Konečme sa občanom dávkuje aj múdrosť a objektivita z blogov J. Sitka

Písmo: A- | A+

Veľmi ma nadchol kritický článok-blog Old-Novinára, pána Jozefa Sitka. Ktorého príspevky som rád čítal a interiorizoval si ich pre svoju životnú orientáciu od času Internacionálnej pomoci vojsk Waršavskej zmluvy 21. augusta 1968

Od čias okupácie Českoslovenka, za ktorú ako práve za internacionálnu medzinárodnú pomoc v médiach bývalej ČSSR verejne po vstupe vojsk okupantov -ĎAKOVAL aj napr prvý predseda parlamentu Slovenska po Nežnej 1989 a vysoký potentát KSČ - súdruh Milan Čič ! V komunistických médiách (Východoslovenské noviny, ktoré sú aj v archíve Prešovskej knižnice!), Ktorých praktiky súčasných vplyvných a mienkotvorných médií už samostatnej SR, nielen pánu Sitkovi, ale aj mne občanovi Slovenska, pripomínajú riadny orgán (médiá!) ideologickáho boja KSČ a KSS za občiansku poslušnosť a loajalitu všemocnej komunistickej strany v bývalej ČSSR.

Aj televíny publicista - Michal Havran a jeho dialógy mediálnu moc u nás trápia a tankujú. Zostáva veriť, že ho neodstavia a jeho miesto nezaujnú moci v médiach poplatní:CHrappa, Bajaník, Štefánková či redaktori TA3, MARKíZY i JOJky...

Preto je vždy dobré keď máme naponúdzi osobný príklad statočných a morálnych redaktorov a novinárov i blogerov, o ktorých vieme, že sa dokážu nezištne postaviť pravdivou logickou argumentáciou ZLU a Zlému a vedia mu trpezlivo čeliť aktívne i desaťročia. Spoluformovaním verejnej občianskej mienky. Prajem nám nemnohým čerstvú myseľ a dostatok tvorivej enercie a síl i projektovania nápadov a článkov, často zameraným proti rozšíreným názorom väčšiny čitateľov. Máme plne právo prezentovať aj svojské a originálne názory a svoje občianske postoje a presvedčenie pri hľadaní objektívnej pravdy a navrhovaní svojich občiansky angažovaných a často spravodlivých a prosociálnych riešení v našich životoch. A dodávam, že aj proti niektorým rozhodnutiam a zákonom zo strany súčasnej vládnej koalície i jej premiéra I. Matoviča. Sú neskúsení a sem tam urobia okrem množstva dobra aj hrubé chyby a prešľapy aj voči nám -občanom Slovenska. Sme tu na to, aby sme na ne upozorňovali ale zárovejň aj NAVRHOVALI možné RIEŠENIA problémov a ťažkostí - nás občanov krásneho Slovenska.

Pokojná, spravodlivá a radostná tretia e definitívna etapa NEŽNEJ REVOLÚCIE, ako paradoxne DLHODOBÉHO SPOLOČENSKÉHO PROCESU OBRODY (myslím naša občianska revolúcia už za tridsať rokov realizácie) - musí znamenať definitívnu porážku priaznivcov komunizmu, socializmu s ľudskou tvárou reformných komunistov a trockistov Fica , Richtera, Bláhu, Stromčeka, Blanára; eštebáka Doktora-Vl.Mečiara, zväzákov a potentátov Socialistického zväzu mládeže (SZM!) - M.Dzurindu a I. Mikloša ale aj Dubčeka či Pellegriniho, Žigu, Rašiho aj ich novodobých priaznivcov u nás na Slovensku. Ich prehru v súťaži a dialógu so silami občianského Dobra pravdy a spravodlivosti pre každého občana Slovenska, Európy i sveta. Aj eliminácie extrémnych ľudákov zostávajúcich podporovať svojho vodcu - M. Kotlebu.

PRAVDA zvíťazí (!), aj na pomerne stále skorumpovanom Slovensku. Aj vďaka našim príspevkom.

občiansky aktivista a prosociálny poradca občanom - I. Olejár, Prešov, 5.2.2021

Skryť Zatvoriť reklamu