A to predsa museli čítať aj posudzovatelia Lučanského korešpondencie a napriek týmto jasne hovoriacim faktom - doručenie listov kruto a bezohľadne ZAMIETLI!!!

A práve takéto ANTIHUMÁNNE NEĽUDSKÉ a PONÍŽUJÚCE OBČANA AŽ POD ČIERNU ZEM (!) PRAKTIKY - SÚ charakteristické a príznačné pre procesy, kedy je na obeť týrania (Lučanského!!!) vyvíjaný enormný psychický tlak, s cieľom zlomiť jeho osobnosť, dezintegrovať ju, ponížiť na smrť, biľagizovať a priviesť k neštandardnému správaniu a konaniu !!! A to sa štátnym katanom dokonale podarilo. Nasledoval -aj nedokonaný pokus generála o samovraždu a následkom zranení o deň podľahol v nemocnici v Prešove.. Fyzická smrť M. Lučanského ako priamy dôsledok jeho VEDOMEJ a RIADENEJ MOCNÝM I - SOCIÁLNEJ P O P R A V Y resp. SMRTI OBČANA. Bol už - PRED POKUSOM O SAMOVRAŽDU &(!) - tento podstatný fakt si láskavo všetci uvedomme (!)! - prakticky ako občan SR spoločensky i sociálne zdegradovaný a zlikvidovaný. Postupom zvaným sociálna poprava občana resp. jeho sociálna smrť zabezpečená mocnými a vlyvnými vládnucími osobami štátnej moci !!!

Poznám tieto psychické stavy dôverne, pretože som sám obeľou sociálnej popravy a občianskej smrti politickou - vtedy vládnou mocou reprezentovanou v mojom prípade duom - Ján Richter a predseda školských odborov dodnes (!) - PaVol Ondek z Raslavíc. Bolo to v roku 2015. Popravili nás spolu s kolegyňou. Jedna z ošklivých uplatnených praktík vykonávateľmi mojej likvidácie bolo zamietnutie mojej opakovanej prosby, pred vlastnoručným podpisom rozsudku v podobe výpovede zo zamestnania (!), poradiť sa s manželkou-učiteľkou a vec doriešiť nasledujúci deň. Kedy deň odkladu podpisu mnou - nehral žiadnu podstatnú rolu. No, po telefonickej konzultácii riaditeľa školy s Ondekom a jeho popravčou suitou -mi to bolo zamietnuté a podpis sa vynucoval i definitívne VYNÚTIL mocou bezodkladne a okamžite !!! A manželka mi to dodnes vyčíta, že som to , po telefonickej konzultácii riaditeľa školy a s katanmi (bol medzi nimi aj exposlanec NR SR za Bardejov RNDr.A.F) -podpísal !!! No, na rozdiel od M Lučanského sme svorne i cez kontakty a vzájomnú podporu rovnakých odsúdencov odsúdených prakticky naraz - mocnými na nás aplikované dve sociálne popravy na tom istom pracovisku (základnej škole(!)) - prežili a adaptovali sa. Adaptácia trvá 5 rokov. Je to dlhodobý proces. Kolegyňa po 5-tich rokoch verejne konštatuje na Facebooku, že sa znovu cíti byť šťastná. Ja to zatiaľ o sebe ešte nemôžem tvrdiť. No, podobné praktiky manipulácií s človekom zo strany mocných ma nikdy nenechajú bokom a reagujem primerane. Prípad generála je nanajvýš poučný. Je klasickým učebnicovým ( každej modernej učebnice sociológie!) príkladom sociálnej popravy a sociálnej (nie fyzickej!) smrti - starostlivo MOCOU vybraného občana demokratickým štátom, v ktorom občan žije a tvorí !!! Sociálnu popravu (smrť) neprajem zažiť ani najhorším nepriateľom...

Nehovoriac a nekomentujúc pravdivý fakt, že ešte žijúcemu generálovi Milanovi Lučanskému NEBOLI ROZHODNUTÍM MOCNÝCH D O R U Č E N Ý - A N I J E D E N ZO Š T Y R O C H LIST0V OD NAJBLIŽŠÍCH Z RODINY I SPOLUPRACOVNÍKOV !!!! Pozrite si iný blog o ich existencii. Zámerná a opakovaná tvorba a udržiavanie (týždne!) ENORMNÉHO PSYCHICKÉHO TLAKU A VYDIERANIA i DLHÉHO PSYCHICKÉHO TÝRANIA OBŽALOVANÉHO a už aj ZADRŽIAVANÉHO VO VäZENSKOM PROSTREDÍ SR !!!! HANEBNOSŤ !!! Do neba volajúci hriech kompetentných mocných... Aj autorky pexesa postupne obžalovaných slobodných občanov SR s prezumpciou neviny !!! Bez ohľadu na pandémiu Kovidu-19 i na fakt - kto nám občanom momentálne vládne!!! Padni, komu padni, Veronika R.

občiansky aktivista a prosociálny poradca - RNDr. et PaedDr.ThMgr.PhilBc. Ivan Olejár, Prešov 9.1.2021

Skryť Zatvoriť reklamu