Koho veľmocenské záujmy chráni Taliban a koho pandémia KOV ID-19

Písmo: A- | A+

Neviem, kto a či vôbec niekto sa takto integrálne zamyslel na tematikou uvedenou v nadpise môjho autorského blogu. Dúfam, že nepochodím ako včera neskoro večer, keď ste mi text kritického blogu k žrebovaniu lotérie vymazali.

Prv, než začnem, s hrôzou zisťujem, že stupeň cenzúry našich blogov, čoby dobrej rodiny, značne pokročil a zelenú majú už iba dve kategórie blogerov: 1/VIP a 2/Obľúbení, samozrejme redakciou SME. Priatelia dostali ste sa postupne na úroveň komunistických mediálnych úderok škrtajúcich všetko, čo im nepasovalo do ich veľkej mocenskej komunistickej hry s vládou jednej vyvolenej strany počas vyše 40-tich rokov. Tiež publikovali a prinášali PUBLICiTU VýLUčNE SVOJIM RIťOLEZCOM. ORIGINáLNE A JEDINEčNé POSTEHY A SPOLOčENSKÉ ANYLýZY NEMALI, a ani u vás už nemajú ako zisťujem - šANCU. AJ VĎAKA nabublaným persónam AKO TUNAJšIA šéfredaktorka BALOGOVá. Drahá pani spoluobčianka BAlogová - s VAMI BY SOM SI TO RáD ROZDAL NAPR. V TV DEBATE NA AKúKOľV EK TéMU. UR4ITE BY STE Z NEJ ODIšLI S PLačom A HANBOU. Som o tom presvedčený ako občan už pomaly DIKTATÚRY, nie republiky zvANEJ VO SVET SLOVENSKO. VERTE MI. S úctou - RNDr. et PaedDr. et ThMgr. et PhilBc. Ivan Olejár PhVKI. z Prešova. A teraz k téme z názvu blogu. NeoprAVUJEM PíSMO.

Je zrejmé, že hnutie intelektuálov a jednoduchých bojovníkov národa háji od roku 1980, kedy bol Afganistan anektovaný sovietskými vojskami a neskôr Američanmi a ich spojencami z EÚ, vrátane Slovenska, prakticky až doteraz, záujmy islamu na území Afganistanu. Neovládli ho ani ruské pravoslávie, ani kresťanská novodobá križiacka výprava. Prvá v 21. storočí. Dopadla neúspešne a dnes Taliban ovládol mierovo Kábul. Nebolo to o nič menej NEŽNEJŠIE ako onehdy v Nežnej 1989 u nás !!! Taliban vždy hájil záujmy Islamu ako pôvodnej viery väčšiny obyvateľstva. A obhájil ich po 41-ročnej násilnej vojnovej agresii a v bratovražebnom boji svojich občanov. Trpezlivosť ruže a mier priniesla.

Spustením pandémie ochorenia Kovidu-19 vo svete v roku 2019 z laboratórií k vývoju bojových biologických látok a prostriedkov začala ľudová diktátorská komunistická Čína ťaženie voči zvyšku sveta. K dosiahnutiu veľmocenskej pozície číslo jeden na našej planéte. Nerozpakovali sa komunisti použiť bojovú biologickú látku v podobe miliardovej neviditeľnej armády nákazlivých vírusov, ktoré sa stali zdrojom celosvetovej pandémie. Čínski komunisti neváhali obetovať pár miliónov vlastných obyvateľov ako zákonitých obetí tejto nimi vyvinutej bojovej biologickej látky. A zároveň sofistikovane prijali zákon o rodine, podľa ktorého sa na vidieku povoľuje mať už v jednej rodine dve deti !!! Beštiálne komunistické chladné počty, na ktoré naletel a primerane dodnes nezareagoval celý zvyšok sveta. Vraj pokrokového. Do čerta s takým pokrokom. Keď si tu komunistická ľudová Čína vedie BEZTRESTNE biologickú agresiu voči zvyšku sveta. Preto musí byť úlohou dňa dostať táto krajinu do T O T Á L N EJ spoločenskej, politickej a hospodárskej i obchodnej I Z O L Á C I E : Ako novodobého celosvetového vojnového agresora, ktorý vytvoril a nasadil bojovú biologické látku nám európanom - neznámeho názvu, vyvolávajúcu smrteľné ochorenie známe ako postihnutie KOVIDOM-19. Čínski vedci, inžinieri a politici to s nosičom ochorenia naplánovali a naprojektovali tak, aby bol smrteľne nebezpečný - hlavne pre najstaršiu vekovú skupinu obyvateľov Zeme. Ich beštialita prešla do hyenizmu. Ani biskup Maltuse by to nebol vymyslel lepšie. Ani nacistický-národno-socialistický . doktor Mengele v Hitlerovej Tretej ríši.

Čína preto raz musí byť riadne obvinená z veľkého masového zločinu porovnateľného s vyhladením Arménov TurkAMI, LEBO s cigánsko-židovským holokaustom z čias II. svetovej vojny. Na tom trvám, hoci by som bol jediným svetobčanom chápajúcim naplno čínske zámery v rámci Teórie múdrej opice -Číny!) dôkladne a celoplošne uplatňovanej veľkým vodcom a politikom-komunistom Teng-Siao-Pingom v minulom storočí.

Môj individuálny záver: Dám sa zaočkovať protikovidovou vakcínou až vtedy, ak svet plne pochopí čínske veľmocenské záujmy spojené s vyvolaním celosvetovej pandémie vedcami vyvinutou BOJOVOU BIOLOGICKOU LÁTKOU v laboratóriách vo Wu-chane. Skôr nie !!! To, že Čína je agresorom pri vyvolaní celosvetovej pandémie MODERNOU ZBRAŇOU HROMADNÉHO NIČENIA ! Aký je podstatný rozdiel medzi obeťami plynových komôr v predošlej svetovej vojne a obeťami novej biologickej zbrane Číňanov vyvolávajúcej celosvetovú pandémiu KOVIDOM-19, taktiež so smrteľnými následkami? Žiaden. Žiadam, príkladné potrestanie pre Čínu a jej komunistických potentátov zvyškom sveta ako obeťami jej vojnovej agresie. Prvej - v novom-treťom miléniu i v 21. storočí. Až potom pristúpim individuálne k svojmu zaočkovaniu. Až svet i Čína uzná svoju vinu !

Rád, vedome a dobrovoľne odovzdám svoj život - na dôkladný občiansky protest voči rozpútanej agresii Čínou voči zvyšku sveta, ak umriem ako 66-ročná osoba na diagnózu ochorenia spôsobeného agresívnymi vírusmi vyvinutými zámerne čínskymi vedcami proti ľudstvu !!!

V tom mi nik nezabráni. Presne tak, ako v prípade obety Jána Palacha s varovaním pred násilnými agresormi - uchvatiteľmi a okupantmi Československa z 21. augusta 1968 - príslušníkmi Spojeneckých armád Waršavskej zmluvy - Ruska ešte ako ZSSR, Bulharska, Východného Nemecka, Maďarska a Poľska. Hanba im. Večná hanba !!!

pozorovateľ a analytik - ProsocJoker - Ivan Olejár, Prešov, 16. augusta 2021

Skryť Zatvoriť reklamu