Jadrné a verejné fašistické útoky B. Grohlinga voči rodičom a deťom ! Prestaňte s nimi !

Písmo: A- | A+

Tak toto, čo si práve dovoľuje odvysielať v priamom prenose poludňajších dialógov súkromná spravodajská televízia TA3 s redaktorom N. Dolinským, ktorý mal srdcovo-cievne problémy nemá obdoby. Je ďaleko za hranicou morálky! Hanba!

Diskutujú priamo - vecný, inteligentný a skúsený politik Hlasu - podpredseda strany E. Tomáš. A primitív-primitívov, zavádzajúci, nedotklivý, pyšný a lož používajúci ako pracovnú metódu - liberál s vyholenou hlavou ako napr. nemeckí či belgickí neofašisti - poskytujúci veľmi negatívny príklad vzhľadom, zjavom, neempatickou komunikáciou z pozície sily i zastávanými pololživými postojmi a argumentmi ako "morálny" a presvedčivý VZOR práve ministra školstva pre edukované deti, mládež i podriadených pedagógov - plagiátor Branislav Grohling z SaS... Diskutovali do asi 11.40.

A teraz pokračujú v debate, veľmi kultivovane a zmierlivým tónom primeraným stavu, že dnes máme NEDEĽU - SVIATOK PÁNA nás kresťanov... štyria ďalší pozvaní hostia do štúdia TA3 diskutujúci spoluobčania. Občania Slovenska. ktorých Grohling(!) - JE A BUDE DOMINANTNE v SR -POČETNEJŠIA ŽIVÁ GRUPPA, nie stádo !) !!! Na rozdiel od ateistickej a liberálnejšej - komunistickej časti občanov Čechie, kde je parlamentnou stranou - tak Sociálno demokratická strana ako aj priamo parlamentná - KOMUNISTICKÁ STRANA ČIECH a MORAVY, minister Grohling! V ČECHII - je navždy OBČIANSKA VäČŠINA s LIBERÁLNOU svetskou orientáciou na profánny a zlý ateistický režim, Preferujúcej doposiaľ -od Gotwaldovho puču komunistov a boľševikov - 25. februára 1948 (!) až do dnešnej porevolučnej doby -agnostický, ateistický, vysoko liberálny a bezbožný svet urážajúci vo spravodlivom, slobodnom a PROSOCIÁLNE na pokornú službu hlavne našim deťom a mládeži orientovanom svete planéty Zem nás -práve kresťanov-katolíkov na Slovensku i v matičke Európe. To vám občan Grohling budem vždy tvrdiť ako CELOŽIVOTNÝ A N T I K O M U N I S T A ANTISMERÁK !!! KRESŤAN a VERNÝ ČLEN a PODPOROVATEĽ VPN (teda, už deň pred štartom NEŽNEJ 89 - už od 16. novembra 1989 nami osnovanou Verejnosťou proti násiliu so skratkou - VPN !) - až DODNES !!! Pod toto vyhlásenie svojej politickej orientácie sa vždy rád a čestne prihlásim a verejne ju potvrdím a ratifikujem podpisom i skutkami. Hoci by som mal zostať JEDINÝM ANTIKOMUNISTOM A AKTIVISTOM práve VPN - v celom PREŠOVE i v bývalom Východoslovenskom kraji ! To verejne sľubujem ako slobodný občan novodobej SR !!!

Pritom v štúdiu TA3 prebieha ďalší - teraz už tetralóg so štvoricou politikov. Kultivovane, s rešpektom, uznanlivo a s preukázanou inteligenciou a toleranciu zúčastnivších sa partnerov v debate:

1/ Janky Bitó-Cigánikovej za SaS;

2/ Moniky Kaveckej za OĽaNO;

3/ Richarda Takáča za SMER-SD;

4/ X. Tarabu za včera - 17.4.2020 - novo kreovaný politický subjekt s názvom - Nový život - SD .

Vďaka všetkým vám štyrom za priamy opak politickej kultúry prvého prezentovaného dialógu III V ktorom primitív minister školstva B. Grohling PREDVIEDOL UKÁŽKU VEDENIA KOMUNISTICKÉHO, OBČIANSKY NENÁVISTNÉHO, FRONTÁLNEHO ATAKU - T R I E D N E H O B O J A VOČI SPOLUOBČANOVI - Erikovi Tomášovi S INÝMI NÁZORMI NA VEC a ŽIVOTNÚ REALITU v SR !!!

B. Grohling by mal verejne občanom za verejne preukázaný v TA3 - zlý príklad komunikácie ministra školstva, mládeže a športu - OSPRAVEDLNIŤ a okamžite odstúpiť. I pre zavádzajúci polopravdami i za miestami vyložene L Ž I V Ý obsah svojich početných slovných reakcií v dialógu !!! Nie menej, ani viac. Trval by som na tom - pán premiér E. Heger. Stal sa podstatne väčšou spoločenskou a mediálnou hanebnou škvrnou vašej novej vlády ako expremiér a súčasný minister financií I. Matovič. A to už je čo povedať...

Je zavádzaním spoluobčanov polopravdami až hoaxami najslabším ohnivkom novo kreovanej a prezidentkou nanovo menovanej a potvrdenej pravicovo aj stredovo orientovanej vlády SR. Veľkú výčitku vznášam aj voči PROLIBERÁLNE NASMEROVANEJ PREZIDENTKE SR ZUZANE ČAPUTOVEJ! KTORÁ HO I PO JEHO OSOBNEJ DEMISII - VEĽMI NEPROFESIONÁLNE A ÚČELOVO - NANOVO VYMENOVALA PRÁVE N A P O S T -VYŽADUJÚCI VEĽKÉ MORÁLNE KVALITY, MRAVNOSŤ A PEDAGOGICKÉ M A J S T R O V S T V O. To posledné nemá - ani čo špiny za nechty vojde. Je rodeným krasorečníkom ako jeden z predošlých ministrov školstva za bývalých parlamentných poslancov NR SR - súdruh Milan Ftáčnik - teoretik drámy. Kecal M. Ftáčnik za kryptokomunistickú SDĹ (Stranu demokratickej ľavice!) kecal, vymýšľal a s p i l i t i z o v a l nad jogou /trefne -minister JOGÍN!). Nič pozitívne pre žiakov a študentov slovenských škôl a školských zariadení a pre ich rodičov prakticky NEVYKONAL. M. Ftáčnik v roku 2002/03 zorganizoval podpásový parlamentný P U Č (!) skrz celé vtedajšie PARLAMENTNÉ SPEKTRUM politikov parlamentných strán a hnutí !Zameraný a ním a Froncom a Szigethym osnovaný proti výlučne učiteľom regionálneho školstva na Slovensku. M. Ftáčnik SPôSOBIL HLBOKÚ KRÍZU ŠKOLSKÉHO SYSTÉMU PRETRVÁVAJÚCU Už 17 ROKOV - PRAKTICKY DOTERAZ !...

Aktuálny dezignovaný minister školstva, mládeže a športu - Braňo Grohling zas dnes už OPAKOVANE (!) poprel pravdivosť relácie dvoch statočných redaktoriek RTV odvysielanej verejnoprávnym RTVS so súhlasom jej riaditeľa. A podotýkam, že NEPRÁVOM obdržali sankcie !!! Svet sa spoločne bráni voči vakcíne AstraZeneca s preukázanými následkami TVORBY KRVNÝCH ZRAZENÍN HOCI V NEPATRNEJ MIERE a on tu alibisticky vyčíňa a vyplakáva na verejnosti !!!

Čerstvý hrob Antonie tragicky zosnulej 27.februára 2021 po 14 dňovej hospitalizácii
Čerstvý hrob Antonie tragicky zosnulej 27.februára 2021 po 14 dňovej hospitalizácii (zdroj: RNDr.et PaedDr.et ThMgr.Ivan Olejár; 13.3.2021)

Ukľudni ho a spacifikuj ho konečne Richard S., pretože nechtiac, veľmi nechtiac budem musieť podať naň trestné oznámenie za spoluúčasť a nepriamu asistenciu na úmrtí kolegyne z Gymnázia vo Vranove / nad Topľov - mladej a dovtedy zdravej Antónie z Vranova ... A opakujem, že SaS-ke VYLOŽENE NECHTIAC, ROZHODNE NEPOMôŽEM. Pokladám sa stále za silného, no férového protivníka na úrovni I. Matoviča, P. Ruska, M.Kočnera či J.Majského....

Europoslanec a predseda novej strany Patriot - M. Radačovský a predseda Vlasti - Š.Harabín sú moji spolužiaci právnici z UPJŠ už od roku 1975. Máme za sebou stovky futbalových zápasov v internátnom komplexe a v stovkách dialógov po nich i pri iných študentských príležitostiach. A som im "nadriadený" , hoci som vyštudovaný prírodovedec a nie právnik ako oni. Pretože dodnes som jediným Čestným predsedom Luníkovej rady študentstva. Využívajúceho dodnes slobodne aj služby tamojšej reštaurácie Lunik II, vtedy s čapovaným pivkom značky BUDVAR 12° za jednu československú korunu - 1 Kčs. Pri vreckovom 300 korún a najnižším prospechovým štipkom vo výške 150 Kčs; Teda teoreticky to vtedy stačilo na 450 pív značky Budvar na mesiac. Za akú sumu dostanete české pivko dnes, po vyše 42 rokoch od uvedených našich spoločných študentských čias na Luníku II? Obávam sa, že je to dnes rovnako 450 - ale tvrdých € !!! a záver je triviálny a jednojednoznačný! Keďže je dnes hodnota eura asi 30-krát vyššia ako vtedajšia hodnota československej a potom od osamostatnenia ČR a SR v roku 1993 až do roku 2007 už slovenskej koruny voči jednému € ... Čo bola, priatelia ? Chvíľku hádajte to čo bola ?!

Bola to vtedajšia - vtedy (aj v rokoch 1974-1979!) -naša životná úroveň študentov - tak maturantov ako aj vysokoškolákov! Asi tridsaťkrát vyššia ako za dnešných čias vlády trhovej ekonomiky. Pivo je totiž storočia v našej MATIČKE Európe i inde - jedlom i nápojom študentov VŠ na celej planéte !!! Českobudejovickým pivkom výdatne podporujúcim logiku nášho myslenia i spoločenskej obhajoby. Čapované a orosené 12°pivko značky Budvar i iných renomovaných značiek napr. Šariš 12° a z tankov načapované - je dodnes - dokonca chlebom našim každodenným. Preto sa všeobecne tvrdí, že vláda krajiny, ktorá zdražuje pivo - za chvíľu P A D N E... Svätá pravda, priatelia. To sme uznávali už so spolu denne debatujúcimi vysokoškolákmi v nekonečných a početných dialógoch na akúkoľvek politickú. športovú či kultúrnu tému. Ver mi, Richard, že to v nás zostalo dodnes.

A nehnevaj sa, ľudí ako Matovič, Grohling i Ty vybodujeme kedykoľvek v debatách na politické témy skutočne ľavou zadnou !!! Ak mi neveríš, prizvite ma vy traja do dialógu. Zosnulý REDAKTOR L. KING JE NÁM TROM ROVNOCENNÝM partnerom v diskusiách. Či bývalý hovorca VSŽ A. Zapotocký (Šaša!) za riaditeľovania VSŽ - prírodovedca Janka Smereka - kandidáta za prezidenta SR koncom 90-tych rokov a kapitána nášho futbalového mužstva prírodovedcov, ktorého som bol väčšinou brankárskou jednotkou !) v rokoch 1974-1979... Za za hlbokého, no znesiteľného a s rozhodne vyššou životnou úrovňou širokých vrstiev spoluobčanov Československa socíku. Ako som práve presvedčivo dokázal logickou úvahou. Si Rišo ekonóm, a TAK TO BER s nadhľadom ako fakt !... ČI za tých istých čias - účastníka našich dialógov - aj práve študujúceho za právnika Košičana Janka Kozáka seniora - kapitána a trénera nielen súčasnej SR (!), ( asistentom mu bol terajší tréner repre SR Pišta Tarkovič z východu a neďalekého Prešova!) ale aj nášho sparingpartnerského tímu právnikov ubytovaných Na Medickej 16 v Kaššaj vároši...

Opakujem: Mali sme ako študenti UPJŠ obrovskú životnú úroveň! Keď a kedy - základným zákonom spoločenského rozvoja nebol zákon zväčšovania a rastu ziskov - výlučne a hlavne PRIAMYCH vlastníkov kapitálu ( rozumej, VLASTNÍCTVA PEŇAZÍ A ICH EKVIVALENTOV (napr. v podobe zmeniek, úpisov, závetov, testamentov, darovacích listín, dividend, cenných papierov etc. - individuálne, rodinne či tímovo a monopolmi); - ďalej kapitálu v podobe - NERASTNÉHO A PRÍRODNÉHO BOHATSTVA krajiny či krajín z rozličných častí planéty, no hlavne z kolónií vtedajších koloniálnych štátov (Kuba dnes jubiluje - už 60 rokov ubehlo od ich boja s amíkmi v Zátoke Svíň!), ČI JEHO TRETEJ A POSLEDNEJ FORMY - PôDY !!! ALE dominoval v politickej praxi realizovaný a prestížny - základný zákon t r v a l é h o r a s t u a z v y š o v a n i a ž i v o t n e j ú r o v n e v š e t k ý c h o b č a n o v š t á t u !!! TEDA, NIELEN INDIVIDUÁLNYCH A KORPORAČNÝCH TÍMOVÝCH VLASTNÍKOV VÝLUČNE ASPOŇ JEDNEJ - Z IBA TROCH DRUHOV KAPITÁLU! Ale rastu životnej úrovne všetkých občanov krajiny, vrátane študentov !!! Trhová ekonomika sa riadi výlučne zákonom ZISKU vlastníkov kapitálu a riaditeľov a správcov ich súkromného vlastníctva s obrovskými zárobkami, politickým vplyvom a mocou a platmi ! Predstaviteľmi a zástupcami tzv. CELOSVETOVEJ NAJBOHATŠEJ LOBBY!!! Vlastniacej a kupujúcej korupčne aj politikov a ich rozhodnutia. Zarobivšej počas KOVIDU-19 v roku 2020 cez svoje súkromné ZISKY - vyše troch biliónov dolárov. Jeden bilión má tisíc miliárd a milión miliónov € ! Teda tri milión miliónov dolárov pre asi 3% súčasných najbohatších vlastníkov kapitálu na našej Modrej planéte !!! Kam patrí aj dnešný predseda NR SR - plagiátor B. Kollár zo SME RODINA, ktorého som volil i ja neomalenec... ! Verejne sa ospravedlňujem, úprimne.

horlivý organizátor procesu prednostného očkovania pedagógov SR - minister školstva B. Grohling v našich médiách
horlivý organizátor procesu prednostného očkovania pedagógov SR - minister školstva B. Grohling v našich médiách (zdroj: Ivan Olejár)

Áno, rodina predstavuje základnú bunku živej spoločnosti občanov krajiny!!! No, sú aj rodiny extrémne chudobné až skoro bezdomovecké - bez strechy nad hlavou alebo žijúce v chatrčiach našich rómskych osád poblíž slovenských dedín, obcí a miest. No, sú aj majetní občania žijúci aj v zámkoch, vidieckych sídlach, na haciendach, majeroch, vo veľkých farmárskych sídlach, v kaštieľoch, vilách, na celých ostrovoch, ktorých sú ich vlastníkmi a v častiach veľkomiest typu Hollywood pri Los Angeles v USA. Alebo aj v našich mestách s početnými tzv. VLÁDNYMI ŠTVRŤAMI a KOLÓNIAMI MAJETNÝCH A BOHATÝCH ZAZOBANCOV A PRIVATIZÉROV!

Obrázok blogu

Aj, ako za ponovembrových čias za Mečiarovho privatizéra VSŽ-tky -Šaňa Rezeša ako vlastníka časti VSŽ a jeho hovorcu JUDr. A.Zapotockého. Bez, teraz možno mne vyčítanému - prílišnému preháňaniu faktov a mojej pýchy.... Bez ohľadu na súčasné politické tričko. Ako sebe verná, a dnes už skúsená a zocelená bojmi a politickým zápasom o moc a vplyv - naša Stará garda vysokoškolákov bývalého Východoslovenského kraja ! My sme boli z chudobnejších a štandardných rodín. A mali sme radosť, že sme mohli bývať v internátnom komplexe na Medickej 16 Košice.

Naša existujúca početná športová brandža právnikov, medikov, psychológov a prírodovedcov už v druhej polovici sedemdesiatych rokov, dávno pred Grohlingovým narodením... Keď sme si sľúbili - už vyše desaťročie pred Nežnou89- kresťanský pokoj i bratskú lásku, vernosť až za hrob a vzájomnú pomoc, pokiaľ nám život prinesie - nie všedné a bežné, hoci náročné STAROSTI A KRÍŽE, lež pre situácie mimoriadne, náhle a extrémne náročné !!! Takže si nekoledujte. Predstavujeme dodnes nezanedbateľný a obrovský intelektuálny potenciál na Slovensku.Silu, ktorej som čestným predsedom ako predseda Luníkovej rady na sídlisku Luník II v Košiciach ! Neserte (mi), priatelia... Ak sa nahneváme, môžeme bťy aj zlí..... azapád, fijáčkám...

A to mám v talóne osnovanie mojej politickej strany či hnutia so skratkou buď - PSS , alebo PKDH SR či PKDS Slovenska. Prezradím, že "P" je skratkou pre  P R O S O C I Á L N O S Ť. Nakoniec to môže byť aj občiansky spolok, komunita či politické hnutie občanov bývalej i súčasne občiansky zorientovanej pozične a na princípoch Verejnosti proti násiliu v akejkoľvek podobe v SR - ako spolok P R O S O C I Á L N O S Ť. Ako kedysi v susednom Poľsku Walesova Solidarnošť !

Môj autorsky originálny politický projekt. Nadväzujúci na revolučné tradície Budajovej - VPN. Ale to som dosť veľa prezradil ako už svoj oficiálne registrovaný a kreovaný politický výhľadový PROJEKT pre 21. storočie na slovenskej a potom aj možno európskej či svetovej politickej scéne. Skutočne škoda, že ho nebude môcť v USA uviesť do spoločenskej diskusie a do debaty a dialógu- nedávno zosnulý špičkový redaktor a režisér Larry KING ! No, jeho krstnými mamami a otcami budú vospolok - aj iný King - doktor Martin-Luther, Angela Davies, Mahambharát Gándhí, Indhíra Gándhí, Matka Tereza, Nelson Mandela, lady Diana, i práve zosnulý princ Philip (RIP), Malcolm X, Ján Langoš, Karel Kryl, Janis Joplin, bluesman B.B. King, sólový gitarista Jimmy Hendrix, Erik Burdon z Animals.... Predsedom nám je a naveky bude - žijúca hlava Cirkvi - náš Majster a nasledovania hodný Učiteľ - Pán Ježiš Kristus. Našou hymnou je hymna účastníkov zhromaždenia detí kvetov vo Woodstocku - pieseň San Francisco - v podaní populárneho Steva McKenzieho. A patrónom - Svätý František z Assisi. Reálne silná zostava VYSOKO PROSOCIÁLNYCH OSOBNOSTÍ A HUNÁNNYCH ČINITEĽOV a BOJOVNÍKOV. Osobností....JA budem iba súčasným hovorcom a apologétom hnutia občanov - "PROSOCIÁLNOSŤ!"

Zostanem verný - Ivan Olejár, Prešov
Zostanem verný - Ivan Olejár, Prešov (zdroj: Iv0)

Tak nech ma NÁZORMI tlmočenými verejne v TV na TA3 - vyložene tvoj minister školstva za SAS - mladý B. GROHLING už dlhodobo NEPROVOKUJE. Také polopravdy môže verejne interpretovať somárom typu staroveký Buridan, (ktorý si nevedel vybrať z dvoch kôpok čerstvého voňavého sena až chudák zdochol od hladu, smädu a vysilenia.!), a nie mne - ako aktivistovi a prosociálnemu poradcovi občanom a extrémnemu antikomunistovi. Možno poslednému bojovníkovi za farby revolučnej a dávno rozpustenej VPN. Mám právo plnohodnotne bojovať proti násiliu a ZA NENÁSILIE V KAŽDEJ PODOBE. AJ ZA PREJAVY PROTI N EN Á S I L I U, hoci iba v NÁZNAKOCH (!) na Slovensku. Byť dôsledným apologétom N E N Á S I L I A. Ako. akým spôsobom, metódou a jej prostriedkami?! Práve prosociálnou službou Bohu a blížnym i seba samému !!! Rešpektovaním zákona LÁSKY ...

vakcína AstraZeneca
vakcína AstraZeneca (zdroj: Ivan Olejár)

A úmrtie kolegyne z Vranovského gymnázia - dobrovoľne sa zaočkujúcou proti KOVIDu-19, primerane mediálne interpretovanej či skôr neinterpretovanej a dezinterpretovanej a zahmlievanej - aj v dnešnej relácii ministrom školstva B. Grohlingom -doporučenou vakcínou firny AstraZeneca- doposiaľ dôkladne nevyšetrené kompetentnými, skôr ututlané - rozhodne je !!! Mocnými účelovo zamlčané úmrtie občianky...A výrok, že pre doposiaľ 100% pozitívne výsledky jej aplikácie učiteľom Slovenska je lžou v priamom televíznom prenose i jeho repríze zajtra popoludní v TA3. Keď kolegyňa učiteľka a stredoškolská profesorka výučby anglického jazyka je mesiac mŕtva a pochovaná. Do dvoch týždňov PO dobrovoľne a vedome podstúpenom očkovaní vakcínou AstraZeneca -našou Antóniou

Platia vám VÝROBCOVIA VAKCÍN  dobre -  ZA TIETO CYNICKÉ VYJADRENIA?
Platia vám VÝROBCOVIA VAKCÍN dobre - ZA TIETO CYNICKÉ VYJADRENIA? (zdroj: Ivan Olejár; sobota 13.3.2021)
Presvedčenie otca o príčine smrti dcérky Antonie
Presvedčenie otca o príčine smrti dcérky Antonie (zdroj: Ivan Olejár; 13.3.2021)

PO očkovaní. Dovtedy, podľa svedectva jej vlastného otca - Antónie zdravej ako buk. Realizovanom vysoko odborne a z jej strany - vedome a dobrovoľne, hoci okolnosťami vynútené - ešte v čase, keď B.Grohlig verejne a opakovane v médiách vyhlasoval, že maturity 2021 - KLASICKOU PREZENČNOU FORMOU URČITE BUDÚ !!! Opakujem a pripomínam verejnosti, K E D Y sa to stalo - stalo sa to po jej zaočkovaní vakcínou AstaZeneca. Dlhodobo zdravej a vitálnej kolegyni vyučujúcej aj maturantov anglický jazyk. Z ktorého chceli dokonca maturovať v pôvodnom termíne riadnych maturít - v máji, resp. v júni 2021 !! Totálne neobstojí fakt opakovaný aj v dnešnom dialógu s Erikom Tomášom - B. Gohlingom, že smrteľné prípady zaočkovaných občanov vo svete spojených s následnou tvorbou krvných zrazenín v organizme (!) - teda, s krvnými zrazeninami vyvolanými vakcínou fy AstraZeneca majú teoreticky deklarovanou i výskumami v Británii a Švédsku pravdivo a zodpovedne stanovenú pravdepodobnosť iba 0,00065!!! Aj keby bola pravdepodobnosť úmrtia zaočkovanosti pacientov a občanov vakcínou AstrouZeneca - iba dokonca 0,000000001 - jedna miliardtina, (čo znamená, že krvné zrazeniny vlyvom vakcíny AstraZeneca by by sa vytvorili iba jednému z miliardy žijúcich svetoobčanov planéty!), čo je prosím o 6.500.000 (šesť miliónov päťstotisíc krát menšia -mnou iba modelovaná a nepravdivá i vymyslená!) pravdepodobnosť tvorby krvných zrazenín v organizme zaočkovaného človeka práve vakcínou AstraZeneca. Teda, podstate MENŠIA CIFRA ako pravdivo uviedol V TA3 minister školstva aj DNES - B.GROHLING !!!! No, pravdu treba hľadať inde !

Podstatný je však super pravdivý a dokázateľný iný pravdivý fakt - DOPOSIAĽ JEDINÁ SMRŤ (!) na Slovensku - PROFESORKY ANTÓNIE Z GYMNÁZIA VO VRANOVE/ NAD TOPĽOU. NA SLOVENSKU (!) PO TVORBE KRVNÝCH ZRAZENÍN VZNIKLÝCH V JEJ ORGANIZME - PO PODANÍ VAKCÍNY OD FIRMY ASTRAZENECA !!!!I Prakticky život priniesol tento nevyvrátiteľný a pravdivý F A K T !!!! Keď pri mojom štatistickom čísle by umreli najviac ôsmi - zo žijúcich obyvateľov planéty Zem, ak by sme boli všetci pozemšťania zaočkovaní aspoň jednou dávkou vakcíny AstaZeneca.....

Vakcína Janssen od fy Johnson et Johnson -jednodávková, môj favorit
Vakcína Janssen od fy Johnson et Johnson -jednodávková, môj favorit (zdroj: Ivan Olejár)

O to väčšou tragédiou je, že my už máme na Slovensku jednu obeť podanej vakcíny od Astry. Tento fakt je najpostatnejší. Nie haus-numerá prezentované manipulátorom občanov zo SAS! Alebo fakt, že minister Grohling sa ani nezúčastnil na pohrebe a piétnej rozlúčke s podriadenou ! Ani dodatočne jej za verejne preukázanú zodpovednosť a obetu pri zachovaní zdravia jej maturantov tým, že sa zaočkovala vakcínou AstraZeneca určenou vtedy Grohlingom pre pedagógov do 55 kokov sa nepoďakoval jej i jej rodine. HANEBNÉ, VEDOMÉ, NEOSPAVEDNITEĽNÉ (!), A VYSOKO SOFISTIKOVANÉ - úmyselné a alibistické zlyhanie ministra školstva B.Grohlinga.  Iba naprogramovaného r o b o t a s nulovou emociálnou a sociálnou inteligenciou v celkovej štruktúre svojej osobnosti a hlavne pri obrovskej tragédii ním prejaveného vlastného charakteru... Škoda takého ministra pre školy. Bezcitného. Totálne neochotného - NIESŤ ZA SVOJE ČINY A ROZHODNUTIA OČKOVANIA VAKCÍNOU ASTRAZENECA PRE PODRIADENÝCH PEDAGÓGOV ŠKôL SA ŠKOLSKÝCH ZARIADENÍ v Slovenskej republike. Ako člen jej vlády !!! AJ OBČIANSKU ZODPOVEDNOSŤ !!! Ako chlap...

Predtým - sme dokázali pravdivo a pružne vyšetriť fakt vraždy mučeníkov Janka@Martinky ! Stalo sa !!!

Teraz sme rovnako povinní spravodlivo vyšetriť a interpretovať - úmrtie - rovnako mučeníčky Antónie !

. rodom z Chminian v našom Prešovskom okrese

Keď pán predseda NR SR veľmi jasne viete - kto je na rade z SAS ! Aj na základe môjho blogu. Alebo, prosím Vás úprimne, strčte do nej mňa! Vážne. Voliča SME-RODINA. Podebatujeme s Pčolinským o mnou našťastie a s Božou pomocou (!) prežitej sociálnej poprave a spoločenskej sociálnej smrti bez kolúznej väzby pre mňa ako vtedajšou štátnou mocou vybraného zaslúžileho PEDAGÓGA regiočkolstva SR, hanebne - 27 mesiacov pred ternínom zahájania riadneho dôchodku, ktorý som VTEDY TVRDOHLAVO PREFEROVAL Moja sociálna poprava vplývnými a mocnými spoluobčanmi tvala neuveriteľnú časovú dobu. Od jej začiattku výkonu riaditeľom základnej školy komunistom Ivanom Banduričom 24. apríla 2015 ( v piatok si pripomeniem už celých šesť rokov(!) od jej záhajenia) až do jej ukončenia - 26. júna 2016(!), priatelia. Katan Bandurič m i - obrazne vyjadrené - rezal hlavu mojou starostlivo konanom sociálnou popravou, podstatne horšou ako bola a je fyzická poprava vybranej obete na sociálnych sieťach zdokumentovaná cez video- už od roku 2014(!) - najpopulárnejším katom Islamského štátu - moslimom Johnom . Jeho poprava trvala pár minút. A jej obeť - američan Folley bol demonštratívne a v priamom prenose médií usmrtený katom IS - dodnes volaným - Moslimom Johnom skoro okamžite po amputácii hlavy katanom. No, môj katan Bandurič v mojej spoločenskej sociálnej -sa vŕtal až do 26. júna 2016, teda okolo 426 DNÍ, vážení čitatelia mojich svedectiev. Až potom - 26. júla 2016 - nastala ďalšia etapa môjho utrpenia a kríža v starobe - na dokonanú sociálnu poprava ihneď organicky a živo nadväzujúca fáza s názvom popísaným v odbornej sociologickej literatúre, pani profesorka sociológie a expremiérka SR - Prof. Iveta Radičová (!), ktorú si beriem za vysoko verejnosti známeho odborného svedka, v terajšej časti svojho blogu NETÁRAM A NEVYMÝŠĽAM. A ďalej, že nefabulujem a nekonšpirujem a že netáram o tom, že-spoločenská SOCIÁLNA S M R Ť vybraného občana vybraného z vôle či dokonca svojvôle mocných a vplyvných je pokračujúcou živou a bolestivou a psychicky veľmi náročnou životnou situáciou a inou fázou jej obete!!!! Na tom trvám za každých okolností a vedome sa odvolávam na ďalšiu významnú celosvetovú veličinu. Ktorej časť odborných sociologických vedeckých štúdií poznám dôverne - mám z nich aj za sebou náročné skúšky a štátnice za jedna(!) ; (v rámci svojich úspešných štyroch odlišných vysokoškolských štúdií).... Odvolávam sa jasne - na pána profesora sociológie Wročiňského zo susedného Poľska !...A pridávam fakt - moja sociálna smrť nadväzujúca na fázu sociálnej popravy Banduričom tvajúcej 426 dní v kuse, trvala od 26. júna 2016 až do konca kalendárneho roku 2020 !!! Teda, moja sociálna smrť- teda občana Ivana lejára - ak už dôkladne bilancujeme - pretrvávala 4 celé roky , sedem kalendárnych mesiacov a a rovných päť dní ! A obe sociálne udalosti po sebe bezprostredne nasledujúce posím, po dobu a časový interval - 436 dní. čo je prosím ponížene - 1 celý rok a 61 dní obdobie sociálnej popravy a ešte ďalíšie R roky 7 mesiacov a 5 dní - teda, konečná suma psychického trápenia a stresovania aj permanentnej depresie mojej osobnosti - riadne lekársky potvrdenej ambulantne i dlhodobým lekársky uznaným mojom liečením a preličením , predstavuje - čuduj sa svete(!) - celých päť rokov, deväť mesiacov a pä ť dní !!!! Jedno celé prezidentské obdobie výkonu moci v SR plus jedno štandardné tehotenstvo matky na plnéte Zem po jej oplodnení mužom či Duchom Svätým ako v prípade našej patrónky Slovenska. !!! i Keď ich postupne eliminovali a močno detinitívne vytesnili z mojej mysle DLHOBOBO pretvávajäúe udalosti spojené navyše s priebehom pandémie KOVIDu-19! I spojené s prekvapujúcou marcovou smrťou môjho obľúbeného, múdreho a, vysoko K O M P L E X N E, nie čiastkovo a iba jedno pólového nastavenia a rozvinutia UNTELIGENCIE profesora dnes už Ružomberskej katolíckej univerzity - Prof. J. Leštinského. Osobnostného modelu a praktického príkladu vyložene morálneho vzoru vysokoškolského PEDAGÓGA. Prosociálneho univerzála s harmionicky rozvinutou asertivitou, empatiou, láskavosťou, superkomunikáciou i komplexnou inteligenciou.  I hlavne s harmonicky a proporcionálne rozvinutými: kognitívnou (rozumovou); asertívnou (logicko-argunentačnou); sociálnou a orientovanou vyložene na komplexnú prosociálnosť štruktúry svojej OSOBNOSTI a emociálnou (citovou) - INTELIGENCIAMI !!!

Jožko L. bol úspešný človek - harmonicky a proporciálne rozvinutý - čo bolo vyše 40-ročným základným pedagogickým a edukačným cieľom socialisticky a komunisticky a marxisticko-leninisticky, boľševicky, extrémisticky, násilne až teroristicky a anarchisticky, ľavicovo i sociálno-demokraticky orientovaných pedagógov ! Preferujúcich v pedagogickej praxi prísny - až rigorózny výchovný štýl... Tak, pred klasickým západným demokratickým štýlom príznačným pre parlamentnú demokraciu, či pre klasický konzervatívny štýl, alebo ľudový štýl - (nie ľudácky či národno- socialistický-rozumej, fašistický model edukácie); ako aj najpovoľnejším z mnou práve prezentovaných výchovných štýlov, ktorým je liberálny model a štýl edukácie našich detí a mládeže, študentov stredných a vysokých škôl; až po doktorandov a docentov - charakteristický pre voľnomyšienkárov, osvietencov, libéralov, niektorých revolucionárov a osobitne pre POPULISTOV a NACIONALISTOV ! RIP rodine a pošetným priateľo a farníkov Jožka Leštinského. Ktorž sa nikdy nebál ako aktívny kňaz primerane aj politicky angažovať, čo mi bolo na ňom mimoriadne sympatické. Oslovoval tým a politicky aktivizoval - tisícky občanov Slovenska, ešte pred aktivnym emeritným trnavským arcibiskupom Bezákom, dnes učiteľom na jednom gymnáziu v Blave. Dávno pred Mariánom Kuffom, A. Crholcom, biskupom Babiakom..... Paralelne s vtedajším predsedom Konferencie biskupov Slovenska Rudofom Balážom (RIP! a jeho nástupcom na poste predsedu konferencie - arcibiskupa Spiša - profesora moránej teólógie J. Tondru, ktorého Jožko L. výborne rerezentoval práve v oblasti primeranej a pokojnej politickej angažovanosti cirkevnej hierachie na Slovensku. Aj otec- biskup Tondra mi podporil pár pedagogicko- spoločenských a prokresťansky orientovaných originálnych vlastných projektov ako laického teológa. Podobne aj biskup R. Baláž, s ktorým som osobne kumunikoval listami. Boli to krásne a plodné intelektuálne časy. Aj u Jožka Leščinského na fare v Krompachoch. Vtedy - jeho ako správcu našej farnosti a mňa - ako jeho vysokoškolského študenta diskutujúcich svorne v mojich rodných Krompachoch. On, vtedy s licenciátom z teológie a ja - ako doktor prírodných vied. A o jeho poslednom želaní, vôli a odkaze mladým - v niektorom z mojich budúcich blogoch... Jozef L. bol o štrnásť dní mladši ako ja. A teraz, po odbočení - hor sa (!) na hlavný obsah a problematiku tohto blogu.

Za hanebné a možno hoaxy ma postihnite. Ak sú lžou a hoaxmi. Aj za na cti utrhanie chudákovi B Grohlingovi na sociálnej sieti! Iba mi to pred uvalením kolúznej väzby na moju osobu dokážte. Prosím. Dokážete mi ho ?! Lebo, inak mi kolúzna väzba spravodlivosťou pokrivenou a poohýbanou na široko (ako za Širokého!) variabilný a občana násilne znásilňujúci a mravne totálne ponižujúci slovenský spôsob - nehrozí. A uisťujem vás jasne dopredu. Absolútne vylučujem tragické postupy jej naloženia a psychického zvládania občanmi - JUDr. Monikou Jankovskom či generálom Milanom Lučanským, krorí v hlbokej depresii riešili situáciu svojej ďalšej existencie a bytia pokosmi o samovraždu (suiccidum!! !). Že to môžem spokojne konštatovať, pán zaryto mlčiaci - Prof. A. Heretik ?! Myslite si, že vaše svedomie mlčaním k závažnej spoločenskej problematike uľaví vášmu svedomiu, pokiaľ vôbec uznávate tézu, že človek okrem rozumu a slobodnej vôle má aj svedomie ako mravnú kategóriu a súčasťnesmrteľnej duše..... Poznám totiž stovky komunistov a liberálov, ktorí túto kategóriu a súčasť štruktúry osobnosti človeka neuznávajú. Z pozície preferujúcej vedecký prístup. A tvrdiaci, že veda a viera sú v antagonistickom protiklade. My kresťania akceptujeme axiómu jednoty a vzájomnej podpory vedy a kresťanskej viery. Pripomeniem vám osobne, že ho neuznával ani váš dlhoročný kolega a konškolák z Bardejova - už nebohý súkromný psychiater a môj o svojej smrti kamoš - MUDr Dušan H. RIP - Dušanovým blízkym - žijúcim - manželke, dcérke i synovi. česť Tvojej svetlej pamiatke Dušan. Za života nič netušiaci, že ho raz spomeniem vo svojom blogu. Zaslúžiš si to. Ďakujem Ti Dučšan, keď si mi v posledných dvoch-troch rokoch život a už po predčasnej a krute jsmrti svojej milovanej manželky( tiež našej s mojou manželkou konškoláčky z UPJŠ košice (RIP) miestami aj psychického živrenia atrápenia utápaného prei nášmu včelieku pivku, ke´d sme mali bty v sosediacich panelákov v Bardejovea opakovane tvrdil -"Ivan ver, že si okrem mojej bútľavej vŕby aj mojim najlepším psychiatrom.

Alebo naše poučenie z prípadu mladých Judity a Tomáša, ktorá údajne zasadila chlapcovi Tomášovi 50 bodných rán a sama niekoľko poranení utrpela. Iba niekoľko - oproti zavraždenému Tomášovi , ktorý si logicky, pokiaľ bol útočníkom odpočtár energií, svoje dievča ako správny chlap bránil a obetoval za ňu to najcennejšie - svoj mladý život !!! Pokiaľ si ICH nespôsobila sama, aby sa jednoznačne útočníkom a vrahom stal práve odpočtár energií... Teda, údajne bodných rán utŕžených od v tragédii prítomného odpočtára energií - ako tvrdí aj otec už tvrdo odsúdenej Judity -ZA BRUTÁLNU VRAŽDU CHLAPCA A SPOLUŽIAKA TOMÁŠA. KEĎ PRÁVE 20.4.2020 už uzavretý súdny proces s Juditou - znovu otvárajú. A aj na podnet jej otca - nespokojného s vysokým trestom pred Juditu - väznenú už od roku 2019!

Už - tri mladé obete svojvôle mocných a vplyvných našich i mojich spoluobčanov Slovenska. Hanba !

PREČO SME PRI PRVEJ NÁSILNEJ TRAGICKEJ UDALOSTI ÚMRTÍ POSTUPOVALI ZODPOVEDNE ?!

PREČO DRUHÚ TRAGÉDIU USILOVNE ZAMETÁME POD KOBEREC ?! Iba to budete musieť usilovne prekryť (!) -ako za čias Vl.Mečiara i R. Fica - v duchu arogantnej lživej tézy: ak to mohli robiť pri veľkých aférach vládnucej politickej moci a za ich vlád - exkomunisti - Mečiar a Fico, môžeme to vyskúšať aj my - teraz vládnuci v SR demokrati!? Hoci sme občanom sväto-sväte sľúbili spoločenskú Z M E N U politickej kultúry, správania, komunikácie i svojho osobného nenásilného vystupovania bez násilných slovných atakov práve na verejnosti !!! To národ verejne čul od k vláde a moci aj vplyvu nastupivších politikov. Všetkých bez výnimky. Čo to za filozofia osla Buridana aplikovaná v praktickom živote občanov Slovenska našimi politikmi ?... ?

Chutí seno a čerstvá tráva, chutí vám, páni politici nešťastného Slovenska ?! Vospolok !? Prosím vás. ako prosociálny poradca občanom - neberte si príklad z osla Buridana, ale zo somárika na obrázku ako pozitívneho príkladu pre vaše prežitie pri válovoch, priatelia.

Ja, somárik Markó
Ja, somárik Markó (zdroj: Iv 0li)

Občiansky aktivista a prosociálny poradca občanom SR - RNDr. et PaedDr. et ThMgr. et PhilBc. Ivan Olejár, poctivo sa sýtiaci tvor na foto a antikomunista i verný aktivista rozpustenej VPN (Verejnosti proti násiliu!), Prešov, 18.4.2020

Skryť Zatvoriť reklamu