Dôkladne bdejme! My, verní odkazu VPN (Verejnosti proti násiliu!) a martýra Jana Langoša !

Písmo: A- | A+

Pred intenzívnymi útokmi našich prívržencov a zástancov komunistickej ideológie a nasmerovania spoločensko-ekonomickej formácie Slovenska v novom miléniu i 21. storočí. SMER-om SD! Vodcami Ficom, Blahom, Kamenickým @comp. Do pekla

Bleskovo, chytro a vypočítavo ste mi zlikvidovali a stopili aktuálny blog k dnešnému štátnemu sviatku. Hanbite sa všetci dokopy s tou Vašou uhladenou redaktorkou plnou falše a stredovekých úskokov a intríg. !"!"! Hnojiníci usmrkaní zo SME.sk. Česť maľučkým výnimkám.

R.I.P. nevinným obetiam NKVD pri dnešnom výročí tragédie na susedskej Ukrajine. . Je smutné registrovať otrasné fakty moci a vplyvu komunistov i na Slovensku DODNES. Konkrétne: HolohlAVEC A LIBERáL - MINISTER školstva B. Grohling si dobrovoľne a vedome zvolil za svojho hlavného radcu - komunistu a významného spolupracovníka politickej polície v Československu zo 70 a 80-tych rokov - profesora Mirona Zelinu vedeného v análoch Ústavu pamäti národa dokonca pod dvoma krycími menami spolupracovníka Štátnej bezpečnosti - Miron i Pedagóg !!!! Tento človek komunista a marxista-leninovec telom i dušou je momentálne zainteresovaný znovu po desaťročí na celonárodnom projekte REFORMY slovenského regionálneho školstva i školstva v SR ako celku. Ide o to, že tento eštebák má leví podiel na fakte, že sa na Slovensku D O D N E S úspešne ZACHOVAL a ZACHOVÁVA M O D E L S O C I A L I S T I C KE H O Š K O L T V A z čias Husákovej normalizácie 70 a 80-tych rokov 20. storočia. 32 rokov po Nežnej1989!!!! To je fakt porovnateľný s tragédiou, ktorú pripomíname. Prečo?

Lebo ide o masovú, obrazne povedané V R A Ž D U a o reálny POGROM D U C H A i ujarmovanie duší -nie (!) - o niekoľko sto nevinných obetí NKVD zahynuvších vo vlakovej súprave zrútiacej sa do hlbín rozbúrenej rieky pri transporte obetí do gulagov na povojnovej Ukrajine, lež o počtom -státissícok príslušníkov Zelinovcom - cieľových-celých nevinných GENERÁCIÍ NAŠICH SLOVENSKÝCH D E T Í a M L Á D E Ž E. Čím a kým ?! Starostlivo spriadanými už 32 rokov po Nežnej1989 osídlami boľševickej, násilne trockistickej, marxisticko-leninskej, neostalnistickej, socialistickej a v konečnom dôsledku K O M U N I S T I C K E J I D E O L Ó G I E, ktorú tu Zelina @comp. -desaťročia veľmi úspešne importuje a zachováva !!! Veriac, že s Ficovým modelom výstavby socializmu s ľudskou tvárou ... Toho, ktorý podľa teraz zverejnených prieskumov EÚ si praje v treťom najväčšom zmeranom rozsahu sa vyjadril - aby sme na Slovensku budovali spoločenský systém a zriadenie podobné až identické s modelom štátneho spoločensko-ekonomického usporiadania ako v ľudovodemokratickej veľmoci č. dve -. v Číne!!! A sme doma, priatelia.

Komunisti sú tu, sú v strehu a nikdy sa dobrovoľne nevzdajú mocenského vplyvu na občanov, deti a mládež Slovenska. Studená vojna prebieha nehatene dodnes. I mocensky stret a triedny boj a zápas o ideologickú orientáciu detí a mládeže v SR na budúce desaťročia už 21. storočia III. milénia! To nie je hra o fazuľky.

A, áno - je to súčasný novodobý boj o vplyv PUTINOVEJ ĽUDOVEJ DEMOKRACIE importovanej ruskými crackermi po internete a sociálnych sieťach, a podobne TIK-TOKOM Číňanov. Všímajte si pozorne viditeľnú mohutnú reklamu TIK-TOKU Číňanov na súčasných štadiónoch futbalových ME... Opakujem - ide o veľmi veľa aj v súčasnom mocenskom prerozdelení vplyvu mocností planéty... No - aj o budúcnosť nás Slovákov a Sloveniek. Ich celých generácií.

A zapredanec a holohlavec - minister školstva SR - liberál B. Grohling - to otvorene robí v prospech komunistov a sociálnych demokratov Fica - veľmi nebezpečne -pre TROCKISTICKY ORIENTOVANÝCH a NASMEROVANÝCH - práve politikov vo SMERe-SD! Keď z histórie jasne a neoddiskutovateľne vieme, že kým a čím bol násilný červený generál a vodca sociálno-demokratickej strany RUSKA -Lev Trockij pred storočím v boľševickom Rusku za vodcov - Lenina a Stalina. Násilníkom a štátnym teroristom číslo jeden. Toto chceme importovať cez SMER-SD, Fica, Blahu, Kamenického@comp. a poradcov eštebákov typu Miron Zelina v našom školstve ????!!!

Nedajte sa vysmiať - spoluobčania! Budme bdelí a nedajme šancu silám pohrobkov komunizmu a socializmu s ľudskou tvárou - politikou politikov SMERu-SD na Slovensku !! Stačilo socializmu za dlhých 70 rokov. Hlavne MEČIAROVHO, DZURINDOVHO I FICOVHO vládnutia - ZA ICH premiérovaní - už po NEŽNEJ89! Celkom dokopy sedem štvorročných vládnych období komunistov-Fico!, eštebákov-Mečiar a poslušných členov riadiacich štruktúr SOCIALISTICKÉHO ZVäZU MLÁDEŽE - AKO PREDVOJA A KÁDROVEJ REZERVY MLADÝCH ČLENOV KSČ a KSS v bývalom Československu. Premaľovanie politických tričiek a prezlečenie kabátov ich tromi aktérmi presvedčilo časť spoluobčanov, aby im dokopy -až sedemkrát dali dôveru a moc vládnuť nám všetkým v SR - 28 rokov !!!!.

Sedem štvorročných cyklov v SR pre renegátov komunizmu a socializmu v SR po víťaznej prvej etape Nežnej 1989 !!!!!!! Celkom 28 rokov - z necelých 32 po novembrovej Nežnej zo 16.11.1989. Začatej na Slovensku - o deň skôr ako v Čechách a na Morave a Sliezsku.

N E U V E R I T E Ľ N Á, no pravdivá realita a štatistika vládnutia v Nežnej - vraj porazených komunistov na Slovensku. Zatiaľ neboli ttrvalejšie porazení a odstavení od moci a vplyvu. *Ani v prezidentských funkciách po roku 1989. Kováč senior, Schuster, Gašparovič, všetko komunisti. Podobne vo funkciách predsedu Národnej rady SR - jej prvý predseda po Nežnej dokonca oslavnými ďakovnými článkami okupantom Rusom za ich prepad Československa z 21. 8. 1968, vo vtedajšej komunistickej tlač - primitív Milan Čič - predvádzal vernosť Ríši Zla - ZSSR, dokonca už po jej páde. podobne komunista Pavol Paška vernosť vodcovi komunistov v SMERe-SD R. Ficovi až za ako predseda NR SR.

Aj preto, drahí spoluobčania - nesmieme byť znovu a znovu voličsky pasívni. Ide o veľa. Aj o budúcnosť našich detí a ich možno definitívne reformnej EDUKÁCIE v modernej EÚ. Tá nesmie konzervovať socialistický model školstva z minulého storočia, vďaka poradcom ministra školstva typu spolupracovník politickej polície štátnej bezpečnosti - občan - Miron Zelina.

Svetlý  a nehynúci politický vzor lídra OĽANO - aj Igor má ambíciu byť večne živý. "Lenin - večne živý!"
Svetlý a nehynúci politický vzor lídra OĽANO - aj Igor má ambíciu byť večne živý. "Lenin - večne živý!" (zdroj: PhVKI. Ivan Olejár, archív UJL, Prešov)

Aj o úskočných a manipulatívnych médiách v 21. storočí by mal hovoriť pápež František na svojej misijnej ceste po Slovensku v dňoch 12. až 15. septembra 2021. Bohu vďaka za misie. Slovensko je nutné ako tvrdo POSTKOMUNISTICKÚ krajinu - v ktorej si až 19% (až plná pätina!) obyvateľov želá spoločensko-ekonomické usporiadanie krajiny podľa čínskeho komunistického modelu a vzoru.

Ako tretí najväčší počet občanov v EÚ podľa júnového prieskumu komisárov EÚ. Po Rumunsku - 29ˇ% občanov a Bulharsku - 25% obyvateľstva si praje čínsky komunistický model vládnutia v krajine!!! Tretí sme my. Lováci-lófási s premytými mozgami... Komunistami minulosti i súčasnými- okolo R. Fica a SMERu-SD.

Prosba: K R E S Ť A N S K Ú V I E R U O T C O V , nie - socialistickú a komunistickú, či národno-socialistickú (fašistickú!) budúcnosť nášho národa - Z A C H O V A J N Á M (!), Ó - P A N E JEŽIŠU KRISTE !!! Amen !

ProsocMan Ivan Olejár PhVKI.; prosocJioker; Prešov, 5. júl 2021, na sviatok Sv. Cyrila @ Metoda; spolupatrónov Európy a slovanských vierozvestcov spred 1150 rokov;

Skryť Zatvoriť reklamu