Defilé arogancie moci v SR pri vakcinácii občanov nerušene pokračuje !!! Dokedy?!

Písmo: A- | A+

Dokedy, občania obyvateľstvom NAJPOČETNEJŠIEHO kraja Slovenska ?! Včera agentúry priniesli opakovane správy o faktoch, že sa očkuje vakcínou proti Kovidu-19 prakticky už vo všetkých siedmich krajoch SR. Okrem P R E Š O V S K É H O

Tak toto je nevídaný pľuvanec vládnych PAPALÁŠOV do tvárí nielen Slovákov, ale aj Rusínov, Maďarov, karpatských Nemcov, Ukrajincov, Poliakov, Čechov, najpočetnej skupiny Rómskych spoluobčanov i ostatných, tu žijúcich príslušníkov národnostných menšín. Neexistencia - čo iba jediného centra vakcinácie protri kovidu-19 na celom území Prešovského kraja - k 5. juanuáru 2021 !!!

Na každú akciu existuje REAKCIA. Čo, keby občania Prešovského kraja HROMADNE A NA PROTEST voči tejto zjavnej D I S K R I M I N Á C I I STAVU VLASTNéHO zdravia V ČASE PANDéMIE KOVIDU-19 - NEZAPLATILI dane za január 2021 !? Starostlivo to zvážme ako tlak na mocných a nevšímavých vládcov v SR.

Keďže ani 6.1.2021 - nenastal v Prešovskom kraji zvrat a neočkuje sa - žiadame okamžité odstúoenie primátorky Turčanovej a predsedu kraja - Levočana MAJIRSKéHO. Ten asi nAMIESTO PRáCE Má MEDOVé TýžDNE S EUROPOSLASNKYňOU- novou manželkou. A občania umierajú.... Vakcinácia voči KOvidu-19 -vôbec NEZAČALA v našom kraji !!!

občiansky aktivista a prosociálny poradca občanom SR - Ivan Olejár, Prešov

Skryť Zatvoriť reklamu