Kriváň - nekorunovaný kráľ slovenských spolupracovníkov všemocnej ŠtB

Písmo: A- | A+

Na počiatku je potrebné cez Internet zadať formulu do vášho vyhľadávača: Vyhľadávanie v zoznamoch spolupracovníkov ŠtB v Ústave pamäti národa. Objaví sa vstupný formulár, kde stačí zadať priezvisko a meno VYHĽADÁVANEJ OSOBY.

Zadal som svoje dva údaje´. Vyhodilo nuly a nezjavil sa nikto. Potom som zadal výlučne priezvisko - Olejár. Objavilo sa 16 inkriminovaných spisov resp. hárkov, no ani jeden nebol Ivan Olejár. Ani žijúceho otca či už nebohého deda. Potešilo ma to.

Potom som zadal duo nacionálií DNEŠNÉHO VEČERNÉHO ROZHLASOVÉHO HOSŤA pani redaktorky M. Jančkárovej a čakali ma až TRI ZÁZNAMY HÁRKOV spolupracovníkov všemocnej ŠtB za komunistov na tú istú osobu s dátumom narodenia v septembri. Dvakrát roku 1940 a raz až v roku 1941. 100% išlo o tú istú osobu spolupracovníka. Raz s krycím menom Miron a raz s krycím menom - sťa básnika hrdinu a štúrovca - KRIVÁŇ !!!

 Vystupuje priamo, vyše 31 rokov po Nežnej v našich médiách. S monopolom vyjadrení o našom školstve. Ój, koľko vecí sp...dil v slovenskom školstve !!! Ujarmiteľ našich detí a mládeže dodnes edukovaných v komunistickom duchu a socialistickej škole a našom školstve orientovanom stále doľava. Pretože aj trio premiérov SR - Vl.Mečiar s krycím menom v zväzkoch ŠtB Doktor, aj potentát okresných orgánov Socialistického zväzu mládeže na Spiši M. Dzurinda i exkomunista R. Fico tajne dúfali a dúfajú, že sa vrátime k modelu výstavby socializmu s ľudskou tvárou na Slovensku a upevňovaniu princípov ľudovej demokracie budovanej komunistami a zväzákmi SZM ako I. Mikloš od Vranova - aj po Nežnej 1989. Kontinuálny ťah doľava pod pláštikom stredu či dokonca pravice.

Tridsaťjeden rokov po Nežnej revolúcii 1989 dostáva tento špičkový agent a vysoký angažovaný potentát komunistického režimu znovu a znovu nemalé slovo vo verejnoprávnom mediálnom priestore- našom rozhlasovom a televíznom vysielaní, dnes večer - v Rádiu Slovensko. V 80-tich rokoch veku dokumentuje svoju nezničiteľnosť a vitalitu. Smejúc sa hlboko do tvárí takmer všetkým čestným pedagógom Slovenska. Za komunizmu i za demokracie. Hanbite sa moja milá redaktorka aj s vaším šéfom - Jaroslavom (Mäsiarom!) Rezníkom. Porážate nás občanov SR stojacich v prvých radoch Nežnej1989 na hlavu. Ako praví mäsiari nami vybojovanej klasickej parlamentnej demokracie.

nesmrteľný pesničkár Karel Kryl
nesmrteľný pesničkár Karel Kryl (zdroj: Wikipédie)

Preto sa populárny básnik z čias okupácie spojeneckými vojskami Waršavskej zmluvy a spevák Nežnej Karol Kryl v naj protestsongu tých čias - "Správa z tisku" oprávnene pýta aj redaktorky Jančkárovej, Rezníka a im podobným kolaborantom:

"Pomníky stavíte!? Prosím Vás - K O M U ???!!! ..... Kolik vám platej, za tenhle nápad? Táhnete radej s dedkami chrápat. Co mi to tu ŕíkate, že šel bych zas? Rád?! Odpověď čekáte? N-----,jó, n....t ! Aj dotyčným súčasným przniteľom dejín osobností slovenského národa. Hanba-hanbúca RTVS.

Skutočná a pravdivá osobnosť súčasného Slováka a víťaza dnešnej etapy cyklistických pretekov Okolo Katalánska.
Skutočná a pravdivá osobnosť súčasného Slováka a víťaza dnešnej etapy cyklistických pretekov Okolo Katalánska. (zdroj: Iv Oli; 27. marca 2021)

prosociálny poradca občanom a občiansky aktivista - Ivan Olejár - ponížený odvysielanou večernou reláciou o "osobnosti SR" až po čiernu zem; Prešov; 27. marca 2021; na Alenu

Skryť Zatvoriť reklamu