Je to tu: Polícia sa vyjadruje negatívne k akceptovaniu názorov rodičov obete.Skryte hrozí

Písmo: A- | A+

Tak sme to dopracovali. Dnes ráno vo vysielaní verejnoprávneho RTVS zaznela krátka správa, ktorá mi pripomenula politiku všemocnej KSČ s orgánmi a tajnými  chápadlami chobotnice ŠtB či sovietskej NKVD. Posúďme realitu v SR.

Včera (v nedeľu 14. marca 2021) odvysielala zasa verejnoprávna RTVS na druhom programe hraný dokument svetového poľského režiséra Andreja Wajdu oceneného Oscarom: KATYŇ. Plasticky, v mimoriadne silnom závere filmu vylíčila praktiky zabíjania - hlboko pod úrovňou divokých zvierat, ktoré použili katani NKVD pri genocíde príslušníkov poľskej inteligenčnej elity práve v Katyňskom lese v apríli 1940. Po zradnom prepadnutí slovanského Poľska armádou slovanského Sovietského zväzu 17. septembra 1939. Sedemnásť dní po hitlerovcami zinscenovanom konflikte na nemecko-poľských hraniciach a zaútočení fašistického Nemecka na Poľsko. A leví podiel na masakrovaní elity poľského národa mala Stalinom riadená a na jeho priamy pokyn realizovaná super násilná vyhladzovacia akcia príslušníkov NKVD so zlopovestnými modrými šiltovkami... Spolu so zobrazenými udalosťami snahy sovietov a ich policajných a diplomatických orgánov zvaliť vinu za Katyň na Nemcov a j propagandistickými filmami desaťročia premietanými poľskej verejnosti na premytie ich mozgov. podľa známej Silvovej metódy premývania mozgov ľuďom. V duchu zásady, že stokrát účelovo médiami zopakovaná lož sa stane nakoniec pravdou. No, nestalo sa. Poliaci i my dnes poznáme pravdu potvrdenú aj otvorenými archívmi Moskvy po páde sovietskej moci a Ríše zla !

Podobné tendencie našej súčasnej moci pozorujeme v nedávnom prípade zosnutia mladej učiteľky Antonie po zaočkovaní vakcínou AstraZeneca. Bola zaočkovaná 13. februára 2021 pretože ako stredoškolská učiteľka sa chcela venovať príprave maturantov školy na maturitné skúšky.

Vyjadrenie otca kolegyne Antonie k úmrtiu dcérky
Vyjadrenie otca kolegyne Antonie k úmrtiu dcérky (zdroj: Ivan Olejár; 13.3.2021)

15. marca sa vyjadrila prostredníctvom televízneho vysielania o následkoch očkovania registrovanou vakcínou AstraZeneka, ktorej očkovanie práve prerušili najmenej na dva týždne aj v Holandsku, po Írsku... Mala bolesti ruky a iné nepríjemnosti. Aj preto bola hospitalizovaná v nemocnici ako vidíte z vyjadrenia jej vlastného otca, páni policajti SR odvysielaného v oficiálnych správach. To nie je prosím podvrh blogera či vykonštruovaný hoax. To je zdokumentované pravda a pravdivá informácia, páni a panie. Ako aj tvrdenie otca, ako si môžete prečítať vyššie -- ..." 27.2.,t.j. po 14 dňoch zomrela, bola plná života." OTEC NEBOHEJ ANTÓNIE; rtv: SPRÁVY

Tak prečo to polícia spochybňuje a napína svaly? Máme plné právo informáciu zverejniť a posudzovať udalosť. Predovšetkým vlastný otec Antonie. Ktorý doposiaľ ani nepodnikol žiadne právne kroky voči nikomu. Iba si dcérku dôstojne pochoval. A keďže bola kolegyňou učiteľkou tak máme právo jej venovať článok a pripomenúť si jej príkladné úsilie a oddanú službu svojim študentom s nasadením vlastného života. A toto právo nám ktosi mocný upiera. Verejným priestorom lietajú stanoviská zástupcov Štátneho ústavu liečiv SR ako tu zobrazené:

Platia vám VÝROBCOVIA VAKCÍN  dobre -  ZA TIETO CYNICKÉ VYJADRENIA?
Platia vám VÝROBCOVIA VAKCÍN dobre - ZA TIETO CYNICKÉ VYJADRENIA? (zdroj: Ivan Olejár; sobota 13.3.2021)

Aj títo majú právo verejne vyjadriť dôveru k vakcíne AstraZeneca. I čerstvú správu zástupcov firmy AstraZeneka o neškodnosti ich vakcíny v žiadnom, z nimi preverených prípadov. I fakt, že ide o zavádzanie verejnosti, ako vyhlásila už skôr polícia. My to rešpektujeme, no máme právo aj na šteklivú otázku, pretože vieme o prepojení štedrých výrobcov liekov a tých čo im schvaľujú farmaceutické výrobky. Mimochodom, mne blízka osoba stojí na čele tímu posudzovateľov výrobcov liekov v Európe, takže o problematike distribúcie čosi viem. No sú tu iné, dosť protichodné fakty. Tiež pravdivé a ešte raz pravdivé fakty: Už vyše 10 krajín EÚ pozastavilo očkovanie registrovanou vakcínou AstraZeneca aj pre podozrenie na tvorbu krvných zrazenín ohrozujúcich život očkovaných a spôsobujúcich im komplikácie. Posledne, cez víkend aj írsko a Holandsko. Opakujem, to nie sú polopravdy a hoaxy, ale informácie zo správ slovenských mienkotvorných verejnoprávnych médií.

Tak tu nehrozte občanom zásahmi polície PROTI ZAVÁDZANIU SPOLUOBČANOV pretože súhlasia s vyjadreniami otca mladej obete po očkovaní. A jeho vyjadrenia ju nutné zverejniť v blogu, aby čitatelia vedeli o čo v podstate ide. Tak nám to nevyčítajte. A, že očkovanie označil za divoké. Sankcie, pokiaľ nebudeme poslušne mlčať ako onehdy za čias vlády a represií ŠtB či NKVD na nevinných občanoch ! Kam to smerujeme, spoluobčania ?!

Opakovane ponúkam vyjadrenie otca o smrti dcérky- mladej stredoškolskej učiteľky kypiacej do očkovania zdravím a aktivitou v službe deťom a mládeži. Ježišovým maličkým chránencom.

Presvedčenie otca o príčine smrti dcérky Antonie
Presvedčenie otca o príčine smrti dcérky Antonie (zdroj: Ivan Olejár; 13.3.2021)

Tak nás tu prostredníctvom správ, prosím pekne, ako slobodný občan SR, nezastrašujte zásahom represívnych orgánov štátnej moci SR. A usilujte sa dopátrať K PRAVDE AJ V TOMTO TRAGICKOM PRÍPADE zaočkovania našej kolegyne Antonie. Tak, ako v prípade iných mladých obetí života v SR - Janka K. a Martinky K.

Pán poslanec Čekovský za OĽaNO, chcete spochybňovať autentické vyjadrenia otca obete a jeho názor na očkovanie, ktoré ako svojprávna osobnosť a občan SR poskytol redaktorkám verejnoprávnej mienkotvornej inštitúcie s názvom RTVS ? Veď ony ho iba mediálne interpretovali občanom SR aby si vytvorili o tragickej udalosti názor. Hlas otca bol autentický. Podstatný je fakt, že napr. my-príslušníci širokej učiteľskej obce Slovenska - je nás vyše 80.000 osemdesiattisíc, by sme iste ostali o udalosti neinformovaní vôbec. A nemohli by sme sa k nej VYJADRIŤ a ako pedagógovia AJ PREJAVIŤ-aj cez PC siete- jej najbližším PRÍBUZNÝM ÚPRIMNÚ SÚSTRASŤ. A oceniť rozhodnutie kolegyne dať sa zaočkovať, aby mohla obetavo slúžiť svojim študentom pri ich príprave k maturitám. To je príkladné a zodpovedné i mravné konanie kolegyne Antonie.

Tlačovka
Tlačovka 

Tak tu neváľajte vinu na redaktorky. Ak sa OĽaNO nepodarilo - tragickú udalosť zamiesť tichúčko pod koberec. Ako to urobili pri Černobyľskej havárii súdruhovia z KSSZ. MLČALI o nej dva týždne - 14 dní... A široká učiteľská pedagogická obec by o je tragickom osude a skone vôbec verejne nevedela. Na to máme verejno-právne médiá, pán omylom-poslanec NR SR. Bez ohľadu na to či jej zosnutie spôsobilo očkovanie vakcínou AstraZeneca. A neupierajte nám právo na dôstojnú rozlúčku s kolegyňou. Prečo vždy ukecaný Grohling mlčí ako voš pod chrastou v tomto konkrétnom prípade? Vzdal poctu kolegynke napr. účasťou na jej pohrebe? Po tom pátrajte a nie po potrestaní novinárok píšucich a reportujúcich o tragédii pre nás - ešte stále slobodných a svojprávnych občanov SR.

vakcína AstraZeneca
vakcína AstraZeneca (zdroj: Ivan Olejár)

Aj v Španielsku už za podobných okolností zomrela na krvácanie do mozgu 43-ročná pani učiteľka - dovtedy bez známok poškodenia zdravia, ktorá bola očkovaná vakcínou AstraZeneca. Španieli dočasne prerušili, na rozdiel od SR, vakcináciu AstrouZeneca. Úmrtie zaznamenali aj v Dánsku. Odborník Fedor Čiampor ju odporúča. No, pre istotu je zaočkovaný PfitzeromBiontec.

Fedor Č. opakovane správne tvrdil, že AstraZeneca nevyvoláva tvorbu krvných zrazenín. To isté opakujú do zbláznenia liekové agentúry. Dovoľte moje vyjadrenie ako učiteľa chémie. Vakcína je zmesou látok, vrátane tej účinnej proti vírusom KOVIDU-19! Ide o to - či niektorá zo zložiek zmesi vakcíny neiniciuje - v malom či veľkom krvnom obehu niektorých predisponovaných jednotlivcov - UVOĽNOVANIE - AJ PLOŠNE aj OBJEMOVO - VäČŠÍCH KRVNÝCH ZRAZENÍN PRICHYTENÝCH o STENY CIEV do krvného obehu. Alebo či nemá takú štruktúru, ktorá by sa vhodne na zrazeninu prisala vo väčších počtoch (ako aktívne častice mydla na nečistoty pri umývaní rúk!, ktoré sa vodou na základe účinku odpudivých a iných síl dajú do mechanického pohybu - nečistoty už zachytené na základe silových účinkov zložky mydla a mydlo sa spláchnu prúdom vody do kanalizácie). (Pozrite aj stredoškolské učebnice chémie o saponátoch a mydlách aj s obrázkami mycích účinkov mydiel.)
Teda, už existujúcu krvnú zrazeninu podobne mydlu odlúpia zložky,či niektorá zo zložiek zmesi vakcíny AstraZeneca. Nejde o T V O R B U krvných zrazenín vakcínou, ale o pôsobenie zmesi vakcíny na proces uvedenia do chodu v krvnom obehu -už predtým existujúcich zrazenín prichytených k vnútorným stenám ciev, v ktorých cirkuluje krv, pod krvným tlakom. O ich fatálny až tragický import v krvnom obehu, pán profesor Fedor... Vedúci v malom krvnom obehu k mozgovým príhodám. Aby sa tak nestávalo, predisponovaným pacientom odporúčam v čase pred, počas i po vakcinácii používať lieky proti zrážanlivosti krvi napr. CAVINTON.

Ja sa k možným ťažkostiam vakcíny od AstryZenecy vyjadrujem iba ako učiteľ chémie majúci šajnu - tak o existencii Londonových molekulárnych síl tzv. slabých interakcií, ako aj o mezomérnych a iných, napr. indukčných silových efektoch na medzimolekulárnej úrovni pri vzájomných interakciách v cievach a krvi. O efektoch v mikropriesrore uplatňujúcich sa výrazne v procesoch rozpúšťania sústav. A ak by som sa nemýlil, prijal by som od Oxwordskej inštitúcie ako garanta výroby AstryZenecy i pár tisícok € za riešenie problému ako slovenský chudobný učiteľ-dôchodca. Verte mi, pán Čiampor. Alebo čestný doktorát, pán profesor. Že kecám nezmysly? Uvidíme v budúcnosti. Ešte k očkovaniu Astrou na Slovensku. Krajiny už opätovne (k 19.marcu 2021) obnovujú aj očkovanie Astrou. Posledné dva odstavce blogu som už zaslal e-mailom profesorovi Geirovi Bukholmovi do Osla. Dáni, Nóri a Švédi totiž nespustili znovu očkovanie Astrou, ale pokračujú vo výskumoch.

Pobavilo ma práve zverejnené vyhlásenie, že u niektorých jednotlivcov vyvoláva Astra takú intenzívnu tvorbu PROTILÁTOK V ORGANIZME, že tieto vakcínou ASTRA vytvorene protilátky tvoria krvné zrazeniny s fatálnymi účinkami na postihnutého jednotlivca.... Tvorba protilátok v konkrétnom organizme jednotlivca je interindividuálny proces. Aj s intenzívnym procesom ich tvorby v relatívne krátkom časovom intervale. Ako to, že v prípade ich búrlivej tvorby pri očkovaniach inými vakcínami - PfitzerBiontec, Moderna, Johnson@Johnson, Sputnik V, Synopharm a iných k tomu N E D O C H Á D Z A ? Je veľmi nepravdepodobné, že je to výlučne v prípade vakcíny AstraZeneca. No, je chvályhodné, že už uvádzajú oxfordčania možné fatálne účinky pre očkovanca ako vedľajšie účinky vakcíny. To je pokrok.

Pôvodne sa ňou očkovali na Slovensku výlučne ľudia do 55 rokov. Na priame odporúčanie liekových agentúr. Zrazu ju zaradili aj pre dôchodcov do 70 rokov. Nad 70 rokov používame bezproblémovú vakcínu od PfitzerBiontec. Prečo to tak - kresťan Krajči s kalkulantom Hegerom -narafičili pre najmladšie ročníky dôchodcov? Čert vie.

No, finančné záujmy britsko-švédskej firmy na výrobu vakcín s antikovidovými účinkami rozhodne POSILNILI. Jej ambície ovládnuť existujúce trhy s očkovacími vakcínami. Čo, za ústretovosť a vernosť očkovaciemu procesu, aj keď do 20 významných krajín pozastavilo očkovanie AstrouZeneca, získalo Slovensko? O neľútostnom boji farmaceutických firiem vo svete vieme svoje !

PS z 3.apríla 2021: Svetové i britské agentúry už prinášajú správy o krvných zrazeninách pri očkovaniach AstrouZenecou doma v Británii. 30 (tridsať!) pacientov malo krvné zrazeniny po zaočkovaní práve AstrouZeneca. A čuduj sa svete, S E D E M z nich aj Z O S N U L O !!!! Tak tu nedpredzvázajte účelové kampane ako doposiaľ, že to nie je v dôsledku očkovania AstrouZeneca. A nesúďte a neodsudzujte odvážne redaktorky. Ani otca obete našej kolegyne učiteľky gymnázia z Vranova, ktorá ako dovtedy zdravá osoba podľahla - po zaočkovaní AstrouZeneka práve na krvné zrazeniny. Lebo tým prekonávate sovietskych manipulátorov z roku 1986, kedy bola havária v Černobyle !!! To čo za praktiky na Slovensku - 45 rokov po Černobyľskej havárii na UKRAJINE !!! Kde to žijeme ???

prosociálny poradca občanom a občiansky aktivista - Ivan Olejár, Prešov, 15. marca 2021;

Skryť Zatvoriť reklamu