Hrubé hoaxy z úst koaličnej poslankyne Anny Zemanovej z SAS - 27.2.2021

Písmo: A- | A+

Máme očkovanie lepšie ako Rakúsko. My máme očkovanie obyvateľstva 19 na sto a rakúšania iba 18 na sto obyvateľov. Opakovane tvrdila vo vysielaní verejnoprávneho rozhlasu v sobotňajšej poludňajšej relácie v diskusii s E. Tomášom.

A prekvapilo ma, že na jej dezinformácie vôbec nereagoval partner v debate za Hlas - p. Erik Tomáš. Ani redaktorka M. Jančkárová. A tak odobrili dva hrubé hoaxy interpretované poslucháčom RTVS. To je veľmi nezodpovedné konanie zainteresovaných na programe počúvanom v sobotu desaťtisíckami občanov. Nahrávka relácie je určite v archíve a na webe RTVS. Dôkazy dnes odvysielaných hoaxov. Celoštátne !

Ak by bol na Slovensku stav vakcinácie 19 občanov zo sto, znamenalo by to, že máme v SR - 19% -nú zaočkovanosť aspoň jednou dávkou vakcíny !!! Z 5 miliónov občanov by bola zaočkovaná skoro pätina - teda M I L I Ó N OBYVATEľOV!!! Pani poslankyňa Zemanová určite ste sa pomiatli na rozume !!! Určite. Hamujte !!! Včera hlásili, že vyše dvestotisíc občanov je zaočkovaných. Dnes popoludní, v nedeľu je aspoň jednou dávkou zaočkovaných asi 303.000 občanov SR. Teda, približne jedna pätina pri počte 200.000 zaočkovaných už kompletne dvomi dávkam vakcínyi z milióna občanov SR.

Obrázok blogu
(zdroj: Iv Olejár)

....Predsedníčka poslaneckéhio klubu SAS v NR SR a členka predsedníctva SAS luhala občanom - až sa prášilo. ČO SA BABE CHCELO, TO SA BABE (POSLANKYNI) PRISNILO! A ŠUP S TÝM NA VEREJNOSŤ CEZ ROZHLASOVÉ VYSLIELANIE VEREJNOPRÁVNEHO ROZHLASU. PÁN REZNÍK KONTROLUJTE OBSAH RELÁCIE A VYVÁDZAJTE ZÁVERY. Ide nám všetkým - redaktorom, besedujúcim i poslucháčom rozhlasu a divákom STV o validné a pravdivé informácie a data aj o priebehu procesu očkovania proti ochoreniu KOVIDom-19. Je podstatný rozdiel - ak prezentujeme reálnu dvojpercentnú zaočkovanosť obyvateľstva Slovenska, alebo vysoko nadsadenú - koaličnou poslankyňou - devatnásť percentnú, teda asi DESAŤKRÁT VYŠŠIU ako v skutočnosti máme na *Slovensku !!! Je to vysoko negatívna informácia vo virtuálnom i elektronickom mediálnom priestore.

​ World Countries Slovakia Confirmed Cases 298 337 Deaths 6 775☹️  [Click and drag to move] ​
​ World Countries Slovakia Confirmed Cases 298 337 Deaths 6 775☹️ [Click and drag to move] ​ 

HOAX ako Tatry. Vysoké, podotýkam. Keď takí zmätkári vedú krajinu, nečudo že ľudia kapú na KOVID-19 ako muchy. A nik sa verejnosti v ďalších reláciách - už pomaly po 24 hodinách po odvysielaní hoaxov pani redaktorkou Martou Jančkárovou - vašim poslucháčom neospravedlnil a neuviedol to na pravdivú mieru. Hoaxy sa bleskovo šíria spoločnosťou už 18 hodín od správ neomylného RTVS vysielania ! Arogania ako za komunizmu. Trpená a tolerovaná zodpovednými aj vo verejnoprávnom vyslielaní. To nás vážne máte za primitívov naj... zrna. Masu poslušnej mlčiacej väčšiny? Tolerujúcej prešľapy mocných a zodpovedných.. Poslušne mlčiacich a žerúcich seno sťa bájny osol Buridan? Ktorý zahynul od hladu, lebo sa nevedel rozhodnúť z ktorej z dvoch kôpok voňavého sena má začať žrať, chudák...

Uisťujem všetkých, že tak hlboko sme morálne ešte neklesli, myslím, na vašu hoaxovú úroveň. Pritom týždenne hlásite a poučujete nás občanov, naše školopovinné deti a mládež -o škodlivosti poloprávd a lžiach ako politickej metóde i o tvorbe hoaxov a ich spoločenskej škodlivosti. Správne! No, keď ho vy vyrobíte, ani sa nepokúšate uviesť odvysielané informácie a dáta na pravdivú mieru ! Dvojtvárnosť ako mravná cnosť? To namyslíte vážne?! Príklad deťom a mládeži na alibistické vycúvanie z marazmu? Verte mi, že tak sa nebuduje dôveryhodnosť verejnoprávnych médií !!! A meliete navyše o ich besede v každých správach už od skorého nedeľného rána. I teraz, krátko po siedmej... Kedy sa mienite občanom za hoaxy ospravedlniť !!!???

Veľmi nechutné boli aj Zemanovej z SAS slová, ktoré jednoznačne vyjadrovali súhlas s faktom, že občania vysoko RIZIKOVEJ vekovej kategórie od 65 do 75 rokov boli najnovšie posunutí sopľošom kRAJČIM (úmyselne mu píšem priezvisko s malým k!) -AŽ DO ôSMEJ OČKOVACEJ SKUPINY - Z TRETEJ !!! Včera pre nedostatok prihlásených učiteľov (v Košiciach s 5.000 pripravenými vakcínami na očkovanie evidovali - až 21- dvadsaťjeden prihlásených učiteľov a očkovali kde-koho do 55 rokov, , aby vakcíny - celkom zvyšných 4.979(!) dávok vakcíny Astra Zeneca -nevyšlo nazmar. Geniálne ich na Východe krajiny prerozdelili: - Prešov dostal 1500 dávok a po prihláseni asi 200 pedagógov, v momente boli prihlásení ďalší občania do počtu 1500(!). Kým v Košiciach nevedeli čo s nimi, po zaočkovaní "až 21" prihlásených učiteľov. Mestá sú vzdialené až 40 km a - v Prešove -hlad po vakcinovaní, a osvietení košičania -nevedeli čo ďalej s asi 4.800 dávkami vakcíny Astra-Zenaca.. Ako správni Buridanovci a Kocúrkovčania.

A v Prešove už očkujú aj ďalších ľudí profesií - pracujúcich v službách obyvateľstvu, vodičov dopravných prostriedkov a predavačky v obchodov (dúfam, že v súčasnosti otvorených obchodoch v zmyske vyhlášok !), potvrdzuje pre vysielanie RTVS predseda KHD a krajský šéfino Prešovského kraja a už druhýkrát zosobášený - vzorný manžel i príklad katolíka - Ľ. Majerský. Jan X., Ďuro Y. i Marča Zeta či Tetka Johnsovová sú už - po prvej dávke AstraZenecou.... A najohrozenejší nákazou KOVIDu-19, kam jednojednoznačne, podľa svetových i časti našich slovenských odborníkov a vedcov, patria aj občania vekovej kategórie od 65 do 75 rokov, teda SENIORI - dostali v SR - v krajine pápežskejšej ako pápež - S T O P !!! Hanba obom koaličníkom - Zemanovej i Krajčimu !!! Trvám, že sopľošovi. Možno i príkladu z KDH...

prosociálny poradca a občiansky aktivista - Ivan Olejár, Prešov

Skryť Zatvoriť reklamu