Kŕdeľ slovenských hnojovíc sa utešene rozrastá. Posmrtnými výrokmi o M. Lasicovi. Kňažko

Písmo: A- | A+

Z jeho posledného blogu vanie nedôvera v principiálne antikomunistické postoje Milana Lasicu. Neotrasiteľné. Ktoré by skôr pardónovala - I.  manželka Zorka Kolínska, ako politicky podkutá Magda Vaššáryiová. Bdejme, spoluobčania SR!

Nebagatelizujme význam obsahového posolstva Milana Kňažka výrokmi typu od Milana Kňažka, že onLasica!) to nemyslel až tak väžne, ako to napísal v textoch, výrokoch polemikách. Dovolím si protirečinť, pá K-ažko... 

Ale áno, Milan Lasica to myslel v posolstvách spoluobčanom so skrytým a nadčasovým významom za komoušú a za socíku - S M R T E Ľ N E V Á Ž N E . Do bodky a posledného písmenka. Ak nie, potom by sme razom mohli ztvtrdiť, že Lasica vlastne K O L A B O RO V A L so zástanca marxizmu a boľševizmu. že medzi nim i exiastovala tichá tajná dohoda - krfitizuj nás verejne, no iba do istej nhranice a punktum. To by bola naj podlosť a zrada MilanaL. A z váženého umelca a glosátora politického diania a reality by bol razom - K O L A B O R A N T na úrovni Milana Kňažka s špinou zlým - M. Kňažko. Na túto Vašu hru - nepristúpime. Hanbite sa svoj verejný neuvážený výrok a neumenšujte odkaz Milana Lasicu ihneď po jeho skone a pozvánke na osobný súd pre Bohom. Pán ateista M. Kňažko. Podobný ako krasotinka-herečka žijúca v Bohom N E P O Ž E H N A N O M zväzku nadivoko s Braňom kostkom. Na meno jej nechcem prísť! Pretože:

Nepriateľ nás-más nespí ! - Róbert Fico a jeho revanšistický trockistický SMER-SD - plný negatívnej spoločenskej energie, odporu a nenávisti k dielu Majstra Lasicu, ktorý s polu s Jarom Filipom a Julom Satinským verejne a otvorene vyjadrili svoju príslušnosť a podporu PRAVEJ a NEŽNOU PLNE OČAkávanej dodnes - demokracii západného typu S VYŠE 300 (!) ročnou pozitívnou tradíciou v západoeurópskom priestore i v Severnej Amerike, UTEŠENE B R O J Í a VYTRVALO INTRIGUJE. Nikdy sa nezmieri s bezprostrednou porážkou utrpenou za čias VPN (širokospektrálneho politického hnutia odporu voči socializmu a komunizmu u nás začiatkom Zamatovej revolúcie s názvom Verejnosť proti násiliu, vrátane polikcajného násilia, ktoré dodnes utešene kvitne!)... Klasickej západnej demokracie - poznačenej mimo náš kontinent - v USA, Kanade či Austrálii a Novom Zélande - kam putovali už v 19. storočí európski, najmä britskí a francúzski rebeli, vyhnanci a odsúdenci - nezmazateľne európskymi aj pioniermi a staro usadlíkmi. Nie Ficom a jeho - trockisticko sociálno-demokratickou, a v konečnom politickom dôsledku - boľševickou ideológiou a spoločenským usporiadaním štátu - po Nežnej -zvaným v EÚ- Slovensko !!! A jeho v podstate Putinovskou Ľ U D O V O U demokraciou sako dedičstvom bývalého socvialistického a komunistického Československa dodnes posilňovanou, upevňovanom a sofistikovsane rozvíjanou. Osobitne v posledných 15 rokoch Ficovhpo TROJVLÁDIA. Kedy jedno obdobie vládol sám a SMER-SD plne zažíval časy svojvládia KSČ a KSS za dlhé vyše 4 desaťročia v socialistickom Československu. Od víťazstva pučistov a o po zuby ozbrojených Ľudových milicionárov na Staromestskom námestí v matičke Prahe - 25. februára 1948 pod vedením komunistu, pijana a diktátora Klenenta Gotwalda. Ktorého dnešní prívrženci aj na samostatnom Slovensku si 21. mája 2021 pripomenuli už STÉ výročie založenia Komunistickej strany Československa! Vieme o vás a vašich nenávistných boľševických červených spoločenských projektoch budovania socializmu s ľudskou tvárou na Slovensku v 21. storočí... O aktivitách reprezentovaných v súčasnosti vodcom R. Ficom a jemu vernými spolustraníkmi v SMERE-SD !!! Verte, že fyzikou smrťou antikomunistu Milana Lasicu sa to opäť raz nekončí. Zápas pokračuje neuveriteľnou silou. I vy Kňažko si dovolíte také nezodpovedné komentáre?! Nehnevajte sa, ale ako starý, no politicky neostrieľaný chren....

Len sa rozohráva ďalšie dejstvo triedneho boja SMERu-SD o moc a vplyv na samostatnom Slovensku. Cieľom sú pozície Sociálnych demokratov a členov Komunistickej strany Čiech, Moravy a Sliezska v ich parlamente a snemovniach. Keď aj prezidentom Čechie je významný predstaviteľ sociálnych demokratov - prezident Miloš Zeman !!!! Takže príklady politickej moci v Čechách sú Ficovi @ comp. -silnou motiváciou i reálnym praktickým príkladom!!! Príkladom spoločenského zla a rozpínavosti marxizmu-leninizmu, boľševizmu, trockizmu našich sociálnych demokratov a jeho nositeľov v súčasnej politike - minimálne vo krajinách V_4 !!! Ešteže HLAS-SD N I E J E trockisticky zameraný. Ale sa usiluje byť hlasom sociálnej demokracie západného typu s niekoľko stáročnou tradíciou a históriou. Toho druhu sociálnej demokracie, ktorá ako významná politická sila dominuje v súčasnosti aj v parlamente poslancov EÚ, hneď po ľudovcoch a konzervatívcoch. PRINCIPIÁLNE ROZLIŠUJME MEDZI AKTÍVNYMI SÚČASNÝMI POLITIKMI HLASu-SD A Ľ A V I C O V O EXTRÉMISTICÉHO -SMERu-SDS, PROSÍM VÁS. Je to - nebe a dudy ! Neupierajme členom HLASu-SD právo na osamostanenie a vyhranenie sa ako uvádzam. Je to vedľmi očakávaná pozitívna zmena na našej vnútornej polkitickej scéne. Prieskumy volebných preferencií toto moje trvrdenie podporujú v plnej miere. I podstatný así 10%

 náskok preferencií HLASu voči SMERu.SD. Takú sociálno demokratickú poliktiku v prospech občanov SR si ýalajú občania. nNie smerácku boľševickú a trockistickú ako v Čechách, na Morave i v Sliezsku - klasickú nenávistne a vnucujúco červenú! Proletársku. Sfarbenú násilím, utláčaním más a krvou!! Cez ozbrojené Ľudové milície na potláčanie nespokojnosti a nepokojov na zhromaždeniach občanov ľudovodemokratického štátu-ČSSR. Teda, ako v Československu v rokoch 1948 až 1989 !!! Nie ako Ficovi boľševici a trockisti. Majme sa na pozore pred nimi a ich nenávistnou ideológiou triedne boja voči VŠETKÝM, osobitne voči predstaviteľom HLASu-SD, ktorých verejne vyhlásili a pokladajú ich, len a len za ZRADCOV ideálov SMERu-SD. SMERu - od štiepenia jasne prechádzajúceho nezvratne na pozície ľavicového extrémizmu v SR , najme cez konanie a r vyhlásenia poslancov NE SR - Ľ. Blahu, V. Stromčeka, J. Richtera, Kaliňáka-juniora a im podobným. S INÝM N0ZOROM a RIEŠENIAMI pre spoločnosť, aký reprezentujú ony a oni. LEN - ONY a ONI. Ako za čias samovládcu a diktátora - premiéra SR - V. "Poraženca" Mečiara. Je ich ako maku. Aj na Slovensku, kde, až 20% súčasne opýtaných komisármi EÚ - by s chcelo na Slovensku komunistické spoločensko-ekonomické usporiadanie štátu podľa vzoru svetovej veľmoci - ázijskej ČÍNY, nie -Putinovho Ruska v rámci myšlienky o všeslovanskej vzájomnosti, starého krycieho manévru na občanov-volkičov z dielne politikov ako Anton Danko z SNS!!!! Všetky jeho iniciatívy aj v rámci V4 (FICOVE!) -v konečnom dôsledku vždy viedli a vedú k zachovaniu spoločensko - ekonomického spoločenského systému - S O C I A L I Z M U a zločinného KOMUNIZMU!!!

A tu- Fico a SMER-SD - pravidelne a systematicky narážal na odpor už ponovembrového tria antikomunistov -telom a dušou až PO SMRTI - Julo Satinský @ Milan Lasica @ Jaro Filip !!!

Vy, pá kritik počinov M.Lasicu a jeho umenšovateľ- Milan Kňažko ! So svojim dnešným prokomunistickým blogom - DRŽTE LÁSKAVO - HUBU A KROK - pán pravdivý a neodškriepiteľmý kolaborant so zločincom - Vl Poražencomn (!)Mečiarom - ako minister ZAHRANIčNýCH VECí VLáDY Eš-TEBáKA - MEčIARA- MOčIARA!) (!)!!! Neospravedňujte pohnútky Fica ! Nepľúvajte , Milan K. -tribún Nežnej 89(!) za čerstva na svetlú pamiatku Milana Lasicu@comp..

Nemáte na to absolútne ŽIADNE MORÁLNE právo - väčšinou priemerný a štandartný HERČE - Milan Kňažko. Som až taký frajer z Krompách, že bezproblémovo ako ochotník stvárnim ktorúkoľvek z Vašich mimoriadnych rolí. Ráčte zaveliť a budete milo prekvapený, Milan. I celé Slovensko. Túžim po tom, záleží mi - PO MOJOM opakovanom TOTáLNOM NEUZNANí. VERTE mi Milan K. Nadelím vám to po ochotnícky aj recitačne, spevácky, hrou na gitare, akokoľvek chcete, okrem francúzštiny, kde dominujete Milan. No, nikdy nenapodobním Majstra Lasicu, Jula S., či hudobníka Jara F. Jednoducho, mám v úcte nedostižných. Vy takým nie ste, pán Kňažko. . Sú nedostižní. Na rozdiel od Vás pán Kňažko.

Teším s NA VAŠE VYZVANIE... ODKAZUJEM VÁM VEREJNE... Možno, spolu reláciu - novú formátom, kedy vás iste verejne a s prehľadom vyfackujem.. Nebojte sa Milan. Budem čestne reprezentovať tých, ktorým komunistický režim tvrdo a nekompromisne zabránil stať s BAVIČMI NáRODA. 

jNapr. - ja SOM BOL PRVý DISDžOKEJ V OKRESE SPIšKá NOVá VES za boľševika a a vtedy člnného a nás špehujúceho Okresného výboru Socialistického zväzu mládeže - SZM - a jeho nanajvýš aktívneho člena mládežníckych komunistických štruktúr okresu - M Dzurindu - expremiéra SR... To lkoukáte, že jó. Kňažík-Kňažko. Vyrovnám s vám v prejave , kedy chcem. 

Nehante nepriamo M.Lasicu, prosím Vás. . Pán KŇAžKO. Vy, AKO ZRADCA IDEÁLOV NEžNEJ v politickej ponovembrovej praxi. Ako začas aktívny SPOLUPRACOVNíK VO VLÁDE SR ... Z L O Č I N C A - vydriducha a štátneho teroristu - Vl. Mečiara a Ivana Lexu. .

Zalezte s buďte tichúčko, pán Milan. Vašu podstatnú ZRADU záujmov Novembra 1989 - nikdy za svojho zvyšného života NEODČINÍTE !!! Buďte preto tichúčko a neznevažujte delo , podotýkam nadčasové dielo- Milana Lasicu. Požadujem to od vás ako jeho nezištný a pokorný obdivovateľ,. No nie ako nekritický šéf Pohody Kaščák, ktorý by doprial Lasicovi Nobelovku namiesto Boba Dylen... Kaščák@comp neprišiel a nepríde na to, čo jas... Na čo neprišiel a nezverejnil ani JEDEN Z NAJ HUDOBNýCH KRITIKOV. SVOJHO ČASU ani RíšO Miler. No JA, AKO JEDEN Z PRVýCH PRAKTICKýCH DISDžOKEJOV ČESKOS.LOVENSKA V ROKU 1971/72 A ZNALEC DIELA BRATSKéHO BáSNIKA kARLA KRYLA zodpovedne tvrdím: 

V ČECHáCH, NA MORAVE A V SLIEZKU A PARALELNE NA SLOVENSKU existovala a dominovala bratská pesničkárska dvojica - kAREL kRYL a práve - MIolan Lasica. R I .P.

Krylova "Správa z tisku" - v Čechii a Lasicova " Do batôžka" na hrdom a samostatnom Slovensku pod Tatrami. Bratia a legendy pesničkársta u nás !!! A do zadnej časti tela mi vlezte všetci pochlebovači a pravdovravní, včítane tribúna Nežnej a spolupracovníka - reálneho spolupracovníka Štb s krycím menom Doktor - Vl Mečiara... To sa nezabúda pán K., čoby kňaz - Kňazko.

Verejnosť proti násiliu stráca pomaly a isto aj Milana Kňažka. Paralelne s Majstrom. Večná škoda. Pre a na znovu posilnenie Ficovej ľudovej socialistickej demokraciie. Putinovskej demokracie u nás. Bolo nás jedenásť s Vami na námestiach. Kedysi. A zostala dnes, bohužiať, len realita ľavicového extrémistu R. Fica....

Pán Kňažko, diskrétne brzdite vo verejných výrokoch i súdoch a nedehonestujete pamiatku Majstra slovenského humoru a optimizmu nastupivšieho na scénu v roku môjho narodenia.. Nikdy som neuznánval prehname a do neba a nekriticky Milana Lasicu. Znášal som ho. Toleroval. .Nechápal jeho nadčasovú tvorbu. No, mení sa to. Je to minulosťou... Prišiel som na jeho novú dimenziu - " Bol a je na úrovni Karla Kryla.!!" Vďaka za pochopenie diela M. Lasicu.

Nadčasového....

Pomníky stavíte - prosím vás - komu?! Žádny věnce pak na hrob nenosí - neznámym vojínum. Kolik vám platej za tenle nápad ? A - Bolo nás jedenásť....na začiatku NEŽNEJ, ZAMATOVEJ.... ?! Zostalo ? Hádam, pár verných.... Langošovcov... Zadrhnutých - v krkoch dnešných nespokojných komunistov zo SMERu-SD.....

 ProsocMan Ivan Olejár

Skryť Zatvoriť reklamu