Jediná ekonomická i sociálna otázka občana SR -pre premiéra i ministra-Križiaka

Písmo: A- | A+

Dostávajú akúkoľvek finančnú podporu od štátu SR aj podniky, firmy,ekonomické a iné spoločnosti a podnikateľské subjekty so sídlami v tzv. DAŇOVÝH RAJOCH či krajinách ako USA (má tam sídlo asi 1500 slovenských ekonomsubjektov!)?

A ICH celkový počet, podľa ekonomického spravodajstva práve vysielaného na apravodajskej TA3 je obrovský. Asi, do SEDEM TISíC. Veríme, že nedostávajú ani euro, pretože DANE ZO ZISKOV ODVÁZAJÚ BOHATEJ CUDZINE - ako napr do štátneho rozpočtu USA !!! Niet čo dodávať.

Kto z dvoch bojovníkov voči korupcii a korupčným väzbám a praktikám firiem a podnikov a súkromných makro-podnikateľov, páni, nám odpovie verejne, teda v TA3??? PO ich dôkladnej previerke, (potrebnej o to viac v čase zúriacej pandémie, kedy je kazdé odvedené euro do slovenskej pokladnicé dobré a žiadané aj Hegerom i Sulíkom !) - kompetentnými, páni ministri Sulík a Heger ! Čím skôr. tým lepšie a dôkladnejšie SA IM POZRIEŤ NA ZÚBKY. Nielen nám bezmocným občanom Slovenska. Prečo ?

Nás obyčajných občanov totiž v čase pandémie, ako vyplýva aj uverejného listu Matoviča v sukni (STATOČNEJ A NEBOJÁCNEJ europoslankyne L. Nikolsonovej) -Matovičovi premiérovi a donedávna aj hlásnikovi info a dát za SR( Len bubon a paličky mu chýbali), v ktorom europoslankyňa faktograficky uvádza superprísne úosudzovanie podpory v časoch pandémie KOVIDu-19 napr. našim ženám -našimi úradníkmi Križiaka !!! Padni, komu padni, priatelia.

Verím, že naši úradníci budú ešte prísnejší voči hore uvedeným potencionálnym žiadateľom o podporu v čase pandémie. A že im ju jednojednoznačne ZAMIETNU !!!

občiansky aktivista a prosociálny poradca občanom -aj SR- RNDr.et PaedDr. ThMgr. PhilBc. Ivan Olejár, Prešov, Kúpeľná 1

Skryť Zatvoriť reklamu