Konečne rozumná akcia a prevencia - www.stránka CovidHelper funguje ! Bude aj Balíček?

Písmo: A- | A+

Tak toto s určitosťou pomôže ZLOMIŤ a otočiť krivku šírenia pandémie na Slovensku v novom roku 2021 ! Konečne sa aj zamrznuté ľady na poli PREVENCIE a AKTÍVNEJ OCHRANY každým obyvateľom SR vo vlastnom menežovaní eliminácie -pohli!

Aj v internetovom virtuálnom priestore dostupnom dosť podstatnej časti nášho obyvateľstva. Zobudili sme sa v najtragickejších dňoch tragickej kovidovej žatvy. Prosím, aj ja biedny občan, nalistujte si čím skôr stránku www.CovidHelper.sk a nájdetete tam aj užitočné údaje, dynamické stereotypy a prscovné algoritmy prevencie a ochrany organizmu i rodiny, ktoré som si dovolil takto - vytvoreným blogom - uviesť ako MOTIVÁCIU váhajúcich a neveriacich občanov, detí a mládeže škôl rámci ich PREVENCIE PRED KOVIDOM-19....

@Blahoželám ako preventista od roku 1981, keď som sa angažoval v školstve na poli výchovného poradenstva. Pracocal som desaťročia aj ako koordinátor primárnej prevencie drogových závislostí - i okresu Bardejov, okrem SOU a ZŠ a aj ako okresný radca eliminácie kriminality detí a mladistvých Bardejova, koordinátor ochrany človeka a prírody, koordinátor civilnej ochrany obyvateľsta i koordinátor environmentálnej výchovy. Verte mi, že stránka je plus bomba za podsledné mesiace a veľmi, veľmi pomôže pre eliminácii ochorenia spôsobeného vírusmi KOVIDU-19. Viac, ako akékoľvek rady a zasadnutia pandemických komisií a orgánov (!) politikov a ostatných. Je to ťažisková prevenčná a ochraná aktivita určená obyvateľom SR všetkých vekových KATEGÓRIÍ - v časoch nedostatku očkovacích vakcín na proces celoplošného OČKOVANIA dostupnou registrovanou či neregistrovanou vakcínou.... Zvlášť, keď dnes rozhodúce firmy pre výrobu EÚ schválených vakcín oznámili, že ich DODÁVKY V NAJBLIŽŠOM ŠTVRŤROKU P O K L E S N Ú DO KRAJÍN EÚ - AŽ O ŠTVRTINU, teda o 25% zo zakontrahovaných objednávok.

Múdry Viktor Orbán v susednom Maďarsku. Kde v súčasnosti začali už očkovať, okem ruskej - v EÚ neregistrovanej vakcíny Sputnik V - aj s čínskou - v EÚ neregistrovanou vakcínou SINOPHARM. Izrael sa zas práve vzdal 100.000 dávok aj v prospech Maďarska&Česka a iných krajín sveta za pllitickú podporu Izraela, nie však v prospech Slovenska. Nedostaneme z prebytkov od židovského štátu zatiaľ ani jednu dávku vakcíny ! Pritom u nás na Slovensku, sú procesy zabezpečovania vakcinácie očkovacími látkami na svetovom trhu - na úrovni VLASTIZRADY niektorých nemenovaných politikov a političiek !!! A ešte k www. stánke. Škoda, že stránka nevznikla - už bezprostredne po I. vlne rozširovania pandémie ! Prečo? Tu je príklad.

Pretože by sa nebola odohrala aj čersvá rodinná tragédia v Bardejove. A bola by určite medzi nami aj 40-ročná spolužiačka môjho syna Romana O. a jeho manželky a mojej nevesty Ľubky O. - slečna LIš....-ová. Ktorá mala práve teraz prijať sviatosť manželstva. No, Pán ju cez ochorenie KOVIDu-19 povolal predčasne k sebe. RIP rodinám i známym slečny L.

Aj pre podobné osudy už vyše 5000 spoluobčanov ( dnes máme už -6774 obetí!) sa aktivizujme aj na poli prevencie a ochrany pred kovidovou pandémiou. A namiesto investícii do ďalších a ďalších testov a testovaní, momentálne zakúpme a dajme občanom PROSOCIÁLNE: vitamíny D a C, stopové bioprvky Selén a Zinok a aspoň jeden liek Ivermektín, aspoň v prvej fáze celoštátneho projektu napr. "COVID BALÍČEK SR" - do najviac ohrozených rodín a pre dôchodcov. Dlhujeme to dôchodcom, keď sme im krátili nenáležite dôchodky - pp. Heger, Matovič a Krajči !!!

Potrebujeme zmysluplné iniciatívy, projekty prevencie a skutky, nie reči na tlačovkách a siahodlhé zasadnutia komisií. Ak trpíme NEDOSTATKOM OČKOVACÍCH VAKCÍN - ROBNE AKTÍVNE P R E V E N C I U OBČANOV SR !!! Sú to daňoví poplatníci, a bez platenia daní by štát s Vami-politikmi, aj tak zakrátko skrachoval. Tak načo to váhanie, priatelia ??? Spusťme celonárodný projekt KOVIDOVá PREVENCIA v podobe nákupov nižšie uvedených prostriedkov a pomôcok aj v podobe papierových manuálov a dát na komunikáciu cez Internet vo virtuálnom priestore a pár úžitočných telefónnych liniek ochrany. A započnime konečne proces praktického, vysoko účelného, PROSOCIÁLNEHO OBDAROVANIA obyvateľov Slovenska štátom SR v rámci postupného prideľovania balíčkov s prevenčnými prostriedkami a manuálmi pre naše čisté svedomie a morálku hodnú ľudí 21. storočia !

NÁVRH OBSAHU BALÍČKA PROSTRIEDKOV PREVENCIE VOČI KOVIDU-19 pre dvojicu občanov:

-balenie/a vitamínu D;

-balenie/a vitamínu C;

-balenie stopového prvku Selénu+

-balenie stopového prvku Zinku+

-minibalenie dezinfekčného roztoku alebo dezinfekčný spray, či mydlo na ruky;

- dve rúška predpísanej vyššej bezpečnostnej normy; aspoň FFP2;

- manuál na sebapozorovanie a autodiagnostiku ochorenia Kovidom-19;

- papierové návody ako postupovať v prípade podozrenia na ochorenie, samovyšetrenie podozrivých;

- adresy www. stránok na prevenciu a ochranu šírenia nákazy typu slovenskej www. CovidHelper.

Eto segodija vsjó, druzjá! End.

"ROBNE ČINNE PREVENCIU AJ V ČASOCH NEDOSTATKU VAKCÍN !!!!L Balíček je otvorený a možno ho upraviť napr. o teplomer, hygienické rukavice, plexisklové filtre, masky a pod.

Jeho obsah som o.i poslal aj zástupcom media centra Univerzity Johna Hopkinsa a nadácii multimilionára Billa Gatesa s manželkou Melániou. Uvidím, ako dopadnem s návrhom projektu prevencie " AntiKovidovýBalíček." ?! Beblavý ponúkol www.stránku, ja ako preventista projekt AntiKovidovýBalíček. Verím, že ako dvaja svojprávni občania Slovenska. On má státisíce ečiek, ja učiteľský dôchodok... Uvidíme, ako dopadneme. ja navyše bez znalosti anglického jazyka. Akurát pár fráz z PC anglickej reči. Keby som písal toto Putinovi, zvládnem to ľavou zadnou.

A ak mohli 12 rokov Fico a dve-tri volebné obdobia Mečiar rozdávať nežnej pollovičke k MDŽ pozornosti a ich manželom zabezpečovať mastné výnosné fleky, trafiky a trafičky, nastal čas odhodlania a realizácie mnou navrhnutého modelu prevencie pred ochorením KOVID-19 práve v podobe balíčkov. 

Tak by to učite odobrila aj trojica mladých mučeníkov Slovenska - Púčik Tunega a Tesár - a zároveň členov odbojovej antikomunistickej a kresťanskej Bielej légie. Popravených socialistickou mocou práve pred 70-timi rokmi - krutými popravami na ich popravisku. Bdejme nielen pred KOVIDOM !

Kovidová balíčkománia. Filantropi a miliardári a miliónári Slovenska spojte sa - do toho !!! Pán preseda parlamentu NR SR a tiež milionár - Boris Kollár - Hlavu hore !!! A štát a Heger (!), nie Matovič -nech to manažujú a čiastočne aj finančne kryjú !!! Starostovia a primátori s tímami, verím, že tiež budú k dispozícii, nielen pri testovaniach a očkovaniach... Lekári, zdravotné sestry a armáda nech si vydýchnu.....

Kovid-19 - pôjdeš aj v SR - relatívne skoro - do zabudnutia !!!

Obrázok blogu

Prosociálny poradca občanom a občiansky aktivista - Ivan Olejár, Prešov, 24. februára 2021;

PS: Dnes ráno 25 februára som chcel s obsahom projektu oboznámiť i ministra M. Krajčiho cez tlačový sekretariát ministerstva zdravotníctva. Skoncipoval som prosbu a odoslal e-mail s projektom Preventívny BAlíček - PRED POL ôSMOU HOD. A ako vždy, po 3 minútach mi e-mail pošta oznámila nedostupnosť na uvedenej adrese. To je nepriestrelné obrnenie sa vládnycgh úradníkov pred podnetmi od občanov. Patent na ich úradnícky rozum a logiku. Sú nedostupní a se.. na nás občanov. Skúsil som inú cestu cez servery, napr. Urobme to spoločne. Dopadol som rovnako. No. nepokazím si pekný deň plačom nad kontaktmi s úradníkmi a vládnymi činiteľmi moci. Toje tá sľubovaná ZMENA v plnej sile a kráse. Ponižujú nás občanov až po čiernu zem !!! občiansky aktivista - Ivan Olejár, Prešov; 25.2.2021, Na Víťazný február 1948 a víťazstvo čs. pracujíciho lidu s K. Gottwaldom v čele. Alebo hádam s vodcom OĽANO - I. Matovičom od Trnavy, jeho súčasnou kópiou? Posúďte, spoluobčania a voliči...

Skryť Zatvoriť reklamu