Dobré NOVÉ rady z mojej dielne protikovidovej prevencie

Písmo: A- | A+

ROR je zásada, ktorá funguje v boji s armádou okolo 26 nanometrovývh vírusov KOVIDu-19. No, ďalších pribudlo počas vyše roka zápasu zriedkavo. Renomované univerzitné pracoviská na čele s Univerzitou J. Hopkinsa diskrétne mlčia.

A tak nastupujeme my, preventisti. Uvažujúci, rozmýľajúci, projektujúci... Aj moje Virtuálne centrum ochrany a prevencie pred mobingom a bossingom. Osud sestier a bratov v čase celosvetovej pandémie nám nie je ľahostajný. Na rozdiel od napr. VEĽKOHUBÝCH slovenských politikov SME RODINA v čele s plemenníkom Mgr.Borisom a jeho pripečeným križiakom Krajniakom. Dokážem ihneď platnosť DVOCH lopát prezretého HNOJA, ktoré som im virtuálne nakydal na ich HLAVY.

Ak ste si všimli, chrapúni zo SME-RODINA už asi 2-týždne nevravia o svojom PäŤBODOVOM VOLEBNOM PROGRAME. V médiách klincujú už iba realizáciu redukovaného ŠTVORBODOVÉHO PROGRAMU. Pritom dva body z neho už splnili, chvália sa politici... Hádajte ktorý bod základného programu, tie beštie pre slovenské rodiny sofistikovane V Y P U S T I L I ?! A mlčia o ňom ZARYTE a ZÁKERNE?!

Nie, nemýlite sa. Ide o piaty bod: +zabezpečenie predpísaných rúšok zadarmo vo všetkých lekárňach po Slovensku, aspoň pre nás - seniorov. Ako najohrozenejšiu skupinu občanov sveta. Ho..dá rohaté na čele s bujakom plemeniakom. Ako tradične - zradili nás dôchodcov !!!

Mali by ste chrapúni už aj za tento ĎALŠÍ megapodvod na nás dôchodcoch - už druhý zo strany SME-RODINA, po tom, čo ste hanebne zradili pôvodnú výšku vyplatených TRINÁSTYCH starobných dôchodkov -opustiť definitívne parlamentnú scénu v SR !!!

A ja, len ja - starý somár a obmedzenec som vás dokonca VOLIL v posledných parlamentných voľbách 2020!!! Hanbím sa za nerozvážnosť a sľubujem, že chybu rozhodne NEZOPAKUJEM. Chcem to okamžite napraviť a tak nové poznatky, rady a doporučenia, ktoré sotva kde nájdete na dostupných serveroch sveta zaoberajúcich sa seriózne pandémiou KOVIDu-19 neskromne dodávam.

Mistr Korona
Mistr Korona (zdroj: PHVKI. Ivan Olejár, Cenztrum ochrany a prevencie, máj 2021)

Ponúkam ich - Vám, vážení spoluobčania -formou zdravotného preventívneho blogu. A zároveň úprimne ďakujem serveru sme.sk za možnosť ich prezentácie. Chcem vás osobne uistiť, že rozhodne nejde o polopravdy, konšpirácie či hoaxy -ohľadom intenzívnej PREVENCIE pred ochorením KOVIDom z nášho Centra ochrany a prevencie...,: (máme už pár rôčkov aj www. stránku na Facebooku - Centrum prevencie a ochrany pred mobingom a boosingom@@@... Tu sú:

1/ nová zásada: intenzívne a aktívne chrániť všetky otvory ľudského tela s cieľom zábrany prieniku maľučkých a agresívnych korovavírusov do organizmu;

2/ nová zásada: v zásade nevyužívať SOCIÁLNE V E R E J N É zariadenia, predovšetkým WC !!! Transport vírusov je tu extrémny, osobitne pre ženy a dievčatá. Školy a školské zariadenia sú superrizikové - ich komplexy WC, myslím;

3/ väčšia pravdepodobnosť nákazy KOVIDOM-19 -asi o 8% vyššia je samozrejme u dievčat a žien, pretože majú oproti mužom o jeden telesný otvor viac ! Pomerne veľký telesný otvor oproti pórom pokožky, ktorými dýchame;

4/ približne rovnaká pravdepodobnosť u mužov a žien je v oblasti prechodu vírusov KOVID-u - telesnými PÓRMI POKOŽKY; ktorými intenzívne dýchame;

5/ platí zákonitosť - čím väčšia plocha tela vo všeobecnosti, tým väčší počet brán pre agresívne vírusy, teda PRIENIK cez póry pokožky ktorými intenzívne DÝCHA živý organizmus, a teda logicky: - tým podstatne väčšia pravdepodobnosť nákazy ochorením KOVIDom-19 !!! Rešpektujme, že to perfektne platí od novorodenca až po vysokého valibuka-obra. Celková plocha pokožky postavou -obra je niekoľko násobne väčšia ako u batoľaťa;

6/ nová zásada: chráňte aktívne otvory buliev očí , nap. teraz v lete, jeseni - slnečnými okuliarmi, doma PC okuliarmi a pod.; okuliarnici a ľudia s osadenými šošovkami sú v malej výhode;

7/ nová zásada: chráňte pozitívne ušné otvory napr. tampónmi, chráničmi sluchu, slúchadlami na príjem rozhlasu či hudby MP3 prehrávačov a pod.

Kritická poznámka a moja výhrada:

Priatelia, po dvoch mesiacoch sa kriticky pýtam: Kde ja maľučký prídem k tomu, aby bola moja invencia a kreativita doslovne DONEKONEČNA verejne ZNEUŹÍVANÁ na každom kroku. Veď predsa všetky svetové inštitúcie zamerané na aktívnu elimináciu priebehu celosvetovej pandémie KOVIDu-19. sú MIESTA so superplatmi zamestnancov a riaditeľov. A navyše -vysoké školy vlastnia bohaté finančné granty na vedu.

Tak čo to za veda a načo toľko FINANCIÍ, ak ja sedliak urobím na poli prevencie toľko čo ony oni?!?!?! A dostanem za to veľké GUĽOVÉ.. To čo za spravodlivosť na Luciferov obraz. Taká spravodlivosť MUSÍ čoskoro padnúť a ísť do definitívneho spoločenského ZABUDNUTIA. Na smradľavé smetisko svetových DEJÍN N E S P R A V O D L I V O S T I !!!! Amen.

RNDr. et PaedDr. et ThMgr. et PhilBc. Ivan OlejárPHVKI.; občiansky aktivista a riaditeľ Virtuálneho Centra pre ochranu a prevenciu mobingu a bossingu;

PHVKI. interpretácia skratky - prosociálny hybridný virtuálny križiak Internetu a sociálnych PC-sietí; To je reálna sila, že priatelia, zbrusu originálny, jedinečný a jediný iba svete a na sociálnych sieťach i na INTERNETE; ruskí vlci sú iba slabý odvar zo mňa - crackeri zapráskaní červení v službách boľševikov a Lucifera!!!

Skryť Zatvoriť reklamu